Jump to content
äcäp

Entiti : Versi Indonesia

Recommended Posts

bleh printscreen tak,nak tengok gaks dia nangis,awek indon menangissssssss.......

part paling best aku rasa yg antu mcm pocong kuar darik semak pastu jln masok dlm uma...............................perghh!!!!! meremang bulu roma aku...................ngan pontianak yg muncul darik blakang sorang laki tu..................pergh..............

oo.part yg die jalan ter encot2 tu ke jeopardice pastu masuk dalam umah..itu nampak mcm tipu pon ade..tp seram gak aku nengok...

yg muncul kat blakang sorang laki tu ,ha tu seram siot..terkujat aku teeheehehehe

tp overall citer ni bleh tahan ke'angkeran-nyer'..hiiiiiiiiiiiiii

aku rasa kalo part antu jalan terencot tuh kurang betullah...

setahu aku maner ader antu yang sakit....

aku rasa tentu antu tuh terpijak duri kot pasal lalu ikut semak....

saper leh bantu antu tuh....bawak pegi jumpa doc....

Orang yg cakap tu la bawak dia gi jumpa doktor.Ngeri tak?Anda takut?EEEEEeeeeeeeeeeeeee..............................!!

Weh... aku minat le nengok korang bincangf pasal Entiti nih! Siap Gaduh² lagi, heeeeee! Jgn dik, gaduh² nanti korang jadik hantu lak! Kui kui! Eh, tolong la buat screenshoot sikit boleh tak, aku pakai berukband aje, mana la buleh nak donlod cite² yg korang cakap nih! So, tolong le send sikit/banyak dianye sshoot ek! Seram setakat mana sangat le yg korang takutkan tuh?! Bak mai sikit aku nak tengok...

korang ada terkezut ke?...aku rasa citer tu takde adegan yg mengejutkan...kecuali jantung aku "buat hal" bila ternampak langsuir muncul...tengok sesorang plak tuh...

berhantu gak rasa bila nak tido memalam...mana la tau tetiba ada depan mata masa tido...hehe...penakut gak aku nih rupanya...

Edited by PhoEniX

asik cite jerrrr ...... bila nak kasik aku download..? buat hati panas jer la korang nie .... cite siap dengan pernuh emosiiiii aduii takleh tahannnnnnnnnnnnn

ntahnyee...langsuir laa...terhencot² laaa...awek indon cun nangiss laaa...mane aci camgini...

konsi lerr skett kt akuu...kasik lerr donlodd...

aku pon nk bceritee gakk...maner thn dngr korang citerr jerkk...bnanah tingaa akuu!!..

Huh! Aku baru je nengok ENTITY! Maaf cakaplah, memang i do believe dlm perkara² ghaib! Tapi, bab crita entiti indon nih, 109% aku tak percaya! Menyeramkan? Adik aku, ops, anak buah aku yg darjah satu ppun tergelak nengok cd tuh! Siap kata hantu tu terkehel jatuh tingkap kot pasal dia jalan terhencot²! Kua Kua Kua! Nanti aku nak cite lagih................................

hoi annamir ko jangan cakap camtuh....

kan benda tuh leh jadi macam2....

tak pasal 2 malam nanti dia jadi macam anak sedara ko plak tak ke naya kalo ko tido ngan dier.........

takpasal2 taring dia tersumbat kat leher ko...

nanti keluar kahbar baru tau.....

Huh! Aku baru je nengok ENTITY! Maaf cakaplah, memang i do believe dlm perkara² ghaib! Tapi, bab crita entiti indon nih, 109% aku tak percaya! Menyeramkan? Adik aku, ops, anak buah aku yg darjah satu ppun tergelak nengok cd tuh! Siap kata hantu tu terkehel jatuh tingkap kot pasal dia jalan terhencot²! Kua Kua Kua! Nanti aku nak cite lagih................................

aku nasihatkan ko jgn ckp camtu pasal...ko hanya tengok cd...kalo ko jadik cam org yg tunggu antu tu...camne perasaan ko?...seram sejuk siott...balik umah demam seminggu... laugh.gif

kalo takut lepaskan perasaan...jgn dipendam...nescaya tidak diselubungi misteriii.....

Tu pasal aku bertrus trang ttg aku nye perasaan! Hua Hua! Sebab aku X TAKUT!

hoi annamir ko jangan cakap camtuh....

kan benda tuh leh jadi macam2....

tak pasal 2 malam nanti dia jadi macam anak sedara ko plak tak ke naya kalo ko tido ngan dier.........

takpasal2 taring dia tersumbat kat leher ko...

nanti keluar kahbar baru tau.....

Heee! Takut ke adik yokies??? ohmy.gif Kalau takut usah biarkan hidup anda diselubungi karut marut yang teramat nyata! Bahaya tu! Apakata warga putera semua, kita acu cuba terai test buat cam entiti tu nak?? Buat kat M'sia ni laa, korang kasi la cadangan tpt yang PALING KERAS kat MALAYSIA ph34r.gif, then kita pakat pergi sana duduk semalaman! Amacam? Sape nak jadi first volunteer? Dialu²kan... Aku serius nih! Cerita la kat tpt korang, Pahang ke, klantan ke, perak ke, kl ke, kedah ke, mana² lah... then kita buat "gathering" kat situ! Aku tringin sangat nih, pasal nanti muka aku boleh masuk vcd "ENTITY; Putranian@Bunian" [tajuk dia yg aku syorkan, kalau ada tajuk lain yg best, kasi tau laa...] Glamer apa! Pastu kita bagi anugerah |Pelakun Paling Berani| |Pelakun Paling Kuat Terkucil| |Pelakun Xde Perasaan| dan lain² anugerah yg difikirkan wajarlah! biggrin.gif

Edited by annamir

aku paling takut masa antu(taktau nama dia)yg mata dia sebelah bengkak tu berlari arah cameraman.....giler!!!!Nak meletup jantung aku,tu pon nasib baik adik aku ada dok dekat....kalau tak heeee....!!

aku rasa bagus jugak cadangan ko tu annamir.......

bleh kita uji tahap keberanian diri kita.........

kalo jadi aku pon nak join skali.........

tapi kalu maser mengizinkan ler........

Jom! Jom! Entiti versi putranian dah nak mula kat... er... kat mana yek? Korang bgtaula tpt yg Paling Seram kat MALAYSIA ni! Cepat sikit! Kalau kat tempat aku ni... hemm... kat Kuala Lipis, kena la tanya Siti Nurhaliza kat mana tpt seram kat kg dia ni... heee!

Ko gi la kat kinrara. ada satu banglo atas bukit kat situ yang orang kata berantu. aku dah tak ingat lokasi sebenarnya. tapi kalau ko tanya kat org puchong, mesti diorang tau. Selain dari diperbuat dari konkrit, Banglo tu mmg keras nak mampuih. try la gi nengok.

Aku dgr kat PJ pun ada satu rumah usang, alah, katanya kat pintu blakang UM tu ha je! Btul tidak aku tak tau le, ni pun kawan aku bgtau dah lama dah! Rumah tu tepi jalan aje! Haa, sape² yang berdekat dgn area kinrara & PJ tu, buleh lah anda gi dulu jadi bahan testimoni, kalau kata bulu roma anda tegak selama 5 minit, betulle tpt mmg "ada sesuatu"!!!