Jump to content
syawalkomstar

Israel Mengganas Lagi

Recommended Posts

hari ni 270 penduduk palestin syahid dan 620 lg cedera selepas tentea zioniz laknatullah menggugurkan hampir 100 tan bom ke 250 lokasi di sekitar gaza yg dikuasai hamas

kelmarin 150 jatuh syahid

esok??lusa?? berapa ramai lagi

benarlah kata rasulullah, pd akhir zaman umat islam adalh seperti buih

apa tindakan kita? muslim yg kerdil??

QUOTE(syawalkomstar @ Dec 28 2008, 10:04 PM) <{POST_SNAPBACK}>
tula dia start lepas krismas sebelum maal hijrah, setan tul
bila la allah nak turun bala

siap sedia je lah utk akhir zaman~~perang dunia ketiga mungkin(x tahulah kemungkinan besar atau kecil) akan bermula x lama lagi~~lihat jelah nanti,tupun kalau sempat nak lihat laa~~

offtopic:
takut sgt lol dgr kau cakap macam tu
amalan masih kurang

israel ni mmang jahat, amerika duk backup lagi siap jurucakap whitehouseu kata hamas patut dipersalahkan kerana menjadi pencetus serangan

padahal setakat roket hamas jauh mana sangat, yg missile israel tuh??

kita mesti guna akal untuk wat sesuatu.dgn akal yg ader niey kita ley buatkan satu idea..
suruh la spy pegi israel menyamarkerr..macm bush keww yg bagos barack obama..wakkaka..minta huru-hara diiberhentikan ..

pada pendapat korang patut ke wat perjanjian perdamaian ngan yahudi laknatullah ? hbs cmna ngan firman Allah Taala yg menyatakan bahwa yahudi ngan Nasrani x kan redha selagi kamu x ikut diorang...

byk pemimpin negara arab berdiam diri....sial pengecut...

lg nk tya Palestin ni x de kelengkapan ketenteraan ke ? R&D ape2 ke ?

Jihad Edited by Arinc

entah la
yg aku tau palestin polis ada ,tentera x tau r
tapi masalahnya ni fatah punya, yg duk syahid mempertahankan palestin tu dari kump hamas, pejuang syahid walaupun diaorg bukan tentera

n yg firman tu, sekarang pun kita dah terikut2(aku pun), cuma ada yg pandai ada yg terus hanyut.

ni la penyakit yg rasululuulah sebut pd akhi zaman penyakit cintakan dunia dan takutkan mati

QUOTE(hemo hemo @ Dec 28 2008, 09:14 PM) <{POST_SNAPBACK}>
what a new year eh? that's just plain evil......

bile Iran nak g bom balik Israel tuh?? bom jelah.....alang2 dah ader nuclear tuh....... geram tul dry.gif

bahaye tu...
america dh backup

iran bukanyer ader bom nuclear pun...
rusia jer belambak...

QUOTE(Arinc @ Dec 29 2008, 12:05 PM) <{POST_SNAPBACK}>
apa mksd ko ( aku pun ) tuh?? ph34r.gif

yalah,dari segi pemakaian ,adab sopan, malah pemakanan pun
generasi aku x dilanda fenomena ni

QUOTE(mat_tz @ Dec 29 2008, 07:40 PM) <{POST_SNAPBACK}>
bahaye tu...
america dh backup

rusia jer belambak...

emm, tul n skrg bile2 masa israel akan ceroboh gaza, kita doa je lah

QUOTE(mat_tz @ Dec 29 2008, 12:40 PM) <{POST_SNAPBACK}>
bahaye tu...
america dh backup

rusia jer belambak...

iran takder nuklear ker?.... bknke israel kate nak target Iran nyer nuclear power plant sblm nih?

kalau x silap.. by end of decade patutnyer diorg leh wat nuclear weapon....... skrg dah nak masuk 2009... dh nak end of decade dh nih....

takpon g anto anthrax ke.... g anto nyamuk Aedes ker.... bior kene denggi ngan chikunkunya.. dry.gif

QUOTE(hemo hemo @ Dec 30 2008, 10:54 AM) <{POST_SNAPBACK}>
iran takder nuklear ker?.... bknke israel kate nak target Iran nyer nuclear power plant sblm nih?

kalau x silap.. by end of decade patutnyer diorg leh wat nuclear weapon....... skrg dah nak masuk 2009... dh nak end of decade dh nih....

takpon g anto anthrax ke.... g anto nyamuk Aedes ker.... bior kene denggi ngan chikunkunya.. dry.gif

ish..ish..ish

harap2 mesir bukak pintu masuk sempadannya.... demi menolong rakyat palestin
obama boleh tolong? tahlar...kita tgk camne pendirian obama ttg keganasan israel ni...

tapi aku harap obama berpakat ngan iran+korea utara serang israel kalau masih berdegil...
tu andaian aku ajer....

entahlah, aku dapat rasakn yg iran xder nuke, yg ada hanya power plant jer
entah la, israel dah beratus2 nuke ada, entah2 dah beribu

pasal mesir entah la, bodoh akurasa mesir tuh, xnak tolong negara islam, bukan susah pun
buka je pintu sempadan uh
aku tersentuh dgn aktivis dr sekitar mediterranean tuh,sanggup belayar ke perairan palesti semata2 nak tolong bg maknan n perubatan walaupun berbeza agama
kat greece lak org dak wak demonstrasi depan kedutaan israel n usa, mgkin krn negara mereka dekat dgn palestin, so diaorg dapat rasa kesengsaraan

kita bila nak buat??huhu, x berani

n barrack obama sama jer can bush, walaupun dia mybe baik ckit, tp hillary clinton,penyokong yahudi, n beberapa staff dia yg berkuasa semua aalah yahudi..........

QUOTE(Batista @ Dec 30 2008, 11:09 AM) <{POST_SNAPBACK}>
harap2 mesir bukak pintu masuk sempadannya.... demi menolong rakyat palestin
obama boleh tolong? tahlar...kita tgk camne pendirian obama ttg keganasan israel ni...

tapi aku harap obama berpakat ngan iran+korea utara serang israel kalau masih berdegil...
tu andaian aku ajer....

obama nk serang israel..?? bkn israel tu sekutu diorang ke ?

harp bdk2 U Azhar dpt tlg klo pintu sempadan d buka...

nak ke si rempit kt Msia g jihad..?? g ngan catalyzer ganti kuda sambil pegang machine gun...

kesian gile kt rakyat Palestin...harini pon yahudi celaka tu masih serang...diorang ada kelengkapan perang...tp yg ak heran n nk tya Palestin ni ada sistem pertahanan aka tentera...R&D ape2 ke..??

QUOTE (Arinc @ Dec 30 2008, 07:05 PM) <{POST_SNAPBACK}>
nak ke si rempit kt Msia g jihad..?? g ngan catalyzer ganti kuda sambil pegang machine gun...

kesian gile kt rakyat Palestin...harini pon yahudi celaka tu masih serang...diorang ada kelengkapan perang...tp yg ak heran n nk tya Palestin ni ada sistem pertahanan aka tentera...R&D ape2 ke..??

palestin ada batu je....

Erm...sedih tol r ngan palestin....kita nie nak tolong pun x terdaya...arapkan doa je dimakbulkan...aku nk sgt tgk negara se islam aku aman dan damai...aku klu ada kebolehan cm dlm cite bleach ka...nak je anta kapten2 ngan komandor g serang...aduh,merepek aku....

kite kene terima hakikat... kite x mampu.... <--- bak kate mahathir...
yg pegang dunia sekang Yahudi.... sad.gif

kite orng Islam
- ekonomi rendah..
- pendidikan rendah
- org miskin byk dari org islam....(sebab sesetegah pemikiran yg junub dgn mengatakan cari duit hanya untuk dunia... padahal dlm Islam x kate pown berdosa..)
- creator pown tarak..

dan lain2...

so tgk dan sembang di kedai kopi jer lah bole kite buat sad.gif