Jump to content
tyco263

Lelaki Pemalu.....

Recommended Posts

yg menyedeykan aku ade mamat antar dan amik die gi balik keje...katanye kwn jerk..tapi naik moto berpeluk gak..musykil2 gua....keje kdai muzik minah nie dulu

mungkin gak tu bfren dia...

biasa la pompuan, kdg2 jaga saham...

tu tak ngaku ada bfren...

eleh cik Wawa pun same jugak,dah ade kata takde...sbb tu tinggi saham kat sini...kuikuikui... :blush:

eleh cik Wawa pun same jugak,dah ade kata takde...sbb tu tinggi saham kat sini...kuikuikui... :blush:

emm...tak penah pun ngaku takde...tak penah pun ngaku ada...tak ada pun org tanye...

takkan la tibe2 nk ngaku lak...huhu...tak ke mcm pelik...

mmg pun...mon pun rase mcm tue..kalau tak,naik moto peluk bukan main erat lagi...ala saje jerk nk cover :wacko:

mmg pun...mon pun rase mcm tue..kalau tak,naik moto peluk bukan main erat lagi...ala saje jerk nk cover :wacko:

cari ajelah yg lain takkan la takde org tak mau kat ko...kadang kita tak cari dia dtg sendiri.

tul tak cik Wawa...? :blush:

carik?mmm...dh byk kali cari..tapi tak dpt pun...malu ar nie punye pasal...huhuh....

haha mon2...biar betul dah ade laki dtg jemput dia siap peluk2 lagi ko biar betul..ko nak ke pompan gitu...ish2..pendapat aku..mon byk g bnga..hehe

tp kalo ko nak ejas nak test market tu boleh la kot...

p/s: kalau aku ni x tau la reti ngejas malu la...

eleh z-tecon kau tak pyh ejas...aweks dh ade tue...gi ar kahwin.... :lol:

hehe... elek la mon.... duit tak cukup lagi..... ko rase kalau hantaran 10ribu keatas berbaloi x?hehe

tgk ar...aweks cntik?kete ade?.heheh keturunan baik?baik ar tue

mesti la aku nak comey ar... tp kalau kete x de...dia x keje...camne...berbaloi x

Edited by z_tecon

Cakap pasal pemalu, aku bukan nk citer besar la..tapi pemalu aku ni pasti ader je org admire..last last jadik habit smpai ke tua ni..biar orang dtg carik je, mls nk carik..huhuhu :P

Pkir² blik mase zaman skolah lu / IPT macam cipan aku rase diri ni..asal pompuan tanye soklan je dah naik peluh merah muka..wakakaka

z_tecon, klu carik awek yg duit ader, keta ade, keturunan baik silap² nnti die tanggung ko nnti haha..jgn ar camtu wat malu laki je :P

pkir "mudah tugas aku tanggung keluarga" udahle..asalkan tanggungjwab ade.. ;)

tu arr...aku mls nak yg ade name org ckp,kaye2,mls la...slalu rg kaye lupe diri..biar dia hidup dr keluarga susah bru tau erti kesusahan yg ku alaminya utk mencari rezeki.... tp korang rase berbaloi x hantaran 10 k keatas

Perrrgghh.. korang nie discuss sampai bab hantaran... 10K cukup ler tu... anak Nik Aziz pun 1K cukup.

Mmg pon, bukan senang nk carik org senang tau wat kerja..makanan pon bekas air tangan org gaji je nnti..tak sonok beb...

Ttg hantaran, biarla berpada dan bersesuaian dgn kemampuan kite. jgn nk diikutkan wang ringgit tu penentu bahagia selamanya. Kejar nama / bangga je tak guna. Contoh muadh artis skarang la, kahwin punyela grand..katil tak panas lagi pon dah cerai-berai..nauzubillah..

Ttg isteri bekerja / suri-rumah bergantung jugak zaman skarang nih. Dulu yela pompuan kena dok umah..skarang pompuan dah bersaing ngan lelaki ttg kerjaya..bg akula, klu wife nk kerja lg bgus asalkan dlm diri dah tersemat "aku ni bini org"..tambah² dpt tolong beban sara keluarga. Klu rase diri tuh mampu, nk biar wife kat rumah pon buleh tapi wife mesti carik aktiviti luar jugak..takdenye org skarang nk lekat rumah jer..baik bekerja..ader gak income dari dok active dgn JKK kawasan mencanang isu² tak berfaedah..aku gak yg tanggong dosa.. ;)

tu arr...aku mls nak yg ade name org ckp,kaye2,mls la...slalu rg kaye lupe diri..biar dia hidup dr keluarga susah bru tau erti kesusahan yg ku alaminya utk mencari rezeki.... tp korang rase berbaloi x hantaran 10 k keatas

10 ribu 2 terpulang pade ko la..ko sanggup x pelah..

bagi aku x berbaloi la kalo keje gaji 3k kebawah..

keatas lain cite la..tp rase x berbaloi gak bagi aku..kwang..kwang2 :lol:

malukah lelaki??

dalam hal tackle pmpuan..tmbah2 yang boya darat tu..kompem la mn ada malu..huhu

dalam hal nak proposed.. ada yang malu ke?

kalau jmp dgn bakal bapak mentua n menjadi imam solat...mahukah lelaki? malukah lelaki..?? :wub:

emm...tak penah pun ngaku takde...tak penah pun ngaku ada...tak ada pun org tanye...

takkan la tibe2 nk ngaku lak...huhu...tak ke mcm pelik...

aku kaalu dia kata xde pun aku akan set otak aku kata `ada`...ye la kita x pernah bersua muka mana tahu betul atau idak..

mungkin sesetengah perempuan tgk muka hensem+romantik tapi bagi aku la kaalu xde duit leh hidup ke? aku lagi MALUUUUUUUUUUUUU ngan mak bapak perempuan yg kita nak sangat tuh......nak sara anak orang nak bagi makan apa?....

korang malu x bila dah kahwin nanti ada anak cacat? atau downsindrome? aku hari2 aku doa supaya dijauhkan masalah macam ni.....kerana aku mengaku awal2 aku malu. :ph34r:

10 ribu 2 terpulang pade ko la..ko sanggup x pelah..

bagi aku x berbaloi la kalo keje gaji 3k kebawah..

keatas lain cite la..tp rase x berbaloi gak bagi aku..kwang..kwang2 :lol:

aku pun rase cam gitu gakaku penah dgr,kalau wanita yg paling murah hantarannya,yg tulah paling berkat..sebab tu ank2 ulama yg aku tgk x lah mahal2 mane,lain la artis..tp 10k mcm x berbaloi je aku rse kan...

tp korang rase hantaran skrg average berape ek..hehe

aku kaalu dia kata xde pun aku akan set otak aku kata `ada`...ye la kita x pernah bersua muka mana tahu betul atau idak..

mungkin sesetengah perempuan tgk muka hensem+romantik tapi bagi aku la kaalu xde duit leh hidup ke? aku lagi MALUUUUUUUUUUUUU ngan mak bapak perempuan yg kita nak sangat tuh......nak sara anak orang nak bagi makan apa?....

korang malu x bila dah kahwin nanti ada anak cacat? atau downsindrome? aku hari2 aku doa supaya dijauhkan masalah macam ni.....kerana aku mengaku awal2 aku malu. :ph34r:

kalo muke encem..ayat manis...tapi kalo tak berduit + tak reti nak sara anak dara orang...jangan mimpi lar...haha

tapi r bro..kalo dapat anak cacat or downsindrome pon..x usah la malu..x dinafikan agak sedih..

tapi nak wat caner?da pemberian tuhan...ag pon..anak adalah anugerah dari tuhan..

kite diamanahkan untuk menjaga anak itu untuk sebaik-baik manusia...

dugaan terbesar tue...tapi sebaiknye berdoa dijauhkan....

skrg nie duit jerk..mak aku ckp...carik duit bayk2 pastu baru pikir nk kahwin ker,nk bercinta.ker.....huhuhhu

dugaan terbesar tue...tapi sebaiknye berdoa dijauhkan....

skrg nie duit jerk..mak aku ckp...carik duit bayk2 pastu baru pikir nk kahwin ker,nk bercinta.ker.....huhuhhu

betul2,wang dan ilmu je yg penting sekarang ni~~

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...