Jump to content
tyco263

Lelaki Pemalu.....

Recommended Posts

korg ni...mlampau2 lak malunyer...

slalu org malu ngan org yg dia suke je...

ni kalau malu ngan semua org

susah la

takkan korg suke kat semua pompuan lak?

emm...takyah la nk malu2 sgt

susah nk buat apa2 nnt

byk keje yg kena deal ngan pompuan skang ni

nk hilangkn rasa malu ni

korg kena ringan2 kn mulut tu

byk kan la bbual ngan org sekeliling

jd peramah skit

nnt lama2, rasa malu & rendah diri korg tu akan hilang

masa tu korg leh bkwn ngan sesape je

lelaki @ pompuan

tua @ muda

aku jarang jumpa lelaki yg pemalu sgt

tp yg tak tau malu tu slalu la jumpa :lol:

hehe....aku malu..aku malu...malu pada si dia,ckp tak tgk muke,aku berani la.cube kalo depan2...

mau nak pengsan je rase.

bg yg dah keje tu...apekah persekitaran tmpt keje kite tu dpt membantu kite utk lbh bergaul dgn org?....benda tu la kite ngadap hari2...kalo yg ok tu,dpt gak campur2 dgn orang sekeliling...kalo yg tak ok,terperap je la memanjang.

hehe....aku malu..aku malu...malu pada si dia,ckp tak tgk muke,aku berani la.cube kalo depan2...

mau nak pengsan je rase.

bg yg dah keje tu...apekah persekitaran tmpt keje kite tu dpt membantu kite utk lbh bergaul dgn org?....benda tu la kite ngadap hari2...kalo yg ok tu,dpt gak campur2 dgn orang sekeliling...kalo yg tak ok,terperap je la memanjang.

aku dah keje....huhu aku ckp dgn pempuan pun x tgk muke...huhu..malunye :rolleyes:

huhu...cik wawa lelaki yg x tau malu tu camne ek...huhu...seganla ckp dengn pempuan,derang suke peratis seluruh muke...aduhai lemahnye aku...bukan setakat pandangan mata yg tajam,tp..huhu....dlm hati ni terbisik..eh pempuan ni tgk hiduung aku ke mulut aku ke kening aku ke telinga aku ke,...huhu...

malunye...

p/s: cmne la nak ckp dgn cik wawa....hihi

bole x korg bg comment ckit...

dulu time ak kecik2(time sek la)ak suka kacau pompuan....usik sn la usik cni la..bl dh start masuk U..ak nk kacau pun segan..malu pun ad...hehe...tp ak still mengusik la....kureng ckit la time sek lu....tp yg pelik nyer, pompuan yg ak minat , malu betul ak nk tegur...inikan nk mengurat...huhu...nape ek?

huhu...cik wawa lelaki yg x tau malu tu camne ek...huhu...seganla ckp dengn pempuan,derang suke peratis seluruh muke...aduhai lemahnye aku...bukan setakat pandangan mata yg tajam,tp..huhu....dlm hati ni terbisik..eh pempuan ni tgk hiduung aku ke mulut aku ke kening aku ke telinga aku ke,...huhu...

malunye...

p/s: cmne la nak ckp dgn cik wawa....hihi

same lah bbro..kang kite cakap dpn die..pandang len macam je..kene cover macho..wakakak :lol:

pompuan skrg lain sikit :lol:

Sekali pakai nak grand2 jer,wat segan jer nak tegur :lol:

ape pon try jer :ph34r:

nak tanye korang gurlz lar...korang suke ke lelaki yang pemalu ni?dari segi pro dan cons....

hehehe..well..berdasarkn pengalamn, aku suke lelaki pemalu.. :P

pakwe aku skrg nie pun jenis pemalu..ngn aku awek die pun malu..hehe..

kebaikannya..die jns pemalu so, susah lew nk tgk die ckp ngn pompuan lain..so, takde lah aku jeles over2..hehe..

but aku jelah yg kne mula dlu coz die pamalu..hehehe :rolleyes:

dulu time ak kecik2(time sek la)ak suka kacau pompuan....usik sn la usik cni la..bl dh start masuk U..ak nk kacau pun segan..malu pun ad...hehe...tp ak still mengusik la....kureng ckit la time sek lu....tp yg pelik nyer, pompuan yg ak minat , malu betul ak nk tegur...inikan nk mengurat...huhu...nape ek?

same le kite geng...mule2 aku suke kacau2 pastu tbe2 dtg angin aku mls nak lyan dak pompuan lak..tbe2 dtg malu..huhu

btw...kalo laki malu ngan pompuan yang dye suke..so pompuan pon malu ke dengan laki yang dye suke?juz teori aku

biasa la beb kalau ko ade perasaan suka kat seseorang mesti la ade perasaan malu..aku pon camtu gak..sume nak kontrol je huhu..

pasal pe jadi camtu?..pasal kite takut org yg kt suka tu tau kt suka kat die..:) kalau die dah tau lagi la parah malunye..

tp elok gak die tau kan..haha

biasa la beb kalau ko ade perasaan suka kat seseorang mesti la ade perasaan malu..aku pon camtu gak..sume nak kontrol je huhu..

pasal pe jadi camtu?..pasal kite takut org yg kt suka tu tau kt suka kat die..:) kalau die dah tau lagi la parah malunye..

btul tu....tp ak malu sgt2 nk g tau dia...huhu....tau sebab ap....sebab dia selalu berkepit ngan mmbr dia...hehe...ak malu nk ckp dpn dia tkut mmbr sebelah dia ckp yg bukan2 plak....klu ad peluang bersemuka ngan dia kan bagus....tp setkt ni x da lg peluang tu....nk cari no tel dia pun sush...huhu...nk tny mmbr dia pun ak x kenl........huhu.... :ph34r:

Edited by kamshin

bukan lelaki je malu nk pandang muke pompuan

aku pun sama...

kalau bbual ngan lelaki, segan nk tgk muke

pasal tu aku tak selesa sgt duk berhadapan

emm

sorg kwn lelaki aku dicop garang oleh awek2

pasal dia susah nk senyum kalau ngan pompuan

bukan sombong

tp dia pemalu sgt

padahal hensem je

aku pun suke lelaki pemalu...

si dia pun pemalu jugak

suke tgk muke dia yg malu2 bile kena usik :wub:

huhu...cik wawa ckp mcm kat z_tecon je...huhu... apsal ek..huhu...slalu diorg ckp garang2,tp hensem dan comel la..huhu...lagi malu la kita nie org ckp macm 2 huhu...

mmg btul pun..aku slalu mcm tue...hehehe :lol: ...tapi last..dpt angin kuar asap...sbb malu sgt..org lain potong line..hampeh btul :angry:

huhu...cik wawa ckp mcm kat z_tecon je...huhu... apsal ek..huhu...slalu diorg ckp garang2,tp hensem dan comel la..huhu...lagi malu la kita nie org ckp macm 2 huhu...

@@....betul2 tapi aku lain plak...ppn ckp aku hensem/comel la aper la tapi dlm masa yg same diorang cakap aku EGO/SOMBONG...isk3...ni sbb sifat aku yg pemalu la nie dan mungkin jg sifat aku yg jarang senyum...tapi yg ckp aku EGO/SOMBONG nie biasanyer ppn kelas lain jer...ppn yg betul2 dah kenal dgn llk jenis camnie diorang xkkan ckp llki tu EGO/SOMBONG tapi diorang akan ckp wah llk tu macho, handsome,kemas,berdisiplin dn mcm2 lg la...kpd semua ppn aku nasihatkan krg la klu krg suker llk yg camnie..jgn segan2 nak berkenalan dgn llk tu...klu korang tegur llk tu dgn baik InsyaAllah llk tu akan bg respond yg baik punya...biasenyer hati llk yg mcm nie mudah lembut...klu korang tegur llk ni 1 kali, mungkin llk tu akan bg respond yg baik...klu x bg respond baik pun paling kurang llk tu akan igt ppn yg tegur dier...walaupun ppn tu x cantik ker aper ker...tapi biler ppn tu dah tegur llk tu, InsyaAllah hati llk tu akan terbuka sedikit demi sedikit...

haha...aku dulu sjiil cm2 gak... masa tu semua pempuan ckp aku sombng,dip pun same,yela tak nak ckp dgn derang kan...bukan x mo ckp,maluu loh...huhu...(last2 aku ade dgr2 sayup2 je pempuan ngumpat eh,dia tu sombong betul) haha... tp ada gak tu yg dia ckp bukan sombong la malu tuh...tp comei la..hehe

mmg btul pun..aku slalu mcm tue...hehehe :lol: ...tapi last..dpt angin kuar asap...sbb malu sgt..org lain potong line..hampeh btul :angry:

hurm..mase ni la yang aku tak suke..

aku ade suke kat sorang gurl ni..tapi aku juz kenal member dye sebab member dye ni adik kawan aku

aku tak ade point la nak sembang2 dengan dye...

pnah nampak dak laki laen try kaco2 dye..panas gak ati aku...huhu

untuk saya, lelaki yang pemalu tu sepatutnya memang patut wujud lagi tapi biar lah bertempat...

kalau lelaki tu semua dah tak pemalu lagik ler susah, macam-macam ler jadiknya...

kalau saya ler.. cara yang paling baik untuk mengatasi untuk lelaki2 yang masih lagi pemalu yang melampau2 tu...

bleh ler cermin diri tu sendiri... malu atas dasar aper...

untuk saya, lelaki yang pemalu tu sepatutnya memang patut wujud lagi tapi biar lah bertempat...

kalau lelaki tu semua dah tak pemalu lagik ler susah, macam-macam ler jadiknya...

kalau saya ler.. cara yang paling baik untuk mengatasi untuk lelaki2 yang masih lagi pemalu yang melampau2 tu...

bleh ler cermin diri tu sendiri... malu atas dasar aper...

setuju dengan ko bro...tapi jangan lar malu tak bertempat..nanti lari lak pompuan tu..

ade satu minah nie baru keje kat tmpt aku..aku malu ar..nk strt....berbual....nk tnya ape eh?

ade satu minah nie baru keje kat tmpt aku..aku malu ar..nk strt....berbual....nk tnya ape eh?

latar belakang(bukan tengok body dari belakang...)

keja mana sblm ni...

pg keja naik ape?kalau takde transport leh abg tumpangkan...)

hari minggu buat ape(kalau free leh kuar dating)

yg menyedeykan aku ade mamat antar dan amik die gi balik keje...katanye kwn jerk..tapi naik moto berpeluk gak..musykil2 gua....keje kdai muzik minah nie dulu

yg menyedeykan aku ade mamat antar dan amik die gi balik keje...katanye kwn jerk..tapi naik moto berpeluk gak..musykil2 gua....keje kdai muzik minah nie dulu

tu tandanya ade can sebab dia tak ngaku lagi ade pakwe..maksudnya dia masih lagi mencari2 tehehe...

iye ker?aku malu plak nk tnye..kang nanti jd slh phm plak...hehhe

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...