Jump to content
al-siput

Bangganya Jadi Warga Putera

Recommended Posts

kalau nak dapat title ahli rajin kene slalu post. Jgn post benda bukan2 dan utk pengetahuan segala post didalam Sub topic sembang nie x de counter.

Alhamdulillah...syukur.... smile.gif pasal lak leh tahu haha

opsss sorry kay kalau melampau

Aku ckp camtu sbb sejak aku join putera.com, byk ilmu yg b'guna aku dpt kat sini....drp buta IT,terus celik IT(aku skrg amik course Dip. IT)...jgn salah sangka...

Yee betul aper yg ReDCOlliSioN ckp tu.....

Edited by Angkasa

Yieeeha... aku teringat akan topik ni suatu masa dulu dan aku naikkan semula topik ni ke atas....

anyway, aku sekali lagi ingin melahirkan rasa bangga aku menjadi warga putera.com ni. Banyak ilmu yg aku telah dapat dari korang semua warga putera, ada sesetengah tu aku dah anggap cam guru aku dah. terutamanya di topik2 favourite aku seperti sistem operasi/windows, perkakasan, perisian, pengaturcaraan, rangkaian dan Pendidikan. So terima kasih aku ucapkan pada semua yg membantu dan memberi pandangan bernas kepada aku dan lain2 member di putera.com ni... semoga anda semua teruskan usaha murni anda kerana aku dan ramai lagi di luar sana perlukan ilmu di sini.

Terima kasih cool.gif

hahahhahhaa kipas jangan tak kipas!

apasal la ditranslatekan die hard fan jadik kipas susah mati....... Huahahahahahahahhaha laugh.gif

kalau tak silap die hard fan tu ditranslatekan secara betulnya jadi peminat fanatik kan.... first sekali aku tengok perkataan kipas susah mati ni kat majalah gempak dan masa tu aku pon blur ape bendanya kipas susah mati tu & aku pon pikir ape kaitannya dengan anime atau mangga, kalau kipas tu susah mati apasal la tak cabut je plug nya... laugh.gif Muahahahahahahahahahah laugh.gif

Bijak²!!

-Tapi Kipas tu still tak mati kalau kau cabut plug dier.

-sebab kipas tu dijana oleh Minda.. hua hua hua......

Mari Belajar Grammar 101

Die hard tu LAIN dari diehard. jangan membodokan diri korang dengan membaca Gempak. sekian.

aku baru nampak topik ni..

yer aku bangga manyak mender aku blajar daripada ini forum~

forum ni la antara sumber komputer aku~

pastukan aku byk blajar dari C-fu ni.. dia ni kan. terror woo.. semua dia tau.. memacam benda dia tau woo.. mender komputer ke tak komputer ke semua dia terror woo... pastu dia ni hensem plak tu..

mane ade

ako kacak je la

bangga disamping puterian coz sume yg masuk ni berilmu dan tak kedekut nak kongsi. mcm kuarga rasa. tgl tak jumpe jer lagi. teringin gak nak jumpe. hahaha pendek kata bangga la, kalu panjang tak sempat nak kata ape2 pun. kesiannnn

huhuhuh....

|Rase dah braper minit ,jam dah aku letakkan jari aku kat putera.com nih CAMBEST Putera.com...

guacayasamalu....

Mari Belajar Grammar 101

Die hard tu LAIN dari diehard. jangan membodokan diri korang dengan membaca Gempak. sekian.

ehh... DIE HARD FAN Gempak nih tgh marah nih... mad.gif

wink.gif tapi takpe kita sebagai warga puteralian tak baik gado2..

Edited by Navigator®

1. aku join tahun 2003 ramai yg tengah komplen design web tak lawo huhuhu

2. pstuh aku kerja yg takde xs tenet diam dan menyepi... takde mase nak online

3. pastuh aku dpdt keje yg ade xs tenet masuk sini "dah tukar bentuk", 1st ayat aku.. aku login dah tak boleh hurmm.. acc dh ilang

4. aku regist balik dan join kembali mcm dulu..

5. itu jerk menunjukkan aku bangga dan misti jadi ahli putera.com

cadangan: biler nak tukar layout putera nih?? kasik lawo lagik ker.. user friendly ker...?? *heheh naikkan topik hangat mase silam...

ko carik skin IPB la pastu pegi boh kat cadangan

majalah lucah diluar tabii

Edited by C-Fu

Gempak tu majalah aper arrr?

komik budak2 dan remaja... cite pasal kartun, games, patung mainan... youngsters' stuff wink.gif