Jump to content
wan_kuzai

Pasal Awekkkk....

Recommended Posts

Nak citer nanti dah mengumpat dia lak :lol:

Tersedak dia tengah makan nanti...hehe

Playgirl.

So aku angkat kaki la.

Dia memang nak aku angkat kaki sebab time tu dia dah dapat gading bertuah/bf baru putih melepak :lol:.

Aku jumpa mamat tu...slow talk untuk dapatkan kepastian.

Mamat tu bitau aku yang dia call mamat tu tiap2 pagi...SMS cintan-cintun etc.

Mamat tu siap kasitau tak elok la bergaduh pasal pompuan

Cheh...tak terlintas langsung aku nak 'fight'.

Kalau Siti Balqis lain la...opppsss.... :lol:

Takkan aku nak stay lagi kot...maruah beb...maruah...:P

Bosan dah ngan awek Melayu.

Aku nak cari awek Jepun ke, Korea ke, cina ke...hehe

Tukar selera...hehehe...

Sapa nak join? :lol:

haha.. ak pn.. nk tau?

player.. sblom tu la..

memule kapel ak tk tau.. yg aku tau, byk kabar angin die tk elok..

tapi ak tk ske dnga citer org.. so ak kapel je ngan die..

kendian ble da kapel ak baru tau die mmg camtu, bebas sangat2..

slalu kuar malam2 ngan ex2 die.. smpai pnah pegi kt tmpat rekreasi berduaan

ngan ex2 die.. extend night sume.. ble die cakap camtu, ak rase smacam..

mule pkir tk elok je.. ble tanye die cakap nothing happened..

ak pkir balik, tk logik la camtu.. lauk depan mate, sape tanak makan?

kne plak ex die ader 2,3 org player gak yg aku tau mmg gle s**s..

ak pn mule hilang punca, trus ap die buat tk kne, skit2 salah..

kendian baru ak sedar.. nape nk judge org terus2 camtu?

tapi aku ni kuno sgt.. tk leh trime kalo ad ksilapan.. time tu la..

so aku tanye membe2 die, slidik teman2 die,

telipon sumer ex2 die.. sanggup tuh..

kemudian ble aku dapat tau die pndai jage diri, pndai jg maruah..

nyesal tk sudah.. ak tk caye kt die walaupn die jujur kt ak..

time tu la..skang nih aku slow ngan die.. sbab die bz..

tapi ak tk kisah da.. ak tau die jujur.. hehe..

die tk mesej ke ape ke, ak tk kisah gak.. cme aku nk bagi die mase rehat,

kendian aku nk mase tuk prepare.. ak nk gitau die ap ak da wat..

takut gak die marah, tapi ak nk jujur gak, sbab die jujur ngan ak..

p/s: yg bestny die nih kire anak datuk gak, mak die dapat title.. loaded gak la..

date tetiap ari, sminggu skali makan kepc, tgok movie lg.. sumer die blanje..

hehe.. tapi skang tk dah, turn ak lak nk blanje die.. sbab ak syg die.. ^^

p/s edit:

yg bestnye, awek aku nih ader ala2 kacukan skit.. mate die tk sepet cam jepun, tp putih cam kulit jepun, mke lak bulat, ngan iras2 arab skit tapi tk la sampai nmpak sgt la.. body dier kecik jer, cam bebudak gak.. halamak, rase cam senang jer nk hayun sane sini.. angkat sblah tangan pn lepas tu.. tk sabau nk jmpe lagi, abis bulan ni nk jmpe die... ^^

Edited by kula

aku yang belah kiri.haha.

memang rindu gan ex aku tapi,aku pn tau die rindu kat aku.mungkin aku rasa diri aku x berguna di sisi die.

sebenarnya die yang ngorat aku.walaoupon die ngorat tapi aku jual mahal hehe.waloupon aku seorang lelaki.setelah bermacam2 die wat akhirnya die berjaya menambat hati aku.setelah berapa lama tu aku duduk temenung kat bilik aku.aku pikir macam2.aku terasa diri aku ni terlalu jahat buat die(jahat aku bukan jahat wat maksiat eh)terasa diri aku x patut mendapat sesuatu yg istimewa.dalam dok aku pk2 tu dalam seminggu tu aku jadi murung xtau nape gan aku ni.smpai kawan aku wat macam2 bagi aku gembira tpi aku tetap macam orang hilang semangat.

akhir nya aku mintak putus gan die,die xmau siap nanggis2 lagi xmau putus.walloupon punk2 aku pon aku hilang semangat pasal cinta nape boleh jadik cam ni.akhirnya die terima jugak.tapi waloupon aku mintak putus gan die pon,aku tetap mengharap die cintakan aku lagi.aku putus gan die pon bukan sebab ape.aku ni da la belajar x tinggi.muke x hensem.da la jahat,die pulak dala lawa,anak orang kaya plak tu,masa aku keluar dengan die pon die yang belanja aku.malu la aku.....macam2 hadiah die bagi kat aku,kalo aku x ambik nanti die nanggis,terpaksa la aku ambik.walaupon aku dh putus gan die die tetap call atau sms aku.kadang2 tu kalo aku xlayan msg/call die slalu ugut nak bunuh diri.aku macam dihantui die.macammana nak selesaikan bende ni.aku dah buntu.hati aku cakap suka kt die tapi otak aku cakap aku bodoh di sisi die.cmni la masalah aku murung...................................

bro, ak rase ko patut bukukn kisah idup ko ni, pastu marketkn je..

ble da dapat duit, ko bukak bisnes, tambah lagi byk, pastu ble ko rase2 da sepadan@setaraf ngan awek ko,

ko lamar la dier.. ko ekjas la citer2 hidup ko skit.. baru masyuk.. org2 melayu kn suke tengok cite2 camni..

mesti laku la bro, ko tanak, biar aku buat.. hahaha...

waaaaaaaaa.......yeke ni........aku rase kanmmg patt la ko ape ko buat tu bro..aku respek ko laaaa..myb die bukn yg terbaik wat ko bro.....marila same2 kite mencari ssorg yg ssuai dan sepadan ngn diri kite ni ....ko anggap je ni sebahagian kisah dalam idup ko bro......aku rase mcm2 dugaan nnt klu ko teruskan niat ko tu..ye laaa ko dah la mcm tu...x stdy tggi....keje pon bese....lagi2 muke ko pon xde market dan fotogenik ....tp aku respek kat ko bro hati ko mmg mulia bro...wa respek lu broooooooo...ko buat je buku baru bro.....ok....selamatttt... :rolleyes:

: bro aku teringn sgt nk knl siapakah gerangn wanita yg terlalu istimewa tu bro....klu x ksh bro bole knl kan x?....ehehe

aiseh, kalo ko da kenal awek die, habih la ko rembat.. ape da..

baik aku je yg kenal ngan awek die, kekurang aku leh wat kawan je.. pasal ak da der awek.. hahak..^^

ape la lu.. macam ne org melayu nk maju? baru macam tu ko da suh die stop.. patutnye ko bagi la smangat skit.. melayu boleh.. boleh maju.. maju kehadapan.. kiri kanan jalan..

um... awek ko ngecun tk bro? hihik.. nk tau gak ap yg wat ko terpikat ngan dier??

aku doa kan untuk kau memito.sememangnya masalh ni membawa tahap yang aku sendiri x terpikir.contoh-dalam masa aku dilanda murung tu aku terpiki banyak perkara seperti hidup ni untuk apa,aku hidup tu apa,dari mana aku terjadi,sapa aku.kadang2 aku naggis serang2 kat dalam bilik.sebab masa tu aku rasa cam nak bunuh diri jer.dalam mase aku kecewa,sedih,rendah diri.sebab dalam hidup aku ni xpenah sekali jatuh dengan teruk cam tu,di kalangan kawan dan orang ramai aku di hormati dengan sifat melanggar peraturan,gaduh yang semamangnya diluar batasan.dalam aku hilang akal tu di satu sudut almari aku ternampak buku yang terpangpang nama ALLAH iaitu tafsiran al-quran.dari situ lah aku mula mengenal tuhan yang menciptakan aku.apabila aku baca dan apa aku dapat kesemua soalan tu terjawab dengan begitu terperinci.sememangnya aku bertuah waloupon dilanda masalah ini aku masih lagi mempuyai keluaga,kawan,saudara yang lebih penting aku ada ALLAH.dialah maha pemurah lagi pengasihi.semenjak tu aku kurang kan pengambilan alcohol dan lebih menghargai diri sendiri.masyalah.

sayang ku hanya untukmu yaALLAH.hamba rindu pada mu.berikanlah hamba kekuatan.

semoga ko x ulang lagi perbuatan lama itu....ko tlh diberi hidayah dr Allah...aku pun pernah ada sorg kwn ni...dia kehilangan awek....awek dia aku kenal...huhuhu...setelah kehilangan awek yg dia kasihi tu....hidup dia jd x tentu hala...minum arak pun ada, tp dia dh cari awek lain...tp nak jdkan cerita...dia diketemukan semula dgn awek kesygn lama dia stlh 3-4 tahun kot....dia tinggal trs awek pengganti tu...dia lari dr awek tu tanpa ada berita...dtg balik kat first love dia tu....skrg dia dh betunang dgn awek pertama dia tu slps seminggu berkawan balik...yg merana sape...aku la.....huhuhu :lol:

sape kat sini tengah cari pasangan utk hilangkan kesunyian? wakaka...... cari tp x dpt lg maaa....sikap jugak satu hal x dpt lg....malu dgn ppuan...mmm..nasib2...

akuuuuuuu..aku adalah slh seorg yg memerlukan seorg pompuan skng ni utk menghilangkan rase kesunyian aku ......eheheheh....seyes woo kaki lepak dah xde..sume dah kawin dan bw haluan masing...rutin aku balik keje dok umah......then p gym...ujung mggu dok umah .....nk kuar xde kwn nk ajak kuar.....adussssssssssssss.bosn tahap gabannnnnnnnn.......arghh aku nk awekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk!!!!

akuuuuuuu..aku adalah slh seorg yg memerlukan seorg pompuan skng ni utk menghilangkan rase kesunyian aku ......eheheheh....seyes woo kaki lepak dah xde..sume dah kawin dan bw haluan masing...rutin aku balik keje dok umah......then p gym...ujung mggu dok umah .....nk kuar xde kwn nk ajak kuar.....adussssssssssssss.bosn tahap gabannnnnnnnn.......arghh aku nk awekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk!!!!

mcm dah desperate sgt je bunyinya.. :lol: apa susah, suh je mak ko carikkan satu, kawin je terus, lebih afdhal.. -_-

mcm dah desperate sgt je bunyinya.. :lol: apa susah, suh je mak ko carikkan satu, kawin je terus, lebih afdhal.. -_-

hehe...

@khuzaimi

Berdoa la bebanyak...minta pada Dia.

Takat jerit2 camtu sapa2 leh buat.

khuzaimi x abis lagi ke sangap ko hahahaha..aku xde awek pun chill je..sibukkan lah diri anda hahaha gerenti ilang jap sangap tuh mcm aku hahaha.. :lol:

aku cuti sem ni boring sungguh...

wayang bru dah byk tinggal sbb dah x de teman pi sama :(

boringgg~

playgirl...

aku pernah dipermainkan...

setia konon...

haha~

aku kene tinggal ader la...

baik sgt... :lol:

skrg member dier dok gatal2...

x kuasa akuh :P

awek secantik maria ozawa x de ke?

tapi perangai dok le buruk mcm dier :P

cantik mcm dier sudah :D

Edited by diamondclow

hmmm...mcm aku ni terbalik plak, bf aku yg ngongkong mcm Md Luffy tu

serius memang rimas ooo...kene msg 24 jam sampai nk tido pun x cukup,aku nk kuo ngan family pun susah,asek kene kuo ngan die jek,sampai nk g bayar bil pun die nk ikot, bile aku x bgtau aku nk kuo,ade je kwn2 die bgtau nmpk aku,syg memang syg tp melampau2 sgt syg ape kes,memang sm la kes aku ngan Md Luffy tu,last2 aku x layan trus die mintak putus, siap suh awek baru die ckp ngan aku lg tu,mentang2 jauh,brani la ckp,

tp xpe,aku x kisah pun, aku bersyukur lg ade la sbb awal2 lg Tuhan dh tunjuk sikap sebenar die

yg aku pelik tu, nape esoknye die mintak aku sambung blk ngan die...erk..plz la,dh ludah nk jilat blk,x kuase aku

gf baru die tu pegi mn sampai nk sambung blk ngan aku, nyesal la tu

pastu die jd mcm org gile pun ade, mber2 aku ckp jp die jln sn sini x tentu arah,lantak la,sdiri wt hal,tanggung la sdiri

mls smyg cmtu la

nasihat aku,yg org Islam ni,walaupun kite senang ke susah ke,ape2 pun dahulukan yg wajib(semayang 5 waktu) insyaAllah kite akan dpt petunjuk

skg ni aku xtau la ape jd kt die,kalo ade kwn2 die yg jp die,kim slm la ek,aku pun dh lupe nm die cz dh lame dh pun hekhek...

untuk Md Luffy aku nasihatN ko jgn la layan budak sek

kasi dorg fokus ngan study dulu

time2 sek tu memang gatal nk bercinte smue tu tp xtau nk arrange

orait guys, lu pikir la sdiri hehe...

hahaha apsal la semua gler trademark nabil hahahaha..

ala biasa la budak skola baru pra-matang hormon berubah semua benda nak cuba wakakaka..

anyway nasihat aku masuk U melambak awek utk anda pilih dari bermacam negeri.. :lol:

hahaha apsal la semua gler trademark nabil hahahaha..

ala biasa la budak skola baru pra-matang hormon berubah semua benda nak cuba wakakaka..

anyway nasihat aku masuk U melambak awek utk anda pilih dari bermacam negeri.. :lol:

betul tu, xyah blajo kt U pun xpe tp ko masuk je dlm U tu

pastu lepak kt cafe ke ape ke,buat2 mcm student la

then buat2 la mcm ramah sket then mintak no fon

sonang cite hekhek...

sonang cite hekhek...

3 tahun lepas aku penah buat mcm ni kat MMU

lepak gan membe2 aku wat mcm student sana pastu couple gan student tp tk lama pun sbb girl tu terlalu ikut gaya barat sgt smpai aku freak out.

aku cuti sem ni boring sungguh...

wayang bru dah byk tinggal sbb dah x de teman pi sama

boringgg~

playgirl...

aku pernah dipermainkan...

setia konon...

haha~

aku kene tinggal ader la...

baik sgt... :lol:

skrg member dier dok gatal2...

x kuasa akuh :P

Hehe....

Sume pernah kena ek ngan playgirl.

Playgirl yang aku kenal tu pun nampak cam baik.

Sebelum aku tahu dia playgirl...dia pernah kena ragut depan ofis dia.

Tergolek gak la...kepala dia terhantuk tapi tak serius.

Aku ngan dia satu ofis...jadi aku tahu gak la.

Dah kena camtu pun tak insaf2...lol

Still nak tipu aku lagi :P

Tak serik2.

Tah apa jadi ngan dia skang.

Awek cantik memang ramai.

Diakui...TERPESONA bila tengok.

Tapi jangan mudah tergoda la...senantiasa berwaspada.

Maria Ozawa lawa.

Tu...si Jue Aziz tu.

Lawa...suara pun best...serak2.

Tapi perangai jer...aduhai...rugi...

Edited by yusri

playgirl pandai berlakon ek...

syg konon...

muke serius je...

last2 pasang belakang....

demet~

ingt lagi waktu duloo aku pegi anto McD kat dier sbb dier lapar~

buduhnye~

play girl...

tempat aku ader sorang tapi customer akulah...

aku tau sebab kes dier sekarang aku handle...

dier sekarang couple ngan member aku customer tetap kat kedai aku...

dalam masa sama dier bley usha sorang mamat customer baru aku...

so..yg customer baru aku sekarang mula ngam ngan aku pasal dier nak korek rahsia pasal awek playgirl nie...

aku jadi org tgh taulah suma citer...rupanyer si awek nie bley citer ngan custome baru aku dier tak bley nak tunjuk yg dier couple ngan mamat tue sbb taknak member dier tau kononnyer malu...

so si mamat customer baru aku terpaksa buat bodoh kalau ader jantan duk ngan awek tue tp still percaya awek tue setia...aku asyik tergelak jerk dgn kebangangan mamat tue...

awek tue nak aper suma dier bagi...kata handset rosak mamat tue belikan...dpt handset awek tue jual...

tiap tiap hari mintak top up..bil makan minum karaoke suma mamat tue payung...mintak motor mamat tue sanggup belikan...

aku yg baru kawan ngan dier dah jadi kesian...dah mcm mcm cara aku britahu perangai si awek tue tp still dier percaya awek tue setia...

sonang cite hekhek...

hahaha betul2 tapi xpenah lak aku try walaupun awek uitm ngan awek unisel bersepah di sekitar sec.7 nih hahahaha

3 tahun lepas aku penah buat mcm ni kat MMU

lepak gan membe2 aku wat mcm student sana pastu couple gan student tp tk lama pun sbb girl tu terlalu ikut gaya barat sgt smpai aku freak out.

tuh culture shock sebenarnye..kalo aku layan je dpt awek mcm nih blaja tentang dunia hahaha..atleast ble nanti berlaku lagi depan ko..ko xde la mengelabah..hahaha

play girl...

tempat aku ader sorang tapi customer akulah...

aku tau sebab kes dier sekarang aku handle...

dier sekarang couple ngan member aku customer tetap kat kedai aku...

dalam masa sama dier bley usha sorang mamat customer baru aku...

so..yg customer baru aku sekarang mula ngam ngan aku pasal dier nak korek rahsia pasal awek playgirl nie...

aku jadi org tgh taulah suma citer...rupanyer si awek nie bley citer ngan custome baru aku dier tak bley nak tunjuk yg dier couple ngan mamat tue sbb taknak member dier tau kononnyer malu...

so si mamat customer baru aku terpaksa buat bodoh kalau ader jantan duk ngan awek tue tp still percaya awek tue setia...aku asyik tergelak jerk dgn kebangangan mamat tue...

awek tue nak aper suma dier bagi...kata handset rosak mamat tue belikan...dpt handset awek tue jual...

tiap tiap hari mintak top up..bil makan minum karaoke suma mamat tue payung...mintak motor mamat tue sanggup belikan...

aku yg baru kawan ngan dier dah jadi kesian...dah mcm mcm cara aku britahu perangai si awek tue tp still dier percaya awek tue setia...

hahaha mmg sengal pun..sah2 mamat tuh jarang bercouple + awek dia dpt lak sekang nih cun mmg la xmo lepas..

sonang je kalo aku nak tolong mamat tuh aku rakam perbuatan playgirl tuh or suruh la member ko lagi sorank tuh rakam masa call ke apa ke kan..kasi kat mamat tuh..or lagi 1 ko buat dunno sudey xyah jaga tepi kain org..

hehehehe...tapi awek playgirl tue akan rasa gak dier punyer penangan...

nie dlm misi nak kenakan dier...

cuba korang bayangkan bila balak-balak yg sengal tue dijumpakan...awek tue pun ader skali...

mcm mana dier nak bersdepan ngan situasi mcm tue...

Bila baca hal playgirl ni...sedikit sebanyak terasa la jugak sebab kita pernah alami.

1st time experience dengan playgirl.

Lepas ni, inshallah...takkan jadi lagi la.

Awek2 yang kuat sosial ni sorry la aku nak buat special.

Serik.

playgirl pandai berlakon ek...

syg konon...

muke serius je...

last2 pasang belakang....

demet~

ingt lagi waktu duloo aku pegi anto McD kat dier sbb dier lapar~

buduhnye~

:P

Pahala still dapat.

Aku lak.

Suruh delivery service hantar bunga Ros kat dia.

Tempah kek untuk besday dia.

Bila difikir....bodoh (kuasa 2)

Edited by yusri

oit..maria ozawa tu mcm pernah dgr la nama dia....tp x tau kat mana...wakaka....tolun aku bgtau sape dia tu :blush:

hmmm...mcm aku ni terbalik plak, bf aku yg ngongkong mcm Md Luffy tu

serius memang rimas ooo...kene msg 24 jam sampai nk tido pun x cukup,aku nk kuo ngan family pun susah,asek kene kuo ngan die jek,sampai nk g bayar bil pun die nk ikot, bile aku x bgtau aku nk kuo,ade je kwn2 die bgtau nmpk aku,syg memang syg tp melampau2 sgt syg ape kes,memang sm la kes aku ngan Md Luffy tu,last2 aku x layan trus die mintak putus, siap suh awek baru die ckp ngan aku lg tu,mentang2 jauh,brani la ckp,

tp xpe,aku x kisah pun, aku bersyukur lg ade la sbb awal2 lg Tuhan dh tunjuk sikap sebenar die

yg aku pelik tu, nape esoknye die mintak aku sambung blk ngan die...erk..plz la,dh ludah nk jilat blk,x kuase aku

gf baru die tu pegi mn sampai nk sambung blk ngan aku, nyesal la tu

pastu die jd mcm org gile pun ade, mber2 aku ckp jp die jln sn sini x tentu arah,lantak la,sdiri wt hal,tanggung la sdiri

mls smyg cmtu la

nasihat aku,yg org Islam ni,walaupun kite senang ke susah ke,ape2 pun dahulukan yg wajib(semayang 5 waktu) insyaAllah kite akan dpt petunjuk

skg ni aku xtau la ape jd kt die,kalo ade kwn2 die yg jp die,kim slm la ek,aku pun dh lupe nm die cz dh lame dh pun hekhek...

untuk Md Luffy aku nasihatN ko jgn la layan budak sek

kasi dorg fokus ngan study dulu

time2 sek tu memang gatal nk bercinte smue tu tp xtau nk arrange

orait guys, lu pikir la sdiri hehe...

wakaka...bahaya ni ..... :D ..oleh itu mat luffy...baik k gi beli ikan gapi utk ubati hati ko yg lara itu :P

nape tiap kali aku gi date mesti McD @ KFC jugak jadi tempat makan aku??

huhu~

takut kalo bwk gi mamak x de class plak...

warung lagi la x leh~

korg slalu pegi mkn pi mana??

yg budget class sudah la...

jgn ajak pi mkn candle light dinner kat 5 star hotel sudah la :D

hehehehe....

kalo bab gie makan ker nak jejalan awek aku senang skit nak handle rasanyer....

sebab bila aku tanya nak makan kat mana...

dier slalu jawab ikut jer kat mana nak bawak pun...

jd aku gunakanlah kebijaksanaan aku...tak pyh nak membazir bw gie tempat standard...

aku bw kat medan selera jerk...

bila lepas makan aku tanya soalan cepu mas...

kiter nak jalan mana plak nie...

kalo dier jawab ikut suka mana nak pergi...

dgn senang hati aku hantar dier balik umah dier...dan aku bley main games kat umah aku..

hehehe...memula dier terkena merajuk gak...

tapi aku bley defend diri aku...

dah dier kata ikut suka aku nak gie mana...

aku nak balik umah...so dier tak bley nak jawab..

dululah...masa memula couple sekarang dah pandai...

ckp nak gie mana mesti ader tempat dier nak gie...

so aku kena bw arr...sib baik tak pernah nak gie tempat yang mengarut...

kalo dier kata nak gie bulan balik hari mampus aku...

kalau nak pergi bulan ko kena tempah soyuz...

lol..

best betul dapat awek.. ikut suka awak la..

itu bermakna awek tu patuh pada suami tu...

hehe..

nape tiap kali aku gi date mesti McD @ KFC jugak jadi tempat makan aku??

huhu~

takut kalo bwk gi mamak x de class plak...

warung lagi la x leh~

korg slalu pegi mkn pi mana??

yg budget class sudah la...

jgn ajak pi mkn candle light dinner kat 5 star hotel sudah la :D

dah ber awek rupenye ko huhuhuhu...awek ko mmg nak standard2 nye tmpt ke hahaha..bawak je gi kedai makan org kelate thailand huhuhu negok dia suka ke idak