Jump to content
anaznawie

Untuk Yg Minat Nak Cari Duit Lebih Sahaja

Recommended Posts

hu hu hu :( admin tak reply la soklan aku, kalau nak join, kena cari downline dalam Malaysia saja la nampaknya... join jer la....

haha.. apesal jd mcm tu bang..

oklah saye tlg klik kat SINI

silap taip daaaaa.................

sapa2 yang belum join tu cepat daftar sekarang, tgh panas ni.....

nak join klik

akaun aku aktif smalam..

Bila aku akan dapat downline?

sabar bro...... ramai sgt tgh tunggu q ni....

kalau bro senang bole promo sendiri..... baru cepat sikit

Edited by civ3
Referral link hanya dibenarkan di dalam signature sahaja. Referral link di dalam posting akan dipadamkan dan jika masih berdegil, sila calonkan diri untuk kena banned.

ako nak jumpe sesiapa yg dah berjaya dalam program nie bleh?

area klang...

kalo betul2 berjaya..ako bleh suruh ahli-ahli club ako join mende nie...

bawak masuk je laa ahli2 kelab ko tu... insyaallah berjaya..haha..makin meriah nampak trade ni. Sape2 yg rasa nak join aku meh sini

pada yg dh aktif akaun, thank a lot..

pada yg lom dapat downline, aku arap korang sabar sbb betol kata member kita, ramai yg duk Q..

aku akan bagi semua.. tapi mungkin la slow sket.. pasal ramai yg aku nak kene bahagi2 ni..

tapi jangan risau.. aku akn tlg korang punya..

pada bro yg nk jumpa org yg dah bejaya tu, aku sebenarnye xtau sesapa yg duk klang..

aku kat jengka..

aku leh bagi ko tgk page aku..

aku bagi password dia..

ko leh tgk la berapa aku dpt

xla byk.. sbb aku pon baru

join 2 minggu..

Aku pun sama..

Downline ngah cari skarang.

Harap2 id pelajar kaya akan dapat banyk downline and dapat banyak duit..

Amin..

THanks semua kerana aminkan doa aku.

ko join bawah aku pakai ID ape?

lupa aku nak welcome kat ahli baru kita, syerdravic,helima.khatyja,awiederis,firdzaus,sbjsabri,ellyn,

n deenjebat,

aku nak rayu kat korang, yg mana lom aktifkan akaun tu, tlg la aktifkan akaun korang..

k.. pada yg lom lg join, klik

Edited by civ3
Referral link hanya dibenarkan di dalam signature sahaja. Referral link di dalam posting akan dipadamkan dan jika masih berdegil, sila calonkan diri untuk kena banned.

pada yg lom dapat downline, aku arap korang sabar sbb betol kata member kita, ramai yg duk Q..

aku akan bagi semua.. tapi mungkin la slow sket.. pasal ramai yg aku nak kene bahagi2 ni..

pada bro yg nk jumpa org yg dah bejaya tu, aku sebenarnye xtau sesapa yg duk klang..

aku kat jengka..

aku bagi password dia..

join 2 minggu..

aku join ko pakai id syarif

sapa2 yang berminat nak menjana pendapatan,

Edited by civ3

salah ko taip tu plajar kaya.. ni aku tlg..

sesapa nk join, klik la

Edited by civ3

sesapa nk join, klik la

tq anaznawie, sekarang saya dah ada 2 aktif d/line

nk join klik

Edited by civ3

sesapa nk join, klik la

thanks..

kepada sapa2 yang nak jana pendapatan tu, cepat2 la join..Klau x, rugi orang lain join dulu sebelum korang.

Duit tuu...

Edited by civ3

aku kat jengka..

aku bagi password dia..

join 2 minggu..

ko bg la password aku nak tgk.... hehehhehe

manalah tau boleh jadi pembakar semangat ke..........

sapa2 yang nak join bole klik salah satu members kita yang tengah dahaga kan downline ni.........

sekian terima kasih

Edited by civ3

kepada sapa yang btol2 dahagakan downline tu, meh wat ngan aku.

aku akan bantu kau cari downline..

amacam?Join jer laa..

Edited by civ3

aku dah daftar semlm tapi belum dpt downline....huhuhu..toloong

aku dah daftar semlm tapi belum dpt downline....huhuhu..toloong

username aku: sherdravic

aku xdpt access la web tu ari nih..

sesapa yg leh masuk?

aku bru tgk ni, sehari aku gi test lesen hari...

syer.. aku tau ko daftar semalam.. tapi sebelom aku balik opis semalam, ko lum aktif..

aku xdapat bagi kepastian pasal keberkesanan program ni kat ko.. just wait n see aje lah ye..

lagipon, ko leh tanya otai2 kita yg ada kat thread ni.. semua ni pon yg join bwh aku..

byk cara yg korang boleh promo url korang salah satunya melalui laman web atau blog, jika korang ada laman web atau blog sendiri korang masukkan lah dlm tu sedikit sebanyak dpt membantu korang mendapatkan downline. Jgn lupa member2 sebelah kita, jiran kita, sedara kita itu pun bole promo gak. Lagi satu ruangan forum mcm ni, kat malaysia ni byk ruangan forum, korang promo la mcm mana yg kami buat sekarang ni. Insya'Allah tak lama lagi dpt la downline. Aku ngan anazwanie bantu gak korang, downline kami dah penuh so.... kena tunggu turn la sorang........... sorang.

Selagi kita aktifkan forum ni, selagi itu la guest akan view topik kita ni, kalau 100 org view 20 org daftar pun jadi la....... kemana pegi ahli2 baru ni? ke downline korang la.... so terus hangatkan topik ini setanding dgn topik e-income yg lain. harap bersabar.

sorry jika ayat2 di atas menguris perasaan korang.

sapa2 yang x join tu bole klik kat members kita ni, pilih je la yg mana satu sama je..............

Edited by civ3

fuhhhh bleh tahan hebatnya :)

aku agak percaya juga benda ni,sbb aku nampak caranya... tugas sekarang ni utk cari downline kan?? selagi ade orang yang daftar selagi itu link takkan putus...

p/s: bestnyer kalo aku yg jadi kepala link kepada link kepada link kepada linkk ...

fuhhhh bleh tahan hebatnya :)

p/s: bestnyer kalo aku yg jadi kepala link kepada link kepada link kepada linkk ...

kalau nak jadi kepala link kpd link kpd link & so on...kena la join hari ni, kalau tak sampai bila pun takde peluang nak jadi kepala link..

Edited by civ3

tul tu mywin..

kalo xdaftar sekarang, sampai bebila pon xkan jadi kepala link kan.. tgk mcm mber kita PENGHULUsimpang tuh.. baru join seminggu dah jadi kepala link.. aku pon baru 2 minggu aje join ni..

kepasa plajarkaya, aku arap ko bersabar.. aku dah ada ready downline nak bagi ko..

cuma aku tunggu dia datang opis aku ni aku nak citer kat dia..

tul kata sape tadi ye.. korang xsemestinya promo kat intenet aje.. promo kat kengkawan sama..

jiran sebelah, mak jiran sebelah, jiran blakang umah.. dan sebagainya..

ko syarif aku tgk ko rajin online, so ko gunakan la kesempatan tu untuk tlg kengkawan ko yg nak join tapi xda peluang nk tgk intenet...

ko jadi taukeh la.. mcm aku ni... depa xda pluang nak main intenet, aku daftarkan depa, then, aku tlg follow up bg pihak depa..

bagi yg mang dah kaki internet, ko suh la depa guna kesempatan depa tu ntuk promo mende ni.. aku tak promo kat forum lain kecuali putera n mesra aje.. so ko leh pilih byk tempat lg untuk promo..

btw, aku nak nasihat kat mber2 kita, kalau nak join, tlg be serius laa.. jgn memain.. ini daftar nama tahi bin kucing lah.. ape lah.. kalau nick tu aku xkesah la.. ini nama sebenar gi letak nama tu..

pastu, lagi satu, masa daftar tu pastikan nama tu taip nama betul tau.. bukan ape, kalau letak nick kat nama penuh, nanti org yg nak bank in xtau nama sebenar penerima sapa..

ntah2 tertaip no akaun org lain, korang yg rugi sbb tak bgtau nama penuh..

so, please bezakan antara nama n nick ye.. dan satu lagi, kepada upline, please jgn promo downline korang yg xaktifkan akaun lagi..

jgn bg downline lagi kat depa yg xaktif.. promo dan masukkan downline kepada yg dah aktif sahaja.. nanti kene terminate, payah..

btw, aku nak welcome kat mber kita yg baru join,

yani73, arsmie08, garfeld, 987654321,

a_peace1101, slimjim_55, sons1135, dan mungkin mereka yg aku xsebut kat sini, sbb aku xngat post yg lepas aku update sampai mana.. hehe.. maklumlah smalam kecut, pi test lesen ngan JPJ..

Salam semua...aku orang baru dalam ruangan ni. Aku sungguh berminat untuk join program mcm korang. harap dapat support dari korang semua. aku kalau bab nak cari downline ni memang lemah skit sbb dah banyak program macam ni aku join tp xde sorang pun nak jd downline aku. mgkn cara promote aku yang x betul.. tp bila aku masuk je ruangan ni, teringin plak nak cuba.

Salam semua...aku orang baru dalam ruangan ni. Aku sungguh berminat untuk join program mcm korang. harap dapat support dari korang semua. aku kalau bab nak cari downline ni memang lemah skit sbb dah banyak program macam ni aku join tp xde sorang pun nak jd downline aku. mgkn cara promote aku yang x betul.. tp bila aku masuk je ruangan ni, teringin plak nak cuba.

Boleh... no problem nyer.... aku baru 2 hari join dah dpt downline... timakasih yang tolong aku... Nnt upline spill over donline kat ko..

Ape kate ko join cepat2 klik

Edited by civ3

hello..smekom sme!..aku dak br sini..tp cam berminat je ngn program neyh..

aku da join tp lom aktif....oke aku nk tnye..anaznawie

pas aku byr nnt cane ka nk tao aku da aktif lom? (nk dptkn downline)

tenkiux.