Jump to content
anaznawie

Untuk Yg Minat Nak Cari Duit Lebih Sahaja

Recommended Posts

nampaknyer mudah saja,..esok aku kalau ada masa try gi bank untuk bank-in,..boleh kan pakai bank-in..? bukti pembayaran tu memang trust ker..coz aku takde masa nak set TAC baru, Maybank2u takleh pakai plak.. :lol:

update..

thanks to LISA_SULAIMAN, MARI_DAFTAR, mari_daftar7,ubaid,kenwolf,rm1m,aizu, iwan1 dan isaac_nur yg baru join... n pleaseeee..... jangan la korang daftar saja..aktifkan akaun korang sekali..

pada yg lom join, nak join klik

Aku dh daftar dan dh bayar n isi borang pembayaran. so kira dh aktif la kan. means aku kene tggu downline lg je kan. betul tak? so ape2 pm or email aku ke ---> [email protected]

Edited by civ3

aku dah join..

[email protected]

id aku:syarif

ok tq but please aktifkan akaun ye.. buat bayaran tu.. kalau xaktif, payah lah sikit...

anyway, thanks to yg baru join, syarif, ceclom, dinarmalaya, yurikah n ibnom88.

pada yg lom join, kalo rasa nak join, jom klik

but plesaseeeee... jgn daftar kalo korang rasa setakat nak daftar aje.. tamo bayar and aktifkan akaun..

daftar jika anda betul2 nak join and aktifkan akaun shj..

Edited by civ3
Referral link hanya dibenarkan di dalam signature sahaja. Referral link di dalam posting akan dipadamkan dan jika masih berdegil, sila calonkan diri untuk kena banned.

nampaknyer mudah saja,..esok aku kalau ada masa try gi bank untuk bank-in,..boleh kan pakai bank-in..? bukti pembayaran tu memang trust ker..coz aku takde masa nak set TAC baru, Maybank2u takleh pakai plak.. :lol:

boleh pakai bank in.. nanti taip aje sebijik2 yg ade kat resit tu.

kalau aku joint hari nie...bila ko boleh activekan akaun aku..

kalo ko join ari ni, n bayar pon ari ni, n isi borang pembayaran pon ari ni,

so ari ni pon akaun ko leh aktif..

but.. aku bukanlah admint.. aku upline aje.. admin aku xtau sapa.. dia yg akan aktifkan akaun ko..bukan aku..aku pon mcm korang gak.. peserta.

pada yg lom join tu, jom join

but make sure korang bayar la.. jgn daftar saja2 pastu tinggal.. siap cari downline lg..

Edited by civ3
Referral link hanya dibenarkan di dalam signature sahaja. Referral link di dalam posting akan dipadamkan dan jika masih berdegil, sila calonkan diri untuk kena banned.

boleh join lagi ke tak???? nak join ni, kalau boleh lagi, esok jugak aku bank in!!!!!!! :lol:

lupa lak nak tanya, kalau aku resell kat omputih mana mana e-book tu boleh tak??? blog ngan website aku traffic baik punya, tp majoriti traffic dari negeri omputih le, so kalo bleh, nak iklankan kat sana....

boleh join lagi ke tak???? nak join ni, kalau boleh lagi, esok jugak aku bank in!!!!!!! :lol:

lupa lak nak tanya, kalau aku resell kat omputih mana mana e-book tu boleh tak??? blog ngan website aku traffic baik punya, tp majoriti traffic dari negeri omputih le, so kalo bleh, nak iklankan kat sana....

bolehhh... xda masalah kalo ko nak join bila2 pon.. aku xpenah hadkan berapa ramai leh join..

pasal ko nak promo kat sana aku xtau la plak.. pasal aku bukan admin. aku pon ahli biasa aje..

ko try la tanya admin.. tp aku pon xtau dia sapa..

aku wat payment rm50, xsampai 4jam account aku dah active..cepat gile..

sapa nak join leh

Edited by civ3

Aku dah bank in dan isi form pembayaran... so kira dah aktif ye?

Downline nnt sistem susun sendiri ke? Camner nak tau dah aktif ke belum?

aku wat payment rm50, xsampai 4jam account aku dah active..cepat gile..

sapa nak join leh

k aku pon dah tgk mang akaun ko da aktif..

so sesapa yg nak join, klik la kat link yg bro kita ni bagi..

jom kita reramai meriahkan team n thread nih...

aku xkesah kalo downline aku nk tumpang promo kat thread aku nih, pasal kita semua satu team..

so yg duk baca saja tu, apa tunggu lagi.. klik ar kat link yg bro kita bagi tu..

tul x bro..

btw, aku nak ucap thanks kat ahli baru team kita, yoi86, hardyex, framestone, n jamel_penang

n aktifkan akaun korang.. nanti kene terminate mcm ada member kita tu kene terminate pasal x aktifkan akaun...

k gang!! IDUP TEAM NIH!!

ko leh cek balik kat website tu..

ko log in je.. byk la mende ko leh tau, ada senarai downline ko, ada pokok downline ko, ada frofil downline ko, n ko leh tau downline ko aktif ke tak..

downline mmg sistem susun sendiri.. tapi kalau nak tunggu sistem susun, lambat la sket.. pasal dia ikut turn..

so kalo ko nak cepat, ko sendiri la promo URL downline ko mcm yg aku duk buat selama ni.

kalo ko xnak buat, aku leh buatkan.. asalkan downline ko aktif, aku dah leh tlg promokan..

tapi agak makan masa gak tuk ko dapat downline tu..

kdg2 tiga ari baru dpt downline.. bukan apa bro.. ramai gak yg nunggu turn nak di promokan nih..

tapi ko tanya la mana2 otai team ni yg lain, kejap je rasanya depa dapat downline..

Edited by civ3

OK thanks...

So sesaper yang belum bertindak & join klik

Edited by civ3

harap2 ada org sudi jadi downline aku...tgh sesak skrg ni.. praktikal tak dpt elaun,kedekut punya bos. pinjaman ptptn pn sangkut sem ni..huhu.. sedih2.. Jom member2 sume kita pakat join

klik sini

HEHEHE... TU LA PASAL.. AKU PON DULU KENE BAND GAK PTPTN..

BUDOK CERDIK LA KATAKANNN...HEHEHE..

MCM NI LAH.. BIAR AKU YG DAFTAR NAMA AKU SEKALI LG BAWAH KO EK.. SEBAGAI TANDA AKU MENYOKONG KO SEHINGGA KE TITISAN DARAH YG KETUJUH..

N PADA YG LOM JOIN TU, MEH LE RERAMAI KLIK KAT

Edited by civ3

HEHEHE... TU LA PASAL.. AKU PON DULU KENE BAND GAK PTPTN..

BUDOK CERDIK LA KATAKANNN...HEHEHE..

MCM NI LAH.. BIAR AKU YG DAFTAR NAMA AKU SEKALI LG BAWAH KO EK.. SEBAGAI TANDA AKU MENYOKONG KO SEHINGGA KE TITISAN DARAH YG KETUJUH..

N PADA YG LOM JOIN TU, MEH LE RERAMAI KLIK KAT

hahaha...tu la ko, srh belaja ko main.. Aku dh blaja sungguh2,tp lecturer hampeh,bagi markah pn kedekut tp bagi soalan susah nak mampus. Mjr ar skrg tgh praktikal,dpt laa wat keje part time,mkn nasi pn kat rumah. Aku pn ada hajat gak nak daftar satu lagi, tp nak cari lima puluh yg sblm ni pn sakit. Thanks sedare support aku

Edited by civ3

kita boleh semak ker brapa orang yang join bawah kita..

Edited by civ3

mase nk isi borang pembayaran..

kat bhgn bank 2 nk pilih bank sye ke bank upline??

macam sye pakai cimb n upline pki bank islam..

so nk pilih yg mane??

br register pagi tadi..

tgh ari nk wat pembayaran n register..

mase nk isi borang pembayaran..

kat bhgn bank 2 nk pilih bank sye ke bank upline??

macam sye pakai cimb n upline pki bank islam..

so nk pilih yg mane??

br register pagi tadi..

tgh ari nk wat pembayaran n register..

dia ada 2 tau

masa nak register tu mang la akaun awk.. tp masa nak isi borang pembayaran tu, akaun top reseller..

tq @zmi.. sudi tulun aku..

ada geng dah lah aku.. xda la aku sesorang kat sini..

pada yg lom join, klik la

Edited by civ3

update..

thanks to farazi, subarulimited,izan-rawa, wanash, and MaiDaftarLa, yg baru join team nih..

jangan lupa lak buat bayaran..

pada yg lom join, klik la kalau nak join . k

Edited by civ3

tq saya dah ada tambahan dowline skarang.................

sesiapa yang belum join cepart2 la daftar.... klik

Edited by civ3

tq saya dah ada tambahan dowline skarang.................

sesiapa yang belum join cepart2 la daftar.... klik

haha.. apesal jd mcm tu bang..

oklah saye tlg klik kat

Edited by civ3

akaun aku aktif smalam..

Bila aku akan dapat downline?

Tolon la aku... aku takde downline lagi...