Jump to content
anaznawie

Untuk Yg Minat Nak Cari Duit Lebih Sahaja

Recommended Posts

cam best jerk...ader sape2 leh info lebih kt aku psl bende nie??? [email protected] ;)

aku dah send info untuk program ni.....

aku tgh try wat group, kalo betul ia sahih, aku buat group yg betul2 lancarna kat web aku tuh..huhu~

cantik jugak rancangan ko ni.......

sesiapa yg nak join group ni cepat2 la daftar kan nama anda dan jgn lupa aktifkan akaun

Bro aku minat nak tau psl bende ni

email detail psl bende ni kat aku plz

[email protected]

tq kerana daftar.....

jgn lupa aktifkan akaun dlm masa 3 hari.....

Aku dah join program ni pada 13 Mac 2008. Masalahnya sekarang ialah dah 2 minggu lebih dah, tiada apa-apa pun yang aku dapat. Betulke program ni? aku dah mula sangsi ni. <_<

Aku dah join program ni pada 13 Mac 2008. Masalahnya sekarang ialah dah 2 minggu lebih dah, tiada apa-apa pun yang aku dapat. Betulke program ni? aku dah mula sangsi ni. <_<

aku rasa ko kena refer blk la dgn upline yg ko masuk hari tu. mungkin dia x aktif kot. ko cuba la promo sendiri, mcm yg aku buat sekarang ni aku promo sendiri cepat sikit dpt downline.

sapa2 yg nak join group aku bole klik link dibawah atau

aku ada buat group dlm fantasi2u.com

tq

Edited by PENGHULUsimpang

ok penghulu.. caya r.. dah aktif pun akaun aku.. leh lar pasni ko carikan aku downline eh.. :rolleyes: eh.. korg bace ape lagi.. cpat join penghulu ngan kawan2 dier yg len... heheheheha.. (tolong promote..)

ok penghulu.. caya r.. dah aktif pun akaun aku.. leh lar pasni ko carikan aku downline eh.. :rolleyes: eh.. korg bace ape lagi.. cpat join penghulu ngan kawan2 dier yg len... heheheheha.. (tolong promote..)

jgn lupa lak promo link ko sendiri......

kepada pembaca!!!

mai join group perigiduit, ada forum di wujudkan dlm fantasi2u.com

mcm2 ada dlm tu.

penghulu simpang...aku ni salah seorang downline ko, aku ada masalah sikit. ada orang nak join tapi upline tak aktif lagi. aku ada lebih kurang 5 orang yang akan join tapi masalahnya bila nak buat pembayaran takde no akaun sebab upline tak aktif. kata dalam tempoh 3 hari sape2 yang tak aktif kena terminate je, nape still ada. betul2 nyusahkan orang lain. aku cuba nak contact administrator tapi x tau nak ikut saluran mana. ko bagi pandangan skit kat aku. kalau camni berterusan, camne aku nak gerak..tolong aku..

penghulu simpang...aku ni salah seorang downline ko, aku ada masalah sikit. ada orang nak join tapi upline tak aktif lagi. aku ada lebih kurang 5 orang yang akan join tapi masalahnya bila nak buat pembayaran takde no akaun sebab upline tak aktif. kata dalam tempoh 3 hari sape2 yang tak aktif kena terminate je, nape still ada. betul2 nyusahkan orang lain. aku cuba nak contact administrator tapi x tau nak ikut saluran mana. ko bagi pandangan skit kat aku. kalau camni berterusan, camne aku nak gerak..tolong aku..

ok.ko bg dulu nick name ko dlm perigiduit.

aku nak ko daftar baru, aku akan bayar untuk ko. tp ko bg dulu nickname ko aku nak check sama ada ko downline aku atau tidak.

akaun upline yg ko masuk hari tu telah di ceroboh oleh org yg tidak bertanggungjawap. dia telah mendelete password, no akaun dan nama asal pemilik. so ..... semua downline2 yg daftar bawah upline tu akan tersangkut bile korang dpt downline baru.

kepada semua downline bawah mari_daftar7 sila kemukakan

username

nama penuh

no tel.

ok.ko bg dulu nick name ko dlm perigiduit.

aku nak ko daftar baru, aku akan bayar untuk ko. tp ko bg dulu nickname ko aku nak check sama ada ko downline aku atau tidak.

akaun upline yg ko masuk hari tu telah di ceroboh oleh org yg tidak bertanggungjawap. dia telah mendelete password, no akaun dan nama asal pemilik. so ..... semua downline2 yg daftar bawah upline tu akan tersangkut bile korang dpt downline baru.

kepada semua downline bawah mari_daftar7 sila kemukakan

username

nama penuh

no tel.

Nick name aku dalam perigiduit - Oked, nama penuh ngan no telefon aku akan email kat ko. aku ada email address ko - TORRES 9. ko check la email sekarang.

hoho~penghulu nak aku tolong ceroboh akaun dak tu ker?mari_daftar7...huhu~aku try kalo leh...aku de software para penggodam dari limewirez nie...aku try dulu kalo leh aku inform kat fantasi2u.com k..

hoho~penghulu nak aku tolong ceroboh akaun dak tu ker?mari_daftar7...huhu~aku try kalo leh...aku de software para penggodam dari limewirez nie...aku try dulu kalo leh aku inform kat fantasi2u.com k..

robot/han... wei nanti lepas sofware yang ko letak kat fantasi2u tu dah release.. ko bagi pulak free software para penggodam dari limewirez nie... k? aku tungguuuuuuu..... hehehe!! sapa2 yang nak sofware yang best2 n free je daftar di fantasi2u.. otai kita bagi free... kekekeke!!!!!!

aku dah register upline aku nasimah raihan nawi tp aku nak tau dia aktif ke tak???aku tak nak nnti aku punye akaun pending yg mcm member2 kena.plz... reply cepat.kalau aktif sekarang gak aku bayar.nak tau gak le pada ko org semua nak buat internet transaction tu cam ner?

pd owner yg buka side nie tolong mail aku ye.

Edited by wolfrin

ok gak tu.

aku dah register upline aku nasimah raihan nawi tp aku nak tau dia aktif ke tak???aku tak nak nnti aku punye akaun pending yg mcm member2 kena.plz... reply cepat.kalau aktif sekarang gak aku bayar.nak tau gak le pada ko org semua nak buat internet transaction tu cam ner?

upline selain dari mari_daftar7 aku x tau la..... under aku je yg aku bole check.

sesiapa yg nak join tu, di fantasi2u ada forum khas tentang ni dan ada group perigiduit dlm tu.

ok gak tu.

upline selain dari mari_daftar7 aku x tau la..... under aku je yg aku bole check.

sesiapa yg nak join tu, di fantasi2u ada forum khas tentang ni dan ada group perigiduit dlm tu.

macam ner nak buat online transaction ajar aku

kalau susah sangat ko register bawah aku je, aku ni pun bawah penghulu simpang gak. dia tengah kencang sekarang ni. jom la pakat ramai ramai join bwh aku. ni email aku - [email protected]. korang email kat aku dulu, nanti aku bg link. dalam ni x leh letak link, nanti kena banned.

robot/han... wei nanti lepas sofware yang ko letak kat fantasi2u tu dah release.. ko bagi pulak free software para penggodam dari limewirez nie... k? aku tungguuuuuuu..... hehehe!! sapa2 yang nak sofware yang best2 n free je daftar di fantasi2u.. otai kita bagi free... kekekeke!!!!!!

ini x bleh ler..ini aku beli mahal bro....particle illusion dah release..ape lagi tunggu...download lah..haha~sorry lari topik..

huhu~penghulu cek pm ko kat web fantasi2u.com..

salam..... :)

ni aku ada nak tanya kepada sapa-sapa yang biasa bank-in duit ni.......

aku nak join PERIGIDUIT.COM ni tapi time aku register kan, aku selalu dapat upline yang pakai akaun maybank......aku punya masalah ialah aku tak tau macamana nak bank-in ke akun maybank koz aku takdak akaun maybank.......yang aku ada akaun CIMB ngan bank islam........boleh ka kalu aku guna cash d eposit kat maybank tu untuk aku bank-in duit tu.......? so, pada sapa2 yang pandai dalam menyelesaikan masalah aku ni, tolong la ek.......k......kerjasama anda semua amatlah dihargai dan diingati selalu.......

PEACE....NO WAR.... :lol:

salam..... smile.gif

ni aku ada nak tanya kepada sapa-sapa yang biasa bank-in duit ni.......

aku nak join PERIGIDUIT.COM ni tapi time aku register kan, aku selalu dapat upline yang pakai akaun maybank......aku punya masalah ialah aku tak tau macamana nak bank-in ke akun maybank koz aku takdak akaun maybank.......yang aku ada akaun CIMB ngan bank islam........boleh ka kalu aku guna cash d eposit kat maybank tu untuk aku bank-in duit tu.......? so, pada sapa2 yang pandai dalam menyelesaikan masalah aku ni, tolong la ek.......k......kerjasama anda semua amatlah dihargai dan diingati selalu.......

PEACE....NO WAR.... laugh.gif

halu izam.. snang jer kalo ko nak bank in duit kat cash deposit machine maybank tuh.. meh aku ajar ko.. ikut step2 nih.. :lol:

1. ko salin dulu sume maklumat ko nyer top referrer tuh.. (name ngan no. account.. ni yg paling PENTING!!)

2. pastu ko gunekanlah kaki atau sebarang rupa jenis kenderaan ke maybank yg berhampiran yg ade cash deposit machine tuh.

3. kat dpan machine tuh ko btenang jer. ko panic sbab sume org masuk kad kan? pastu ko lak xder. cmnie ko sentuh jer screen tuh (touch screen biasenyer xpun ko tekan maner2 button kat machine tuh).

4. pas da buat tuh machine akan tanyer ko nak wat ape.. pastu ko wat lar cash deposit tuh.

5. skang die akan suro ko masukkan nombor akaun penerima (top referrer td)

6. da setel jer ko masuk no account dier teruskan and akan kuar name dier. skrg ko kene make sure name dier yg keluar. kalo orang len kirim slam saje sudah.. (nak duit ko slamat ke x.. heheh~~~)

7.pastu ko tekan ya kalo btul pastu tempat masuk duit tuh tnganga mintak duit ko. masukkn duit sahaja.. heheha! :blink:

8. machine tuh akan kire duit ko n sahkan sekali lagi.

9. kalo dah sah machine akan print slip tuh kat ngko and ko simpan bebaik sbb ko kene attach slip tuh maser ko daftar utk perigiduit tuh nnt.

10. skrang anda boleh bredar dari tempat kejadian dan dgn kenderaan anda td anda boleh blk umah trus n jgn merayau. gi kedai bli air xper.. heheha!!

skrg dah paham? maafkan aku kalo ader yg terkurang ker terape2kan ko ke.. heheha! selamat mendeposit duit..

jgn luper pastu visit fantasi2u.com-->cari forum bertajuk perigiduit... kami menunggu anda di sana.. :lol:

Promote perigiduit...!!!

lg ramai lg bgs

br meriah

ble2 bleh buat gathering sume downline

ok ke?? :blush:

Edited by khaispell2