Jump to content
anaznawie

Untuk Yg Minat Nak Cari Duit Lebih Sahaja

Recommended Posts

update

thanks to ollyn dan entersandman6756 yg baru join... dont forget to activate your akaun ye...

k tengkiu... jangan bimbang... paling lambat pon, dua minggu ko leh dapat 1st rm50..

aku tranfer duit jer kat akaun leh ker?

boleh...akaun ko dah aktif pon aku tgk.. aku dah leh masukkan downline bwh ko dah...

nanti dulu, lom transfer lagik nie.....

Aku nak join gak.. nak wat camner.. boleh tgok downline kat internet ke?

kalo ko nak join, ko klik ..pastu klik daftar.

isi semua maklumat n bank in bayaran ko kat nama top reseller yg appear kat situ..

boleh guna kaunter, Cash Dep Machine, or transfer by internet..

pastu log in semula web tu dgn ID n password ko, ko key in sebijik2 ape yg ade dalam resit tu kat ruangan yg dia bagi..

kalau pakai internet banking, ko copy n paste aje..

pastu submit, n tunggu aje akaun ko aktif.. dah boleh aku cari downline tuk ko n promo URL ko kat sesapa..

weyh aku nak join...

erm...

kita wat satu group nak...

pastu promo kat carigold ngan lowyat..

amacam?

haaaa... memang tu la goal aku sebenarnye.. nak tubuhkan team untuk program ni..

aku pon sebenarnye nak gak post sana sini.. tapi takut xdan nak follow up.. so aku post kat putera ni and ada la satu lg forum tu. so aku dan catch up 2 ni aje lah.. so ape kate tubuh team, and ade org lain yg catch up ruangan forum lain..

btw, aku nak ucapkan thanks kat deskcom, Deskcom1, ahmad85, asdasd, sharkiez63, and PENGHULUsimpang yg baru join.. tapi aku mintak tolong sangat2 korang aktifkan akaun korang.. jangan tinggal mcm tu aje..ye.. tq..

pada mana2 yg lum join lg, nak join team ni, klik la .. and jangan la daftar saja... aktifkan akaun korang sekali. ye..

Edited by civ3
Referral link hanya dibenarkan di dalam signature sahaja. Referral link di dalam posting akan dipadamkan dan jika masih berdegil, sila calonkan diri untuk kena banned.

kalo ko nak join, ko klik ..pastu klik daftar.

isi semua maklumat n bank in bayaran ko kat nama top reseller yg appear kat situ..

boleh guna kaunter, Cash Dep Machine, or transfer by internet..

pastu log in semula web tu dgn ID n password ko, ko key in sebijik2 ape yg ade dalam resit tu kat ruangan yg dia bagi..

kalau pakai internet banking, ko copy n paste aje..

pastu submit, n tunggu aje akaun ko aktif.. dah boleh aku cari downline tuk ko n promo URL ko kat sesapa..

haaaa... memang tu la goal aku sebenarnye.. nak tubuhkan team untuk program ni..

aku pon sebenarnye nak gak post sana sini.. tapi takut xdan nak follow up.. so aku post kat putera ni and ada la satu lg forum tu. so aku dan catch up 2 ni aje lah.. so ape kate tubuh team, and ade org lain yg catch up ruangan forum lain..

btw, aku nak ucapkan thanks kat deskcom, Deskcom1, ahmad85, asdasd, sharkiez63, and PENGHULUsimpang yg baru join.. tapi aku mintak tolong sangat2 korang aktifkan akaun korang.. jangan tinggal mcm tu aje..ye.. tq..

pada mana2 yg lum join lg, nak join team ni, klik la .. and jangan la daftar saja... aktifkan akaun korang sekali. ye..

saya dah bank-in duit sebentar tadi....... mcm mana nak aktifkan akaun?

PENGHULUsimpang

Edited by civ3

saya dah bank-in duit sebentar tadi....... mcm mana nak aktifkan akaun?

PENGHULUsimpang

[/quot

Klik , pastu log in guna ID and password, then isi borang pembayaran.. then klik submit. akaun aktif dalam sehari aje.

Edited by civ3
Referral link hanya dibenarkan di dalam signature sahaja. Referral link di dalam posting akan dipadamkan dan jika masih berdegil, sila calonkan diri untuk kena banned.

ok..paling cepat akaun akan aktif, sejam..paling lambat pon sehari la.. thanks bro sbb join team ni.. pada yg lom join, klik kalo nak join k..

anaznawie,

aku dah ada aktif downline sorang, tengkiu bebanyak la ye..tolong bgtau cara nak iklan kan url saya tu..

Edited by civ3

anaznawie,

aku dah ada aktif downline sorang, tengkiu bebanyak la ye..tolong bgtau cara nak iklan kan url saya tu..

ko taip sama mcm url ko, tapi ko tukar la nick blakang tu kpd nick downline ko.

Salam..aku pon nak join...camner cara dier?

ko klik

pastu ko klik daftar.

pas ko daftar, ko buat bayaran kat org yg dia bagi nama tu..

pas bayar ko log in balik website tu then ko log in dgn ID n password ko.

pastu ko isi borang pembayaran, pastu ko submit.

kat borang tu ko kene taip sebijik2 mcm kat resit.

pas akaun ko aktif, aku dah leh masukkan downline kat ko.. tp kene pastikan ko aktifkan akaun ko la.. jgn ko daftar aje tp xbyr. n kalo ko bayar lak, jgn la plak ko lupa isi borang pembayaran.

pasal income, ko klik n baca kat 'reseller'.. nanti ko paham la..

k.. slamat menjoin..

sapa2 lagi yg nak join, klik la

bersama2 kita meramaikan team nih..

Edited by civ3

ok..dah daftar..nanti aktif....

YUP..aku tgk dah tadi.. ada nama ko naik bawah PENGHULUsimpang tu..k aku tunggu akaun ko aktif

nanti aku masukkan downline bawah ko..

btw, aku nak ucap thanks kat ko, n shah_nauzer, modrator, dan jugak profesor, yg baru join..

mcm biasa bebelan aku, jgn lupa aktifkan akaun korang..

pada yg lom lg join, korang leh la meriahkan team kita ni.. klik

Edited by civ3

de hajat nak cari duit lebih ke?

meh aku tolong.

cuma daftar nak bayar rm50 aje.

pastu duk diam2, aku yg akan bekerja 24 jam sehari mencari downline untuk korang.

kalau korang rajin nak carik sendiri, pon tak pe. tapi kalo rasa malas nak cerita and anta emel sana sini, korang duk diam aje la.. xyah buat ape2. tunggu aje duit masuk.

jangan risau sbb program ni dah limit bawah aku kena ada 6 downliner aje. xleh lebih. org ketujuh tu otomatik kene pass kat org bawah..so korang tak yah risau aku makan sorang la ek..

stakat ni aku boleh dpt hingga 20 org ahli baru sehari.. kat siapa aku nak bagi downline aku tu??? kat korang yg join team aku lahh...

so? minat tak? sapa tak nak tu mmg rugi ar... program lain, korang kene anta emel sana sini. kat program ni, di bawah aku, korang tak yah wat ape2 sbb aku yg buat untuk korang. korang cuma daftar n buat bayaran rm50 aje.

bole dapat sehingga rm64k ++... duiebebbb... sapa tak mau.

sapa nak, join

AKU DAH DAFTAR. JANJI TETAP JANJI.

Edited by civ3

aku nak tengok ukti pendapatan jap,..kalau belu boleh dpata 64k...apa salahnyer aku campak RM 50 kan..

kalau aku join salah satu dari akaun korang..aku bawak sekali 2 orang member aku ni..bawah aku..

so bola akaun aku dah siap,..2 orang member aku pulak..katakan A, dan B..A daftar bawah aku..so aku kene cari lagi 5 downline ker...B tu taknak direct bawah aku..dia nak bah A,..so aku dah ada 1 lvl yang tak siap lagi 5 orang ker...camtu ker....

Tulun la jawap..hehehe nak online banking dah takleh ..henset aku ilang, lum set TAC baru..

aku nak tengok ukti pendapatan jap,..kalau belu boleh dpata 64k...apa salahnyer aku campak RM 50 kan..

kalau aku join salah satu dari akaun korang..aku bawak sekali 2 orang member aku ni..bawah aku..

so bola akaun aku dah siap,..2 orang member aku pulak..katakan A, dan B..A daftar bawah aku..so aku kene cari lagi 5 downline ker...B tu taknak direct bawah aku..dia nak bah A,..so aku dah ada 1 lvl yang tak siap lagi 5 orang ker...camtu ker....

Tulun la jawap..hehehe nak online banking dah takleh ..henset aku ilang, lum set TAC baru..

ko kene ade A,B,C n D.

A bawah ko, B bawah A, C bawah B, n D bawah C. so D tu akan bayar kat akaun ko.

kalau B tanak duk bawah A, dia nak duk bawah ko, so ko kene la ade si E untuk ko letak kat bawah D tu.. baru ko dapat income.. ko letak 6 org max bawah D (E,F,G,H,I,J) so setiap sorang yg 6 org tu akan bayar rm60 kat akaun ko..

ko nak bukti pendapatan? ko nak aku tunjuk mcm mana?

xkan aku nak tunjuk akaun kot..

kalo ko betul2 nak 64k++ tu, ko kene la susun penoh2 bwh ko. 6 org.. pastu 6 org bawah ko carik lg 6 org bawah masing2.. so level 2 ada 36 org. level 3, yg 36 org tu cari lak 6 org bwah masing2, dah ada 216 kat level 3 tu..

last skali, kat level 4, yg 216 org kat level 3 tadi carik 6 org bawah masing2.. so dapat la ko 1296 org kat level 4 tu yg akan bayar kat akaun ko rm50 sorang.. aku xleh la tlg sampai 64k tu sbb aku pon byk lg downline yg kene tulun..

update..

thanks to LISA_SULAIMAN, MARI_DAFTAR, mari_daftar7,ubaid,kenwolf,rm1m,aizu, iwan1 dan isaac_nur yg baru join... n pleaseeee..... jangan la korang daftar saja..aktifkan akaun korang sekali..

pada yg lom join, nak join klik

Edited by civ3