Jump to content
anaznawie

Untuk Yg Minat Nak Cari Duit Lebih Sahaja

Recommended Posts

:) salam u all...bertambah meriah ye topik ni!bagus ler...nampak ye ramai dah dapat duit ni!hehehe sape2 lom join,join ler aku ye...link aku ada kat bawah ni.pas2 ym me subarulimited

ehem.....mcam bertambah banyak plak orang yang nak join ni.....bagi info skit......aku ada g kat dia punya website tapi aku tak paham langsung la......mcm berbelit otak aku membaca.......send kat aku info pasal ni........send kat [email protected]......mcm minat plak nak ikut..... :rolleyes:

ehem.....mcam bertambah banyak plak orang yang nak join ni.....bagi info skit......aku ada g kat dia punya website tapi aku tak paham langsung la......mcm berbelit otak aku membaca.......send kat aku info pasal ni........send kat [email protected]......mcm minat plak nak ikut..... :rolleyes:

Salam...izam, nanti check email ko, saya ada bagi in serba ringkas pasal perigiduit. tak tipu punye.

dah lama aku direhatkan dari forum nih.. penat gak nunggu waktu dibebaskan dari jail.. kene ban.. haha..

ok.. pada yg nak detail pasal program ni, sila rujuk thread ni di awal2 sana.. ada banyak kali aku ulang mende sama dah..k

nak update member baru pon.. ramai giler yg join sepangjang aku kene ban ni..

so, aku welcome aje lah ye kat mber baru kita..

pada yg lom dapat downline lg, aku mintak maaf sbb slow sikit sekarang.. aku byk out station.. dekat pilihanraya lak tu.. nak kene turun padang..

so, pada yg lom dapat downline, aku arap korang sabar byk2 ekk.. ni aku nak aktif balik dah cari downline korang..

pada yg nak join, sila PM aku.. aku xleh nk bagi link dah.. nanti kene ban lagi.. k..

sesusah sangat, ni aku bg no fon aku.. 013 407 4807 n 017 575 3235

hm... interesting. Ramai yang minat buat duit dari internet disini ya.

Perigiduit.com ye??

Banyak lagi program yang lain sebenarnya yang boleh tolong korang buat duit massive nih... cth mcm Pay Per Click (dah nak pupus..).. Google AdSense (akan pupus dua tiga bulan lagi bila CPA meletup) affiliate dan berbagai lagi.

Just nak tanya... kalau korang boleh join program luar negara dan main dengan dollar... kenapa nak join program dalam Malaysia yang pulangannya dalam ringgit malaysia??

Kan best kalo kita join program yang main dollar?? Cth maca program yg kerja kita promote laman web jer.. dan dapat USD150 per sale ke... atau sistem CPA yang mana dengan 12 lead saja kita dapat USD200. Masyuk tuh... :)

hm... interesting. Ramai yang minat buat duit dari internet disini ya.

Perigiduit.com ye??

Banyak lagi program yang lain sebenarnya yang boleh tolong korang buat duit massive nih... cth mcm Pay Per Click (dah nak pupus..).. Google AdSense (akan pupus dua tiga bulan lagi bila CPA meletup) affiliate dan berbagai lagi.

Just nak tanya... kalau korang boleh join program luar negara dan main dengan dollar... kenapa nak join program dalam Malaysia yang pulangannya dalam ringgit malaysia??

Kan best kalo kita join program yang main dollar?? Cth maca program yg kerja kita promote laman web jer.. dan dapat USD150 per sale ke... atau sistem CPA yang mana dengan 12 lead saja kita dapat USD200. Masyuk tuh... :)

tq bebanyak bro... sokonglah barangan buatan malaysia...

pada yg nak join, please PM aku.. aku xpandai nk buat signature.. haha.. buto teknologi...

hai...sy org baru dlm putera....

Sy bminat la nk join prog ni...camne ye? Prog ni sy dah tau lama dah tp x tau camne nak cari org masuk..

tq bebanyak bro... sokonglah barangan buatan malaysia...

pada yg nak join, please PM aku.. aku xpandai nk buat signature.. haha.. buto teknologi...

kohkohkohkohkoh... sokonglah barangan buatan Malaysia. Sempoi jawapan engko. Tapi entahla.. aku tak suke sangat. Main ngan ringgit malaysia kena cukai. Main ngan dollar tak kena cukai :lol:

Lagi satu.. perigiduit.com nih dah lama. Sistem yang dah lama.. kita nak bedal cari duit susah. Tapi kalau sistem baru.. cukup mudah nak carik duit. Just pandangan saya saja. Apa kata saudara anaznawie... kalo serius nak buat duit melalui internet dan ada masa yang banyak dan kesungguhan.. cuba lah kaji-kaji sikit pasal sistem buat duit yang lain. Aku nampak trend di Malaysia ni agak lambat la. Bila AdSense dah nak lupus... orang kita baru kelam kabut buat blog letak AdSense yang untung tak lah banyak mana sekarang. So saudara cuba cari trend baru yang makin meletup-letup. Cthnya CPA. Sekarang google menunjukkan minat yang mendalam dalam CPA (Cost-Per-Action). Sistem untung... cuba saudara search di internet dan lihat apa yang saudara boleh buat.

Satu lagi cuba saudara main dengan affiliate marketing 2-tiers pula. Cubalah cari di internet dan study mana yang best. Ada banyak diluar tuh..

Jadi kenapa saya recommend main dengan program luar negara. Satu of course lah sebab conversion rate dia iaitu RM 1 = USD 3.2. Ada satu sebab lagi.. iaitu teknik marketing. Kalau kita promote produk dalam Malaysia.. kita punya prospek limit untuk dalam Malaysia sahaja. Oleh itu pengiklanan habis best kita boleh buat hanya dalam iklaniaga.com dan melalui forum-forum Malaysia. But kalau kita main dengan international program.. forum international bersepah kita boleh market. Youtube pun boleh. Paling best sistem iklan macam Craigslist.com dan Backpage.com. Kedua-duanya mempunyai kadar traffic yang sangat tinggi dan boleh mendatangkan keuntungan yang cukup lumayan kalau pandai guna.

Mungkin saudara boleh cari dan join satu program luar negara yang menawarkan antara $150 per sale sampailah kepada $997 per sale. Cuba andaikan saudara join yang $150 punya sahaja. Setiap hari habis teruk saudara buat satu sale sahaja. So $150 x 7 = $1050. Dalam sebulan jadi $4200. Convert ke duit malaysia... maka jadilah RM 13440. Sebab teknik marketing banyak... bukan susah nak buat satu sale per day. Dan juga... bagi orang luar negara.. $150 bukan satu jumlah yang besar untuk diorang bazirkan. Cukup mudah. Itu yang paling simple lah.

Saja jer saya nak berkongsi sikit disini... saya sendiri agak baru lah juga dalam dunia internet business ni tapi so far profit agak menggalakkan. Mungkin sebab support yang ada dan keinginan nak belajar dan mencuba benda baru tinggi. Alhamdulillah.. so far memang best. Kalau ada sesiapa yang nak belajar teknik marketing yang best-best.. bolehlah tanya saya. Saya tak kisah nak share (lagi-lagi dengan warga Putera.. dulu tahun 2004 zaman saya buta komputer forum ni la yang membantu.. sekarang lah masa nak membalas jasa)

kohkohkohkohkoh... sokonglah barangan buatan Malaysia. Sempoi jawapan engko. Tapi entahla.. aku tak suke sangat. Main ngan ringgit malaysia kena cukai. Main ngan dollar tak kena cukai :lol:

Lagi satu.. perigiduit.com nih dah lama. Sistem yang dah lama.. kita nak bedal cari duit susah. Tapi kalau sistem baru.. cukup mudah nak carik duit. Just pandangan saya saja. Apa kata saudara anaznawie... kalo serius nak buat duit melalui internet dan ada masa yang banyak dan kesungguhan.. cuba lah kaji-kaji sikit pasal sistem buat duit yang lain. Aku nampak trend di Malaysia ni agak lambat la. Bila AdSense dah nak lupus... orang kita baru kelam kabut buat blog letak AdSense yang untung tak lah banyak mana sekarang. So saudara cuba cari trend baru yang makin meletup-letup. Cthnya CPA. Sekarang google menunjukkan minat yang mendalam dalam CPA (Cost-Per-Action). Sistem untung... cuba saudara search di internet dan lihat apa yang saudara boleh buat.

Satu lagi cuba saudara main dengan affiliate marketing 2-tiers pula. Cubalah cari di internet dan study mana yang best. Ada banyak diluar tuh..

Jadi kenapa saya recommend main dengan program luar negara. Satu of course lah sebab conversion rate dia iaitu RM 1 = USD 3.2. Ada satu sebab lagi.. iaitu teknik marketing. Kalau kita promote produk dalam Malaysia.. kita punya prospek limit untuk dalam Malaysia sahaja. Oleh itu pengiklanan habis best kita boleh buat hanya dalam iklaniaga.com dan melalui forum-forum Malaysia. But kalau kita main dengan international program.. forum international bersepah kita boleh market. Youtube pun boleh. Paling best sistem iklan macam Craigslist.com dan Backpage.com. Kedua-duanya mempunyai kadar traffic yang sangat tinggi dan boleh mendatangkan keuntungan yang cukup lumayan kalau pandai guna.

Mungkin saudara boleh cari dan join satu program luar negara yang menawarkan antara $150 per sale sampailah kepada $997 per sale. Cuba andaikan saudara join yang $150 punya sahaja. Setiap hari habis teruk saudara buat satu sale sahaja. So $150 x 7 = $1050. Dalam sebulan jadi $4200. Convert ke duit malaysia... maka jadilah RM 13440. Sebab teknik marketing banyak... bukan susah nak buat satu sale per day. Dan juga... bagi orang luar negara.. $150 bukan satu jumlah yang besar untuk diorang bazirkan. Cukup mudah. Itu yang paling simple lah.

Saja jer saya nak berkongsi sikit disini... saya sendiri agak baru lah juga dalam dunia internet business ni tapi so far profit agak menggalakkan. Mungkin sebab support yang ada dan keinginan nak belajar dan mencuba benda baru tinggi. Alhamdulillah.. so far memang best. Kalau ada sesiapa yang nak belajar teknik marketing yang best-best.. bolehlah tanya saya. Saya tak kisah nak share (lagi-lagi dengan warga Putera.. dulu tahun 2004 zaman saya buta komputer forum ni la yang membantu.. sekarang lah masa nak membalas jasa)

aku pn sokong jgk ar apa yg ko cakap ni... tapi pastikan dulu program luar negara tu halal kepada kita..

welcome home..........

saya cadangkan ko bukak satu topik baru tentang ni..... x sesuai la dlm ni

Edited by PENGHULUsimpang

tq atas penerangan ko.. aku nak gak bgtau yg program ni xde cukai pon.. aku dapat terus RM50 ke akaun.. dua minggu aku leh dapat RM1000 lebih..

n aku pon main gak matawang luar ni.. aku main forex islamic.. ntung aku dekat USD400 sehari.. darab ngan RM3.2, sama dgn RM 1280 sehari.. sebulan? ko darab lah sendiri.. bukan aku nak bangga.. cuma aku terasa gak bila diperlekehkan mcm ni.. bukan nak kata apa.. dengan aku perkenalkan program ni pada org yg belom tau, tgk dah berapa byk income tambahan yg depa dapat..

bukan aku nak marah, nak perlekeh ke ape..prinsip aku, mcm mana cara org tu datang, mcm tu jgk la kita layan kan..

aku pon setuju ngan penghulu simpang, ko buat la thread lain untuk program ko ni.. aku xhalang ko promo program ko, cuma, buat lah thread sendiri..

anyway, aku pon bagi sokongan kat ko, pada mana2 pembaca kat sini, yg nak join program bro kita ni, boleh la cuba.. mana tau ada rezeki.. tapi pastikan halal dulu lah..k

tolongg...anaznawie,aku takde downline lagi kat perigi duit tu.. sedeh2. Modal pn tak dpt pulangan lg

tolongg...anaznawie,aku takde downline lagi kat perigi duit tu.. sedeh2. Modal pn tak dpt pulangan lg

tq atas penerangan ko.. aku nak gak bgtau yg program ni xde cukai pon.. aku dapat terus RM50 ke akaun.. dua minggu aku leh dapat RM1000 lebih..

n aku pon main gak matawang luar ni.. aku main forex islamic.. ntung aku dekat USD400 sehari.. darab ngan RM3.2, sama dgn RM 1280 sehari.. sebulan? ko darab lah sendiri.. bukan aku nak bangga.. cuma aku terasa gak bila diperlekehkan mcm ni.. bukan nak kata apa.. dengan aku perkenalkan program ni pada org yg belom tau, tgk dah berapa byk income tambahan yg depa dapat..

bukan aku nak marah, nak perlekeh ke ape..prinsip aku, mcm mana cara org tu datang, mcm tu jgk la kita layan kan..

aku pon setuju ngan penghulu simpang, ko buat la thread lain untuk program ko ni.. aku xhalang ko promo program ko, cuma, buat lah thread sendiri..

anyway, aku pon bagi sokongan kat ko, pada mana2 pembaca kat sini, yg nak join program bro kita ni, boleh la cuba.. mana tau ada rezeki.. tapi pastikan halal dulu lah..k

Aiseh bro.. salah faham nih. First of all saya minta maaf banyak-banyak.

Saya takde promote apa-apa program la. Apa yang saya post tuh ebih kepada generalisasi umum jer... untuk pengetahuan bersama. Kalau tak saya dah letak referral link dalam saya punya signature dah :blush:

Itu pasal takde bukak thread baru.. pasal takde apa untuk di promote. Sebaliknya lebih kepada perkongsian sahaja. Kan best kalau saudara anaznawie kongsi tentang forex islamic saudara itu daripada perigiduit.com kan?? Mungkin perigiduit.com itu sebagai permulaan.. memang menarik. Tapi sekarang tgk dah beberapa page.. mungkin ada bagusnya saudara berkongsi pasal forex islamic saudara pula. Tak salah kita berkongsi semua benda yang kita ada.. pengetahuan yang kita dapat.. dan ilmu-ilmu yang dapat membantu terutamanya bagi warga Putera manfaatkan betul tak bang?? :) Lagipun topik ini takde lah pulak specific kan untuk perigiduit.com sahaja. Tajuk sendiri dah suggest yang saudara boleh kemukakan semua program yang saudara buat untuk dapat income dari internet.

Dan saya pula.. macam saya kata.. saya takde program yang specific untuk dikongsi.. apa yang saya lakukan adalah lebih kepada perkongsian pendapat yang secara specific saya utarakan pada program Perigiduit.com ini. Kalau betul sudah ramai yang berpuas hati dgn pendapatan yang diperolehi dengan perigiduit.com.. maka alhamdulillah lah. Tapi sudah tentu banyak lagi cara yang lebih efisyen untuk kita sama-sama bantu warga putera.com nie kan?? Jadi sama-sama lah kita share untuk kebaikan bersama warga putera.

Okay bro.. apa apa pun saya minta maaf. Harap saudara takde la rasa terkilan dengan post saya ya. Saya minta maaf dan berharap kita bersama dapat membantu warga putera strive to prosper :)

============================================================

======================

Dan sedikit saranan kepada mereka yang menggunakan referral link dalam signature untuk perigiduit.com. Disebabkan oleh competition yang sangat tinggi.. saya syorkan sangat-sangat kalau anda semua nak berjaya.. dapatkan domain name untuk referral link anda. Barulah nampak professional dan orang yang nak join pun akan lebih terbuka untuk menyertai program anda. Satu lagi... jangan promote dalam satu forum saja.. cuba masuk seberapa banyak forum yang boleh.. letakkan URL domain name tersebut (yang dah di forward kan kepada URL referral tersebut) dan letak dalam signature anda dengan ads yang berkesan.

Dengan itu lebih ramai orang akan click sebab mereka nak tahu.. apa yang anda promosikan. =)

Satu lagi.. elakkan menghantar iklan atau link secara email. Macam program FLBpro oleh seorang usahawan internet kita yang sangat berjaya iaitu encik Nizam. Apa yang encik Nizam ini buat sangat bagus.. program dia banyak membantu ramai orang menjana pendapatan melalui internet. Tapi masalahnya adalah downline dia. Ramai downline dia yang menggunakan pendekatan email.. setiap hari hantar sampai 6 email kepada pelanggan. Akibatnya.. pelanggan jadi tension dan... prospect hilang. Kita tak mahu itu berlaku. So kalau boleh cuba elakkan email.. kecuali prospect yang subscribe melalui sales page / capture page anda. =)

Edited by Phoenixwunin

ape username u ye.. rasa macam u da dapat downline ari tu.. awat jadi lagu ni lak.. depa xaktif akaun ye.. nanti i tlg..

dah register, user-naown cuma tggu nk boh duit je, nk bt internet banking ic# emel sy [email protected]

ape username u ye.. rasa macam u da dapat downline ari tu.. awat jadi lagu ni lak.. depa xaktif akaun ye.. nanti i tlg..

username aku entersandman. Sblm ni mmg ada downline,tapi depa sume x aktif..huhu

dah register, user-naown cuma tggu nk boh duit je, nk bt internet banking ic# emel sy [email protected]

owh,selamat datang naown. Jgn lupa aktifkan akaun yea

Perigiduit.com nih dulu ada member aku join.. tapi sesen pun dia tak buat.

Boleh ker bro?? Berapa kena bayar??

Perigiduit.com nih dulu ada member aku join.. tapi sesen pun dia tak buat.

Boleh ker bro?? Berapa kena bayar??

member ko tu mungkin upline dia x aktif. mcm kami, kami tgh aktif cari members

daftar rm50 je ko akan dapat e-book dan menjadi reseller.

kalau ko nak join group kami copy/paste link di bwh

Edited by PENGHULUsimpang