Jump to content
anaznawie

Untuk Yg Minat Nak Cari Duit Lebih Sahaja

Recommended Posts

camne kalo ako wat satu web page utk korang kat web ako....kite buat satu secret web page..letak selonggok link korang kat situ...kate hari nie letak 5 org punya link...esok tukar 5 link yg lain plak...esok yg lain plak..hehehe..ok x?

P/S: ako nak join...tp ako nak tgk bukti lah yg korang dah berjaya dlm program nie...kalo cari downline punya banyak sekali bayaran ciput...hampeh...members club ako sangat ramai...kalo bende nie betul....fuh..jutawan baru ako...ahahah...[skang pun dah senang]...hehee

cadangan yg baik tu robots, awak dah join ker belum..rasanya anaznawie dah offer p/word utk awak tengok akaun/personal web dia..tak mustahil utk jadi jutawan & kena start awal..saya nak cerita lebih pun takleh lagi pasal baru join..(saya tinggal di klang spt awak)..

aku dah 4 hari masuk tapi still lom dapat downline..

anazwanie, support la aku..aku join under ko..

ha, kepada sapa2 yang lom join tu,

kita wat sama2 ngan bantuan anazwanie

Edited by civ3
Referral link hanya dibenarkan di dalam signature sahaja. Referral link di dalam posting akan dipadamkan dan jika masih berdegil, sila calonkan diri untuk kena banned.

k.. sori ari ni aku lambat masuk n buat korang yg bertanya bertambah tertanya..

pada soklan yg tanya nak tau akaun aktif ke x tu, nanti dia akn bgtau melalui emel..

pada yg tanya pasal bank tu, aku xdpt nk komen sgt pasal aku xpandai mende2 bank ni..

mebeng tu u pon aku blur.. hehehe.. maklom la org yg buat keje ntuk aku..

ape lg ye yg ditanye tadi? ooo pasal nak tgk kejayaan tu ye..

ok.. skang aku akui la yg aku pon baru masuk mende ni 2minggu.. so, ade la sket2 rezeki aku..

ni aku nyer ID n password.. tapi pada ari senin ni aku akan tukar balik.. so sapa yg berkesempatan tu, kira bernasib baik la ek..

ID : duitbebbb

P/W: raihan

cpt tgk, nanti aku tukar balik P/W tu aku dh xbenarkan sesapa tgk dah..

pada pelajarkaya, aku bantu ko.. arap ko bersabar.. k..

pada yg bagi idea nak longgok link downline tadi mang aku stuju sgt.. itu mmg agenda aku dah pon.. tp aku xpandai wat mende tu.. sbb tu aku leh bagi link kat thread ni aje.. penah gak aku letak reramai downline aku kat sini, tapi ape yg aku nampak, org lebih cenderung ntuk pilih yg atas sekali, n yg bawah sekali.. so yg tgh2 tu xdiendahkan.. so, ari ni aku nak bagi 2 link aje.. pilih ats n bwh aje hehehe...

btw, aku nak welcome mber baru kita..

azzwan08, zuraline, bobot, eijan, faizalidris, duit_aku, dan asmawi0211..

aktifkan akaun korang secepat mungkin ye..

so pada yg minat nak join team ni, klik

or klik

k.. selamat menjoin..

Edited by civ3

hi.. i dah register.. tp lom byr sbb cimb online ada problem.. if i byr on saturday.. by wed or thusday baru bank in.. sbb cross bank.. cam ne tu??

xpe.. u buat aje transfer tu.. then, copy n paste slip tu.. submit.. akaun u akn aktif walaupun duit tu xsampai lg kat penerima.. nanti akn sampai gak kat penerima sbb u dah transfer n ada submit bukti transfer.. pada top reseller member baru kita ni, nanti jgn la mrh kalau duit tu x masuk lg ye..

btw, pelajarkaya, i think u dah dapat downline u.. please make sure dia aktifkan akaun ye.. ye..

xpe.. u buat aje transfer tu.. then, copy n paste slip tu.. submit.. akaun u akn aktif walaupun duit tu xsampai lg kat penerima.. nanti akn sampai gak kat penerima sbb u dah transfer n ada submit bukti transfer.. pada top reseller member baru kita ni, nanti jgn la mrh kalau duit tu x masuk lg ye..

btw, pelajarkaya, i think u dah dapat downline u.. please make sure dia aktifkan akaun ye.. ye..

byk jugak downline ko............. hehehhe

tapi pendapatan byk ni untuk 2 minggu sapa nak bg kan............

sapa2 yg belum join tu cepat2 la join, klik

Edited by civ3
Referral link hanya dibenarkan di dalam signature sahaja. Referral link di dalam posting akan dipadamkan dan jika masih berdegil, sila calonkan diri untuk kena banned.

byk jugak downline ko............. hehehhe

tapi pendapatan byk ni untuk 2 minggu sapa nak bg kan............

sapa2 yg belum join tu cepat2 la join, klik

populer jugak ye perigi duit ni... :lol:

Edited by civ3

populer jugak ye perigi duit ni... :lol:

x join lagi ke? join le cepat!!!!

klik

aku dah ada downline.. tapi sampai sekarang sumenye lum aktif2..sedih2.. sesape yg lum join klik sini

buat le follow up dengan downline

Edited by civ3

anaz.. aku dh seminggu aktif tp still xde downline lg. ape kate ko tolong aku carikkan downline. nk jugak aku merasa duit masuk. selama ni semua yg aku join selalu nye x berjaya je. id aku : yurikah. tq in advance

alamak. sori. apasal aku nye signature x jadik leak ek? huhuh

Edited by lekiu05

salam u all sume...perhatian kepada sume ye downline2 anaznawie.dia minta tolong aku cakap pada sume.yang dia tak dapat post kat putera sehingga 2mac ni.sebab kena "BAN".harap maklum ye....sekian terima kasih....

halamak!!! aku terlewat! huuuuuu :(

tak sangka program ni berjaya, agak2 kalau join skrg leh dapat downline lagi tak????

Boleh... no problem nyer.... aku baru 2 hari join dah dpt downline... timakasih yang tolong aku... Nnt upline spill over donline kat ko..

Ape kate ko join cepat2 klik

salam...ceclom, ko bagi ko punye link kat email [email protected]. dah berapa ramai downline ko? aku nak register ni.

kpd rakyatmalaysia..

blom lagi terlambat..

anda masih boleh join n promote perigiduit kpd kawan2 anda..

spe2 yg blom join..

join menurusi signature sye di bawah..

copy link n paste ke address bar IE anda..

masih mencari downline..

Edited by ghost

program ni menggunakan kaedah FORCED MATRIX 6x4. Kalau join lewat pn tak rugi, downline limit sampai 1296 org je yg leh bagi pendapatan. Bermakna org yg join lewat takkan dianiayai ataupun mengutungkan org terdahulu. Cuma bezanya korang join awal atau lewat..

Okay lah! aku mengalah esok aku join dan deposit duit, nampak ramai peminat program nih, cuma aku still tak paham, kalau aku join, aku deposit duit, pastu akaun aku aktif dan macam mana aku nak download buku yang ditawarkan??

Soalan seterusnya, bila aku dapat pulangan modal program ni?????

Pastu, nak promotekan buku ni boleh tak guna apa apa cara sekalipun, cam letak handbills, poster, atau aku buat blog promosikan program ni?

Boleh tak aku sertakan apa apa e-book tambahan sbg hadiah kepada mereka yang jadi downline aku???

Bleh tak aku jual balik e-book tu kat omputih?

dan aku harap sangat, sesapa yang paham betul ngan program ni, plz pm me the guideline, nampak ada prospek masa depan program ni :rolleyes:

Edited by rakyatmalaysia

Okay lah! aku mengalah esok aku join dan deposit duit, nampak ramai peminat program nih, cuma aku still tak paham, kalau aku join, aku deposit duit, pastu akaun aku aktif dan macam mana aku nak download buku yang ditawarkan??

Soalan seterusnya, bila aku dapat pulangan modal program ni?????

Pastu, nak promotekan buku ni boleh tak guna apa apa cara sekalipun, cam letak handbills, poster, atau aku buat blog promosikan program ni?

Boleh tak aku sertakan apa apa e-book tambahan sbg hadiah kepada mereka yang jadi downline aku???

Bleh tak aku jual balik e-book tu kat omputih?

dan aku harap sangat, sesapa yang paham betul ngan program ni, plz pm me the guideline, nampak ada prospek masa depan program ni :rolleyes:

ha,mengalah pn...he. Bila ko dah aktif,ko akan ada satu akaun. Ko leh download buku tu dlm tu..tp dgn syarat akaun ko mesti aktif dulu ar. Pulangan modal akan ko dapat bila ko berada pada level 4. Bermakna ko kena ada 3 orang bawah ko dulu,org yg ketiga tu akan masukan duit dlm akaun ko. 3 org tu dlm susunan berantai,bermaksud org pertama bawah ko akan cari org kedua,org kedua bawah pertama akan cari org ketiga bwh dia lak. Yg ketiga tu akan masukkan duit dlm akaun ko. Pasal nak promotekan dan jual buku tu lak aku tak tahu laa,dah lama kan ko tanya soalan ni.. tak dapet den nak tolong. Pada yg masih lum join bukakanlah hati korang utk join. Copy n paste link kat signature aku tu kat intenet browser korang dan join

ha,mengalah pn...he. Bila ko dah aktif,ko akan ada satu akaun. Ko leh download buku tu dlm tu..tp dgn syarat akaun ko mesti aktif dulu ar. Pulangan modal akan ko dapat bila ko berada pada level 4. Bermakna ko kena ada 3 orang bawah ko dulu,org yg ketiga tu akan masukan duit dlm akaun ko. 3 org tu dlm susunan berantai,bermaksud org pertama bawah ko akan cari org kedua,org kedua bawah pertama akan cari org ketiga bwh dia lak. Yg ketiga tu akan masukkan duit dlm akaun ko. Pasal nak promotekan dan jual buku tu lak aku tak tahu laa,dah lama kan ko tanya soalan ni.. tak dapet den nak tolong. Pada yg masih lum join bukakanlah hati korang utk join. Copy n paste link kat signature aku tu kat intenet browser korang dan join

Okay, paham , one more question... downline ni, korang tulun cari ke, aku sendirik???

Okay, paham , one more question... downline ni, korang tulun cari ke, aku sendirik???

ni soalan cepu emas.. kat tajuk thrade ni cakap 'korang relax aje,aku yg cari downline korang'.. Aku harap anazawani dapat cari downline ntuk kita sume..Tapi nak lebih cepat dan senang baik cari sendiri

ehem....semekom.....

ni aku nak tanya pada sesiapa yang dah lama join program buat duit kat thread ni....korang btul2 ke dapat duit income 2....? modal yang korang laburkan 2 dah dapat balik ke....? and brapa lama korang kena tunggu untukdapat first income....?

sekian....