Jump to content
Sign in to follow this  
Balthazor

Aku Suspek Utama Kes Polis..........

Recommended Posts

ni hah penguasa polis mosabiro dah sampai.. nasihat aku kau pg je balai buat report...

lambat la kau mosabiro.... itu diaorg dah panggil conan la utk selesaikan kes huhuhu :P

hahahaha.habeh la ko slamat ari raye aji dalam lokap

la kata dah last posting.... :lol:

Tangan dia ayik dok menggigil je pegang keyboard tengok si Angel. hahaha

tu la,kalo depan muke ni bukan menggigil lagi.mmg rase nak tumbok penerajang seme pon ade,aku rase skang ni,k la babai hahahahahahahahahah

2. Pastikan ko memiliki surat-menyurat yang berkaitan urusan ko dengan si Kevin dan sekolah berkenaan. Bill, invoice, buku register masuk pelawat (pondok guard), resit perjalanan, parking, resit toll dan sebagainya yang boleh menyokong bukti ko tu.

3. Dalam kes ini, Alibi ko hanyalah Kevin dan Pak Guard... so, aku nak tanya. Selepas keluar dari sekolah tu... ko pegi mana dalam tempoh 2 jam.. adakah pegi tengok wayang (tiket?), beli barang (resit?), jumpe kawan2, singgah makan restoren etc. Semua tu penting untuk menyokong yang ko tak berada ditempat kejadian sejurus selepas ko keluar dari sekolah tu...

Ko jawab dulu soalan nie... lepas nie detective conan akan cari jalan penyelesaiannya.. bersambung...

aku jawab.........

no 2) no 2 langsung xde ada pun salinan atau surat bertulis.....kalau ada boleh aku x takut la

No 3) balik rumah la.....aku terus balik rumah.......aku xde lepak mana2 masa tuh............

korang semua.....gaya hidup aku mmg simple....x mau susah2.......aku sebelum nih masuk sekolah lain masuk FRIM aku juz cakap mulut je ngan orang yg jaga tuh abang komputer nih nak angkat balik kedai dulu...kat sini x leh buat......tapi bukan ke pergi ke balai polis nanti dia tanya aku memacam?????.......aku mana nak ingat........termasuk hari yg aku kena tuh yg ada dalam kepala aku sebelum raya......secara tepat aku x ingat........ :o

kita nih nak berbincang....nak tanya step by step......kkebetulan nih sebuah forum BEBAS......untuk berbincang.......nak mintak pendapat......ok xpe kalau macam nih keadaanya aku CLOSED!!!!!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...