Jump to content
loneranger

Ape Besnye Merempit

Recommended Posts

mEREMPIT TAK BEST ...

aPE KATE ikut kempen aku,

Kita kalahkan mat rempit...kita race ngan dia...kalau dia kalah kita suruh dia retire jadik rempit..tapi kalau dia menang...kita bayar la..

Melalui pengalaman..cara ni pada aku memang berkesan,..

aku bukan mat rempit..tapi aku masuk sekaki kalau derang race,...pastu aku depan ngalan2....pas settle aku cakap kat rempit tu .."ko tak cukup laju"..."ko tak payah jadik rempit la"..wakakaka..

:lol:

mEREMPIT TAK BEST ...

aPE KATE ikut kempen aku,

Kita kalahkan mat rempit...kita race ngan dia...kalau dia kalah kita suruh dia retire jadik rempit..tapi kalau dia menang...kita bayar la..

Melalui pengalaman..cara ni pada aku memang berkesan,..

aku bukan mat rempit..tapi aku masuk sekaki kalau derang race,...pastu aku depan ngalan2....pas settle aku cakap kat rempit tu .."ko tak cukup laju"..."ko tak payah jadik rempit la"..wakakaka..

:lol:

Kalau dia jenis buat bodoh je,maunya dia nak berenti.Lagi lak duit melayang.Baik buat beli nasik lagi bagus huhuhu.. :lol:

Kalau dia jenis buat bodoh je,maunya dia nak berenti.Lagi lak duit melayang.Baik buat beli nasik lagi bagus huhuhu.. :lol:

Mana leh melayang beb..kalau aku layan pakai R1 brother aku...hahahaha mustahil kalah...

Mana leh melayang beb..kalau aku layan pakai R1 brother aku...hahahaha mustahil kalah...

Yelah kalau dia kalah pun mananya dia nak berenti,benda tu dah jadi darah daging dia huhuhuhu.. ^_^

Edited by Supersirap

Memang bukan semua,..tapi ada la yang aku malukan dah 4~5 orang,..berenti terus dari merempit cam bodoh,..

punya bangangnye mat rempit ni kat danga masa 31st merdeka..balik naik motor ...wat onak bising2 kat maingate danga..up la..wekang la..pastu tersenggol keter buruk aku...hangin beb..tak pasal2 aku bagi penampar lari..wakakaka..

Malu la kalau remaja kita merempit camni..bukan laju mana pun..amik corner susur second link yang melengkung C tu pun tak sampai 80kmj..ada hati nak jadik street racer... :lol:

Sebab belum cukup matang.

Tu yang suka menunjuk2 kat orang.

Pastu dapat berzina dengan perempuan.

Ish....

Sebab belum cukup matang.

Tu yang suka menunjuk2 kat orang.

Pastu dapat berzina dengan perempuan.

Ish....

Berzina tu la sasaran utama perempit...dah menang lumba mana tak sonok dapat pompuan...pelik2

tak takut kena AIDS ke?ntahla...

Berzina tu la sasaran utama perempit...dah menang lumba mana tak sonok dapat pompuan...pelik2

aku rase menang dapat chia(bohsia) dah xder kot.skrg aku nengok sume nak tunjuk lagak jer.chia2 yg follow g rempit tu cume nak backup or kepentingan diri.biler ader org kaco or ayat elo member2 rempit laki.tunjuk ader cable besar.

biler ngah muda nie Sirap.biasa la sume nak enjoy.kang dah tua ckit or xlaku baru nyesal.time tu baru la padan muka (in your face) :lol:

Ni la penyakit gejala sosial terbesar..

Pas kumpul jer.,.bersepah tin arak..dan "bra" poon derang leh buang..takkan berzina kat tempat lepak..pelik..

Rempit..dahla bawak motor slow..skill rider tahap low-class, segala2nya hampeh..harap buat akrobatik skill jer yang boleh baik takyah..

Bende ni takkan habis sampai bila2 walaupun tahun 2020,..selagi ada motor..dan yang paling hampeh..polis trafik kita kurang efisyen harap tunggu buat roadblock jer...patutnya banyakkan polis buat rondaan..rata2 skill tunggangan polis adalah lebih baik dari mat rempit./..

cam citer 999 dulu2 aku tengok mat rempit paling bahalol kat malalaysia ni adalah mat rempit kl dan bohsia2 derang yang tergolek2 kene hambat polis..wakaka

Assalamualaikum...

mungkin si kaki rempit yg lumba haram nak jd mcm video bwh ni kot baru nak tobat.... tp terlambatt......

http://www.youtube.com/watch?v=4dgJlu_qEpk

amaran, yg lemah jantung dan lemah semangat tidak digalakkan tgk... video ini tidak kena mengena ngan aksi merempit/lumba haram, cuma sebagai iktibar...

Assalamualaikum...

Dari mana datangnye istilah REMPIT ni?? Sape yang bagi gelaran ni? Aku rasa gelaran Mat Rempit ni memang tak sesuai sebab dengar macam satu profesion jer...... Malahan menjadi satu kebanggaan plak.. Budak2 pun bangga nak jadi Mat Rempit.

Sepatutnya gelaran ni jangan digunakan lagi..... Tukar kepada MAT KUBUR ker.. MAT NISAN ker... MAT MAYAT ker... Baru la brutal sikit....

Bak kata Ahmad Nisfu dalam filem Seniman Bujang Lapuk.. 'Kecik-kecik tak nak m***us... Dah besar menyusahkan orang"

aku pun rempit gak..tp pakai basikal je...pernah capai top speed 300km/j....haha :lol: Don't trust...

laju beskal ko bro???? leh pnjam??hahahaha guna ilmu pe ni..

sebab namanya rempit dorang ni suka dgn rempitt...kalau nama dia kaki lumba mesti dorang ni tak excited sgt..tp rempit sedap sikit nak dgr...hehe..

pasala zina dorang ni suka jd perempit?..buruk btul prangai dorang ni...

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...