Jump to content
dzul89

Anda Pelajar Politeknik Psis, Sabak Bernam ?

Recommended Posts

dzul

ko da msuk ke

heheheh

Dia tgh di'orientasi'kan la tu. gud luck jela aku ucapkan.. hahaha

mcm sial dowh orienteasi

aku benci giles

kne bratur ramai2

mcm gampang jekk

pastu bgn pagi2 kai bju putih...ngn kasut itam...gi masjid..bkak stoking lagi.huhuh

mcm sial dowh orienteasi

aku benci giles

kne bratur ramai2

mcm gampang jekk

pastu bgn pagi2 kai bju putih...ngn kasut itam...gi masjid..bkak stoking lagi.huhuh

Betul tu. tah hapa2 laa.. mcm budak2 je kena kerah bagai.. hahaha

Ps : mana lak tuan topik ni.. dah tak dapat online la tu.. mesti dah kempunan giler nak berporem.. heheh

oi... aku dah masuk .. minggu kena ragging dah berlalu .. aku duk a3 blok .. kau zep dok mane ah ??? kau call no maxis aku or sms sahaja ok .. aku kat sini pakai no celcom ... maxis tu jarang2 ader .. ok ok ... kau dip ker sit zep ??? hackerzz kau DIP ker SIT ??? sem brapa ?>

hehehe.. kau sem brapa ek hackex?? sem 3 sijil ker ??? kau sit ker dip ??? aku tunggu zep call nie xde pun ... bengkek tull hjuhuhuh

wei aku skrang kelas dip 1A huhuh ... kan sapo2 leh cari aku ok .. meh meh cari aku ah ... hackezk aku tunggu kau sem 4 nanti .. jgn lupa ah ... hehehe leh aku minta modul ... zep nie aku rasa budaknya yg chubby .. pendiam nya org .. hehehe kau sit kan zep ??? aku tanya dak senior dak sem 2 kenal tak bdk name wan it .. diorg kata daknya tinggi2 .. lepastu sihat 2 .. aku tunggu zep nie .. nak pinjam laptop buat kerja. hehehe

wei aku skrang kelas dip 1A huhuh ... kan sapo2 leh cari aku ok .. meh meh cari aku ah ... hackezk aku tunggu kau sem 4 nanti .. jgn lupa ah ... hehehe leh aku minta modul ... zep nie aku rasa budaknya yg chubby .. pendiam nya org .. hehehe kau sit kan zep ??? aku tanya dak senior dak sem 2 kenal tak bdk name wan it .. diorg kata daknya tinggi2 .. lepastu sihat 2 .. aku tunggu zep nie .. nak pinjam laptop buat kerja. hehehe

Weii apa ni wei cite kat sini. terbongkar plak identiti aku kang.. keh3 malu aku weii.. ishkk

Haa aku duk A4 laa. ko A3 no bilik bape? aku rasa kan aku penah terserempak ngan ko la.. haha.. time tu ko nak gi cafe kan.. pastu ko cakap kat kwn ko psl apa entah, pasal tak dapat masuk forum ke apa? wakakak..

Carik la aku wei.. SIT sem2, nama 'wan'.. kelas taknak bagitau.. carik sendiri..

Ps - aku ni memang pemalu orangnyer.. serius :blush:

hahahha... yer la tul... name aku je kat poli ader dzul ler.. hehhe dak kelas aku pun ader masuk ke dlm forum nie ... dak pompuan ... hehehe ... jgn lupa ah ... cari aku .. aku dah kenal kau .. heehhe aku tunggu hackezkk sem dpn .. leh minta dia belanjer aku ...

mcm sial dowh orienteasi

aku benci giles

kne bratur ramai2

mcm gampang jekk

nama pun orientasi...heheh td aku g maen paintball kat bukit merah laketown..jumpa budak PSIS praktikal.esok ptg aku g PSIS

ah dtg petang nie ... meh meh dialu alukan ... kau dtg sebagai apa rifaie ?? lect ke student .. kalau student leh jumpa.. sbg pensy pun leh gak.. hehhee .. aku ader petang nie ... cari name dzul ok

haaha... aku come back nie .. tgh cuti sem 2 minggu .. heeh dpt gak aku masuk hari2 ke sini .. heheh.. poli skrang ok sahaja hackezkk takde yg best sgt ehehe.. biasa biasa je .. aku nak jumpa si zep.. bila aku suruh dtg bilik aku dia kata penat.. siut je .. aku nak tegur takut salah org.. tapi aku dah dpt cam dia mcm mane orgnya . hehhe ... apa citer hackezzkkk .. bila nak masuk ?? hehe aku tunggu sem depan .. hehe aku study pun ok ,cuma bab programing tu huhu .. kena more latihan .. hhuhu

haaha... aku come back nie .. tgh cuti sem 2 minggu .. heeh dpt gak aku masuk hari2 ke sini .. heheh.. poli skrang ok sahaja hackezkk takde yg best sgt ehehe.. biasa biasa je .. aku nak jumpa si zep.. bila aku suruh dtg bilik aku dia kata penat.. siut je .. aku nak tegur takut salah org.. tapi aku dah dpt cam dia mcm mane orgnya . hehhe ... apa citer hackezzkkk .. bila nak masuk ?? hehe aku tunggu sem depan .. hehe aku study pun ok ,cuma bab programing tu huhu .. kena more latihan .. hhuhu

Aku pun baru je sampai KL. Cadang nak balik semalam tapi malas la pulakk..sampai naik seram siot malam tadi. aras aku takde orang langsung kecuali bilik sebelah. tu pun budak cina. dah la aku sensorang sebab rumet dah balik. nak turun makan pun cafe gelap gulita. satu kedai pun tak bukak.. ceh sib baik la tak terjumpa benda yang menakutkan..

Apa pun memang best la sebab cuti 2 minggu. sebab sem lepas kalo cuti sem seminggu jer.. tapi untuk sesi julai ni 2 minggu. best2.

Erm poli biasa2 jer sekarang ni. tapii apa yang aku perasan studentnyer nampak undercontrol + baik2 la. maybe sebab ada super senior kot. kalo budak2 sem lepas nampak macam 'liar' skit.. keh3.. lagi satu yang best, asrama macam tak force student sangat. kalo sem lepas suruh buat itu ini la. maybe sebab dah 2nd quarter kot so aktiviti kurang skit.. kalo dulu tetiap ari announcement bagai. naik meluat aku dengar. wakakak

Ps - sedap2 je kan ko arah aku soh dtg bilik ko. blah arr.. junior la yang patut dtg bilik senior.. miahaha.. apa pun programming tu tak susah sangat. ko ingat syntax, pandai main ngan logik. konpem boleh jawap soklan

Sape tengok berita tadi? ada budak poli meninggal wei. eksiden kat sg. besar.. aku terkejut gilerr tadi

Sebab eksiden tu berlaku dalam beberapa minit sebelum family aku dtg ke poli. dalam 10 minit gitu la family aku tiba kat tempat kejadian tu.. nampak eksiden tu masih baru lagi. bomba sume baru datang.

Masa aku balik pun tengok dorang dah angkat van tu. yang tinggal cuma lori tu jerr..

Budak2 india yang meninggal tu dok kat A4. bawah aras aku jer.. kesiannyer

Edited by zep.

uit3..hamba tumpang lalu...ehe!

aku da tgk brita tu...sume india yg mati...dak poli korg le...

Terkezut giler aku tgk brita tu. walaupun diorang tak sebangsa dengan kita, tapi cuba la korang bayangkan. mak ayah tengah tunggu anak balik cuti, skali dapat berita anak meninggal.. sedih wei.. :(

Lima pelajar politeknik maut kemalangan dengan lori

SABAK BERNAMA 11 Ogos — Lima pelajar Politeknik Sultan Idris, Sabak Bernam maut manakala seorang rakan mereka cedera parah apabila van yang mereka naiki bertembung dengan sebuah lori muatan tiga tan di KM57 Jalan Persekutuan Taman Intan, Simpang Lima, Sungai Besar dekat sini pagi tadi.

Ketua Polis Trafik Daerah Sabak Bernam Cif Insp Zawary Mahadi berkata, dalam kejadian yang berlaku pada pukul 8.35 pagi itu lori tanpa muatan tersebut dipercayai datang dari arah Sekinchan menuju ke Sungai Besar manakala van yang dinaiki mangsa pula dari arah bertentangan.

“ Dipercayai salah sebuah kenderaan tersebut telah terbabas dan masuk ke arah bertentangan sehingga menyebabkan kedua-dua kenderaan bertembung,†katanya di sini hari ini.

Mereka yang terkorban adalah pemandu van V. Sivandra, 18, dari Batu Caves; M. Vicneswaran, 19, dari Taman Intan Baiduri, Selayang; M. Tinagaran, 18, dari Taman Kepong Indah, Kepong; M. Gopinath, 19, dari Taman Serkam Jaya Merlimau, Melaka dan V. Chandra, 18, dari Taman Garing Jaya, Rawang.

Beliau berkata, mangsa yang cedera parah pula dikenali sebagai S. Kartican Vinod, 18, dari Bandar Baru Sentul dan kini dirawat di Hospital Tengku Ampuan Rahimah, Klang.

Sementara itu, pemandu lori, Omar Ahmad, 38, mendapat cedera ringan dan menerima rawatan pesakit luar manakala kelindannya, Lee Kim Hua, 50, patah kedua-dua tangan dan kakinya dan kini dirawat di Hospital Tengku Ampuan Rahimah.

Zawary berkata, pemandu dan dua penumpang van mati di tempat kejadian, seorang meninggal ketika dalam perjalanan ke hospital dan seorang lagi meninggal sebaik tiba di hospital.

Mereka dipercayai dalam perjalanan pulang ke kampung masing-masing bagi menghabiskan cuti semester pengajian.

Katanya, bagaimanapun dipercayai tiada saksi yang melihat kejadian tersebut dan kesemua mayat mangsa dibedah siasat di Hospital Daerah Sabak Bernam.

“Kita masih menyiasat punca kejadian memandangkan tiada saksi yang melihat kemalangan tersebut,†katanya.

Beliau berkata, polis akan mengambil keterangan mangsa kemalangan yang terselamat dan ujian dadah ke atas air kencing pemandu lori itu didapati negatif.-Bernama

Edited by zep.

Hari tu pun ada sorang student meninggal. pompuan kalo tak silap

Dia eksiden masa nak datang register. naik motor rasanyer.. budak tu sem 4 baru balik LI.. kos SKA/SKE kot. lagi satu sem je nak konvo.

Kalau tak silap aku dia cedera skit je, tapi meninggal. Allah sayangkan dia :(

Bagi yang tak tengok brita tadi, ni aku uploadkan video yang aku sempat rekod.

http://www.youtube.com/watch?v=WUU2j_cLpsY

Edited by zep.

ramai tol yg mati muda..smoga dipanjangkan umur aku...

takot gak skrg ni..tu ar bhye bwk moto..risiko eksiden tu tinggi...

tau xpa zare .. memang ramai yang mati muda.. jadi kita kena bersedia dari sekarang .. yg india mati tu bawa van bukan moto ler .. aku rasa diorg balik ngan kwn2 or abg diorg ker ... aku rasa mcm kenal dak2 tu sebab kat psis tak ramai budak india.. memang boleh cam muka diorg semua .. dah ajal kan .. takleh buat apa .. zep kau bilik dorm brapa ah ?? aku nak dtg kau xkasi tau .. ish ish .

hokhohkok

secret la tu kononnyer

ahahahahah

weh dzull...takde awek cun2 ke klas ko??

hulur2 la kat aku satu

myspace kaa

dorg eksiden van..tu aku taw..tp aku ckp diri aku ni..tu aku xnk bwk moto gi poli..tkut eksiden..baek aku jln kaki..hehe!