Jump to content
dzul89

Anda Pelajar Politeknik Psis, Sabak Bernam ?

Recommended Posts

korunk rekemen kan aku apa tmpt yg best makan ah ... zep .. kau sebab ader sem nie kan , jadi kena ler mcm pemandu pelancong tempat makan .. aku nak tau mane yg korunk rasa ok .. korunk makan pun xde sakit2 .. aku kalau kena sakit perut ni masalah skit.. banyak nyamuk ker ?? aku ingat nak bawak spray nyamuk je .. hee leh ker ?? iron baju leh bawak ker ??

tula pasal

gedik2

dating kat kafe la

ahahahah

bebodo jekk

ybk gerai laki la..kafe pentadbiran

kat situ plg murah

nasi lemak singgit ske ati nasik ko nk ltak smpai tmpah pinggan pon

ahahahah

kt gurl..mahal nk mampos mknan

Ooo kat situ.. memang bole tahan pun + murah.. makanan pun sedap

Aku kalo balik kelas, aku tapau makanan dari kafe pentadbiran je.. cafe asrama dah la bukak kul 12 + tiap2 hari makanan sama jerr.. naik bosan aku

Kalo kat cafe asrama plak, aku slalu bli kat wak yang blah laki tu ha. makanan tah pape, tetiap hari aku tapau ayam goreng + kentang + sambal skit.. naik bosan asik makanan sama jer.. keh3

tu la psl...mekanikal lukis kejuruteraan..grafik free hand..kof3...tp bleh ar..coz aku slalu lukis2..yups!xda kire2..ade 2paper jerk..eng n AG...

hurm..susah ler gak grafik nih..ko nk puaskan lect mmg susah..lagi2 die komen artwork ko..kdg2 siap campak depan mate jerk..terasa x dihargai tuh..

Ooo. best la camtu.. takde kira2

Tapi grafik ni satu je, ko kena KREATIF. imaginasi melampaui batas pemikiran manusia biasa.. kalo terer camne skali pun tapi idea takde takleh gak

Aku pun minat grafik, suka design2 kat illustrator, photoshop.. tapii, aku tak kreatif.. susahh sgt idea nak kluar.. ishyy

korunk rekemen kan aku apa tmpt yg best makan ah ... zep .. kau sebab ader sem nie kan , jadi kena ler mcm pemandu pelancong tempat makan .. aku nak tau mane yg korunk rasa ok .. korunk makan pun xde sakit2 .. aku kalau kena sakit perut ni masalah skit.. banyak nyamuk ker ?? aku ingat nak bawak spray nyamuk je .. hee leh ker ?? iron baju leh bawak ker ??

Ala ko try je makanan kat setiap gerai tu. sbb taste memasing berbeza.. hahah.. aku kalo pagi sabtu ngan ahad slalu bli mee goreng kat zon pompuan. mee goreng makcik tu memang taste aku.. sbb mee dia ala2 mamak style skit. yum2

Masalah sakit perut? haritu ada keracunan makanan.. tapi tak dpt kesan gerai yang mana satu.. tah la, so far aku tak penah kena lagi.. kalo aku kena, siap lar makcik2 tu.. aku repot kat media.. hehe

Nyamuk tak byk kat bilik aku. taktau la kat bilik lain camne.. tapi sblm tido aku dah siap2 sembur dulu + aku elergik ngan lipas.. fobia woo kalo tiba tetiba lipas datang..

Seterika aku bwk jer sbb kat poli ni mmg takde disediakan. dulik apa aku..

snang jerk

ko carik gerai no8

konfem bestt

Cafe asrama kan? yang blh pompuan, dekat ngan ko-op?

yerp..mmg kene kretip..aku kalo mood ok giler,kretip gile babeng ar..tp kalo xda mood,artwork mcm dak baru blaja grafik..hehe!mood itu penting..stadi time tgh mlm/pagi..baru masyhuk...

heuheue.. oh byk gak kedai eh .. nanti aku tak tau , aku cari kau je zep.. takpun kau cari aku yer zep... calling2 ler .. aku pun nak kena beli no baru ni 019.. huhuhu .. giler giler duit2 tu ..

zare8 ni leh aku minta kau ajarkan pasal photoshp .. mesti kau terrer tahap dewa nya .. hehee

zare8 ni leh aku minta kau ajarkan pasal photoshp .. mesti kau terrer tahap dewa nya .. hehee

bleh je nk ajar..nk kate terer,xda ar..buwok jek..coz rmi lagik terer2 gilerk dari aku..sob3..

Cafe asrama kan? yang blh pompuan, dekat ngan ko-op?

ahahahah

kafe kat belah laki tuh

yg paling murah di dunia dan plg byk tragis...huuhuh

p/s:hint kes keracunan makanan...dlm aym ade ulat+kumbang..daging busuk yg smlm pye...ntahla kalo sem ni da tuka orang

ehehe.. oh yeke .. kafe kat belah laki tu ok ker ?? hackezzkk .. yg mane punya kedai ader kes keracunan or dlm ayam ader ulat kumbang tu .. leh bg tau .

yerp..mmg kene kretip..aku kalo mood ok giler,kretip gile babeng ar..tp kalo xda mood,artwork mcm dak baru blaja grafik..hehe!mood itu penting..stadi time tgh mlm/pagi..baru masyhuk...

Tul2.. study tgh malam nak ke pagi memang sedap.. tapi aku mmg takleh buat camtu.. hahaha aku asal kul 11 je mesti kena tido dah..

Kalo tidak esoknya mesti ngantuk giler nak pegi kelas.. tu yang takleh tu

heuheue.. oh byk gak kedai eh .. nanti aku tak tau , aku cari kau je zep.. takpun kau cari aku yer zep... calling2 ler .. aku pun nak kena beli no baru ni 019.. huhuhu .. giler giler duit2 tu ..

Cett. takde keje aku nak carik ko.. keh3.. skrang ni junior la yang kena carik senior.. :blush:

Kedai mkn tak byk pun kat cafe tu, kat cafe pentadbiran tu pun masih ada lot kedai yang still kosong..

ahahahah

kafe kat belah laki tuh

yg paling murah di dunia dan plg byk tragis...huuhuh

p/s:hint kes keracunan makanan...dlm aym ade ulat+kumbang..daging busuk yg smlm pye...ntahla kalo sem ni da tuka orang

Hishhh.. ko biar ke benar.. dah la aku slalu mkn kat situ

Tapi tak kesah la, asalkan aku tak sakit perut & keracunan.. kalo aku kena siap lar makcik tu.. hahah

Lagi satu, ko perasan kan ada musim2 datang KUMBANG BUSUK punya laa byk. menimbun2.. geli aku..

Dah tu bila picit jer, dia punya bau.. iskkk taktau camne nak describe.. sampai air poli ni pun berbau kumbang tu.. tak lalu aku nak minum air kosong

Edited by zep.

ah yeke .. masuk dlm air kat poli . jadi mcm nie .. kena bawak baldi lebih .. simpan air dlm bilikk ..bila nak masak ambik air tu lepastu minum ler .. hehehe ... eh mcm tu lak .. nanti aku cari ler kau .. mane aku tau name penuh kau apa ?? apa org panggil kau kat poli tu ?? no tepon pun xde .. mcm mane nak jumpa .. hehhe

pasal menatang tuh

ahahah

mmg best

ikut musim wooo..

musim kumbang..musim ulat terbang kecik2..musim plg x tahan...ulat cali yg cilaker...kne sakit gak woo...

kat kafe tu

dlu aku ske gak pegi

pas byk kali aku kne...x pegi dah...bygkan ayam smlm punye...da basi..dier panaskan balik..pastu daging pon xhbs2 campur plak ngn yg baru....siot tol...

ah yeke .. masuk dlm air kat poli . jadi mcm nie .. kena bawak baldi lebih .. simpan air dlm bilikk ..bila nak masak ambik air tu lepastu minum ler .. hehehe ... eh mcm tu lak .. nanti aku cari ler kau .. mane aku tau name penuh kau apa ?? apa org panggil kau kat poli tu ?? no tepon pun xde .. mcm mane nak jumpa .. hehhe

Aku ni pemalu orangnyer.. :blush: wakaka.. so ko pepaham la kan

Agak susah skit aku nak merevealkan identiti kat sini.. keh3.. nanti aku bg no fon

pasal menatang tuh

ahahah

mmg best

ikut musim wooo..

musim kumbang..musim ulat terbang kecik2..musim plg x tahan...ulat cali yg cilaker...kne sakit gak woo...

kat kafe tu

dlu aku ske gak pegi

pas byk kali aku kne...x pegi dah...bygkan ayam smlm punye...da basi..dier panaskan balik..pastu daging pon xhbs2 campur plak ngn yg baru....siot tol...

Ha'ah kumbang tu pun ikut musim jugak.. kejap2 ada, kejap2 tak.. kumbang busuk tu pon ada jenis2 dia. paling aku tak thn yang jenis BESAR.. mcm lipas bentuk dia.. naik geli aku.. hahaha.. ulat2 terbang kat lampu tu pun byk jugak kdg2.. sampai penuh la bila mlm

Erm ulat cali?? aku penah dgr perkataan tu.. tapi tak tau la pulak camne bentuk dia. sampai blh mengigit? :huh:

Makanan kat cafe tu aku mls nak komplen sbb tak penah kena kat aku lagi.. alhamdulillah..

wahaha..esk blk poli dah..sure jarang berforum..tataz all..kes3..

Esok? cepatnya poli ko. poli kitorang budak junior masuk isnin ni.. senior masuk hari khamis

ah zep kau jgn lupa kasi no nanti senang aku sms je ckp ngan kau jumaat pagi ker ... kau mula kelas isnin kan zep.??? wowow asal awal masuk bro zare8 ... jadi jpp ker ?? uruskan dak orientasi ker ??? huhuh powes powes ..

biar btul moderator Rifaie nie .. mane tau satu bilik enam orang ??? naya ler mcm nie ... padat siut .. ni aku xminat nak ramai-ramai nie... boleh menyebab gay gay ehehhe ... tak besh ler mcm ni .. kalau dah tau xcukup yg pi ambik ramai-ramai buat apa .. hhuhu

sem nie satu bilik enam org kan?

Laki maksimum 4 orang. Pompuan 6/8 orang satu bilik.

saya baru nak masuk awal bulan tujuh nie . tu yg tanya mane tau ader senior dari Poli sabak nie .. leh berkenalan ..

askum hang ni budak baru ke?

aku ni senior yang 1st batch... duk poli tu hampeh <_<

ah zep kau jgn lupa kasi no nanti senang aku sms je ckp ngan kau jumaat pagi ker ... kau mula kelas isnin kan zep.??? wowow asal awal masuk bro zare8 ... jadi jpp ker ?? uruskan dak orientasi ker ??? huhuh powes powes ..

biar btul moderator Rifaie nie .. mane tau satu bilik enam orang ??? naya ler mcm nie ... padat siut .. ni aku xminat nak ramai-ramai nie... boleh menyebab gay gay ehehhe ... tak besh ler mcm ni .. kalau dah tau xcukup yg pi ambik ramai-ramai buat apa .. hhuhu

Apa yang aku tau budak junior sume dapat bilik utk 2 orang punye. senior 4 orang kot.. tah la, tak best la camni.. aku tak suka dok ramai2.. susah nak study. tapi nak buat camne, asrama dah nak penuh.. so kena la pack2 skit

ntahla

6 org kot...

ulat cli tu gile doh...asid dier...nt kulit ko jadi melepuh

melepuh? bahaya gak tu.. bentuk menatang tu mcm lintah/cacing ker?

har har . bahaya tul .. oh senior kena duduk 6 org ka .. huhu kesian yer .. memang nak duk luar susah juah lagi pun . apasal ramai sgt dimasukkan ke sabak bernam nya poli .. cuba ler buat kouta satu bilik 2 org .. ok gak tu .. takde ler susah pelajar nak study .. kan lepasni senior lepak umah pensyarah lak .. lagi la .. huhuhu zep bak meh no hp hang .. nanti kat sana aku calling ... hackezzk kau kenal tak bdk name Raja dak elektrikal ... dari banting ??

ntah

tak tau lak aku

heheheh

tp nt mmg bestla ko duk dlm hutan tuh

ahahah

ptg2 ko leh jalan2 gi pantai kat blakang poli...menikmati air yang nyaman dan menghirup udara yg segar...hokhok

p/s:nanti ko sem 2 boleh pilih bilik nak duk dgn sape..sem 1 takleh kot..random..aku sem 1 duk 4 orang wooo...tp yg magiknyer...rumate aku satu kelas ngn aku semer..satu kos.ahahah

Laki maksimum 4 orang. Pompuan 6/8 orang satu bilik.

umm betulla 2..aku slalu g sana,tiap2 bulan adalaa 2 kali...