Jump to content
dzul89

Anda Pelajar Politeknik Psis, Sabak Bernam ?

Recommended Posts

waa hackezzz ni mesti jadi org kuat masa orientasi nanti eh .. hehehe naya ler aku ... waawawa. senior senior psis ramai eh kat sini .. heheeh aku nak tanya sally tu laki ke pompuan .. aku tgk myspace dia tulis lelaki , tapi gmbr awek .. mcm mane nie ?? hehe leh trangkan kat aku x ??

Edited by dzul89

waa hackezzz ni mesti jadi org kuat masa orientasi nanti eh .. hehehe naya ler aku ... waawawa. senior senior psis ramai eh kat sini .. heheeh aku nak tanya sally tu laki ke pompuan .. aku tgk myspace dia tulis lelaki , tapi gmbr awek .. mcm mane nie ?? hehe leh trangkan kat aku x ??

Wakaka sally laki ke pompuan? laa takkan la pompuan blh dok kat asrama laki.. :huh: ko rasa apa tandanyer tu?? :lol:

aku sem ni praktikal la

hokhok

sem 6 nanti berjumpe ko zaref

hokhok

ko dak PJB ke?lorh...mai2 dtg jbtn rekabentuk..=]

aku senior next year..huhU!!

Kampeni besar? yang ada related ngan grafik la kan? printing kampeni ke? ke publishing company? heheh.. tak pun kampeni surat khabar..

Agak2 dorang ada bagi elaun tak? hehe

kampeni travel..tp memerlukan dak2 graphic utk design eklan,broshure,pamplet die..hhuhuhU!!xda besa mane kampeni nih..elaun?die xbagi tp bile aku design byk,die bagi ar upah..hok3..kire bulan2 dpt gak ar...

mak aihhh.tu pjb ker ?

awat sampai lagu tu tandasnyer...huhuhu...

zar8 kompem sorok muke punyer pas nie...muahahaha...

tu bkn tanda jabatan aku wei...jbtn aku pnye OK agi seh...tp bersepah2 puntung rokok.. :lol:

Edited by zareight

aku li kat rawang ler

sit 2 c

hokhok

ko sape

mebi aku pnh nampak ko kot

ahahahah

bilik aku depan tandas..kat kdai topap tuh

p/s:dzul..ko berminat ke ngn sally?ahahahah

Edited by Hackezkk

wowowow takde maknanya .. ish ish .. geli den ... habis korunk semua layan dia ker ?? heheheh aku xsanggup .. har har ... hackezkk pun layan gak ker ?? hehehe .. so this sem hang ader ler hackezzk kat psis eh .. huhuhu nanti leh minta nota ok

iklan ape jadah plak nih

huuhuh

aku sem 3 la

x dapek nak nolong

gi LI..nt sem 4 aku masuk blk

hokhok

p/s:dapat blok a4 best wooo..wireless smpai..walapon mcm aram je speed dier

a1 tetap misteri...hokhok

aku dgr bilik 4 org nak jd 6...btol ka?kat asrama puteri lak 8

iklan ape jadah plak nih

huuhuh

aku sem 3 la

x dapek nak nolong

hokhok

kampeni travel..tp memerlukan dak2 graphic utk design eklan,broshure,pamplet die..hhuhuhU!!xda besa mane kampeni nih..elaun?die xbagi tp bile aku design byk,die bagi ar upah..hok3..kire bulan2 dpt gak ar...

Agak2 bape dorang bg.. :blush: kira ok la tu dapat skit2.. ada tu, tak dpt elaun langsung.. kedekut tul kampeni tu..

aku li kat rawang ler

sit 2 c

hokhok

ko sape

mebi aku pnh nampak ko kot

ahahahah

bilik aku depan tandas..kat kdai topap tuh

SIT2C?.. erm tak prasan la pulak.. kalo tgk gambar kenal kot.. heheh

Ko LI kat company mana ar? nak tanya skit, kalo nak LI kat sesatu company tu.. blh terus apply ke? ko apply camne haritu?

iklan ape jadah plak nih

huuhuh

aku sem 3 la

x dapek nak nolong

hokhok

Wireless kat bilik aku jgn arap la nak sampai.. sbb kat aras bwh kan.. kalo aras atas ok jerk..

Erm A1 still kosong kan? sem ni penuh lar tu.. tapi sah la bermisteri sebab dah lama tak berpenghuni.. :blink:

Tang bilik dari 4->6 tu tak tau la pulak aku.. tak best la camni.. padat dah satu bilik.. tak logik tul

hackezz,ko pjb eh??blok ape?bilik no bape?

aku duk luar le...tmn pemes kat luar tu..teka2..

zep,kampeni tu bagi dlm rm150 sebln..jadik lar..dari xbg.. :lol:

aku mase tu ngah tercari2 tmp li

dateline pon tgal 1mgu lagi..kalo xdpt xleh balik umah.huhuuhuh..akupon gi la tmpt tu..CC jerkk..trus approve by hand..lgpon aku li ngn aweks klas aku kat situs....bleyla kopi mengkopi buku harian :P

heheheh

aku dak psis ler..silap

heheh

Edited by Hackezkk

ah bermisteri ?? a1 tu tingkat brapa dowh . meh apa kata korunk kasi tau aku name name tingkat dari 1 hingga 4 ok ... lagi satu line hp kat psis ni semua ader ker ??

apa sal dari 4 org jadi 6 org, ni aku xgemar nie .. mcm mane nak belajar mcm nie .. mesti bersesak punya .. kan standard 2 org je satu bilik .. aku bantah betul ler .. xpatut ..

zare8 .. tadi aku tgk ptptn nya result .. alhamdulilah dpt .. ader ke patut aku terima tawaran itu ??? aku dpt RM15k ... huhuhu pening gak kepala nie ... contohnya aku masuk 9/Julai 2007 ni kan.. aderkah itu bermaksud aku nya pembelajaran bermula ari tu dan berakhir pada 9/Julai 2010 .. btul x ??

zare8 .. tadi aku tgk ptptn nya result .. alhamdulilah dpt .. ader ke patut aku terima tawaran itu ??? aku dpt RM15k ... huhuhu pening gak kepala nie ... contohnya aku masuk 9/Julai 2007 ni kan.. aderkah itu bermaksud aku nya pembelajaran bermula ari tu dan berakhir pada 9/Julai 2010 .. btul x ??

hurm..kalo ko xnk byar interest,ko bleh try kat mara@yayasan negeri..aku pnjam ptptn..dpt rm15k gak...xsemestinye ko abes time tu...ko akn abes lebey kurg tgh bln 6 2010...sbb ko msuk julai tu,termsuk cuti semester utk student laen..tu ko start julai..

aku mase tu ngah tercari2 tmp li

dateline pon tgal 1mgu lagi..kalo xdpt xleh balik umah.huhuuhuh..akupon gi la tmpt tu..CC jerkk..trus approve by hand..lgpon aku li ngn aweks klas aku kat situs....bleyla kopi mengkopi buku harian :P

heheheh

aku dak psis ler..silap

heheh

Ceh.. berLI ngan aweks.. hahaha.. ok la tu tetiap, hari2 leh dating.. :blush:

Erm budak2 kelas ko camane plak? ada tak yang dapat wat LI kat kampeni2 besar?

ah bermisteri ?? a1 tu tingkat brapa dowh . meh apa kata korunk kasi tau aku name name tingkat dari 1 hingga 4 ok ... lagi satu line hp kat psis ni semua ader ker ??

apa sal dari 4 org jadi 6 org, ni aku xgemar nie .. mcm mane nak belajar mcm nie .. mesti bersesak punya .. kan standard 2 org je satu bilik .. aku bantah betul ler .. xpatut ..

A1 tu nama blok la.. kat sini ada 4 blok.. blok A1,A2,A3,A4.. kat setiap blok ada 4 tingkat..

Line tepon?? hah3.. ni yang aku nak bagitau ni.. utk pengetahuan ko, PSIS adalah WILAYAH CELCOM.. kalo ko pakai meksis, ucapkan selamat tinggal la sebab line tak brapa ok kat sini.. maklum la dalam hutan.. CELCOM ok jerr, full bar.. kalo dlm bilik aku, line maxis memang takde langsung.. out of coverage.. maybe sbb kt ground floor.. kat tingkat atas skit dapat la.. tapi 1-2 bar jer

Lagi satu, TV coverage pun tak dapat kat bilik aku.. isk3 sedeyy.. jadi kalo ada tv card tu, pepaham jela.. aku test tv card aku kat tinggat 4 dapat lar pulak.. kat bilik aku memang takde langsung.. cuma haritu jer dapat line tv... TAPIII, yang kuarnya adalah channel indon.. hampehh..

Erm sama ada bilik bertambah tu aku taktau la pulak. harap2 jangannn laa terjadi..

Mintak jer MARA/Yayasan Negeri.. PTPTN ni cekik dah tul.. interest punya la tinggi.. mcm along jer.. pasal tu la senang jer nak dapat tawaran pinjaman dari dorang..

HAI...SAYA BUDAK BARU NAK MSUK POLITEKNIK SABAK BERNAM.....NAK TANYA BETULKE LAUK DE TAK SEDAP <_<

MAK AIIII......ini nak sakit jantung lah ni tengok keradaan tandas de macm tu.....huhhhuhuhuuuuuu :unsure:

Lauk? boleh laa tahan.. tapi kalo asik ngadap makanan makcik tu hari2 naik bosan lar jugak...

Pasal tandas tu tak gitu laa.. itu kejadian 1 dalam 1000 tu.. hahaha.. biasanya tandas2 ok jer.. tak teruk..

Tak caya tanya hackerzz. muahaha

hokhok

tandas tu kebetulan jek

aku pon tak tau nape jd mcm tu

ade bdak2 ltak mercun kot dlm lubang tuh

hahahah

yer

NORMALABIRAIN

ko masuk bile?

ohohohh

maxis toksah cite la

aku tingkat 3 dpt pon mcm sial...ltak tepi tingkap manjang

msg asyik msk lmbt je..kdg2 x sent

kalo ko nk gne maxis..ko gi blok a3 or blok a1 yang menghadap ke masjid

konfem best dan ley msg atas katil...

barang2 ko lak..pastikan berwaspada...specially mase nk abis sem..aritu membe aku nye hp kne cilok kat blok a3..seb bek dpt tangkap..ko tau tak zep?ko knal saepong tak?orang kaya...ahahah

p/s:result kuar mlm nih weh...arap2 dpt kj lg..huhuuhuh

sprti biase...sistem poli sgt lembab..dah pkol 8 pon

Edited by Hackezkk

Keputusan Peperiksaan & Asrama

Ditulis oleh Administrator at PSIS

Monday, 02 July 2007

Assalamualaikum dan salam sejahtera kepada para pelajar PSIS sekalian.

Sila Ambil Perhatian!

Ingin dimaklumkan bahawa keputusan peperiksaan dan keputusan asrama secara rasminya akan dipaparkan untuk rujukan pelajar pada pukul 8.00 malam ini, bersamaan 2 Haribulan Julai 2007

Sehubungan dengan itu, data yang dipaparkan pada website PSIS sebelum jam 8.00 malam adalah tidak sah sama sekali.

Sekian, Terima Kasih

ahahahah

dah 8.30 ni wehhh

ps/: IKlan skejap..heheheh...sila lah lawati

http://hackezkk.blogspot.com/

Edited by Hackezkk

ader jugak budak yg suka cilok2 barang org .. baju ader tak yang kena cilok .. seluar dlm ker apa ker mane tau ader gak yg nak sapu je keje dia .. bengkek gak aku dgr pasal nie .. minggu dpn dah masuk .. wei bro hackezzk ngan zep korunk blok mane masuk sem nie .. aku nak tau gak, kan aku leh request satu tmpt asrama ngan korunkk .. hehhe senang skit . :D:rolleyes:

hokhok

tandas tu kebetulan jek

aku pon tak tau nape jd mcm tu

ade bdak2 ltak mercun kot dlm lubang tuh

hahahah

yer

NORMALABIRAIN

ko masuk bile?

ohohohh

maxis toksah cite la

aku tingkat 3 dpt pon mcm sial...ltak tepi tingkap manjang

msg asyik msk lmbt je..kdg2 x sent

kalo ko nk gne maxis..ko gi blok a3 or blok a1 yang menghadap ke masjid

konfem best dan ley msg atas katil...

barang2 ko lak..pastikan berwaspada...specially mase nk abis sem..aritu membe aku nye hp kne cilok kat blok a3..seb bek dpt tangkap..ko tau tak zep?ko knal saepong tak?orang kaya...ahahah

p/s:result kuar mlm nih weh...arap2 dpt kj lg..huhuuhuh

sprti biase...sistem poli sgt lembab..dah pkol 8 pon

Mercun? ini la benda yang aku paling pantang ni.. aku memang tak suker tul ngan bunyik mercun.. apalagi time tengah study.. memang aku maki sumpah seranah la kat budak2 yang main tu.. sakit tul hati aku.. hahaha

HP kena cilok? taktau la plak.. saepong yg mana satu? mcm penah dgr je perkataan tu.. kat tak dapat recall la sape dia.. :huh:

So far barang2 aku tak penah lg hilang.. alhamdulillah la.. aku paling takut kalo laptop aku takde kt pangkuan.. nak bagi orang pinjam pun takut woo..

Keputusan Peperiksaan & Asrama

Ditulis oleh Administrator at PSIS

Monday, 02 July 2007

Assalamualaikum dan salam sejahtera kepada para pelajar PSIS sekalian.

Sila Ambil Perhatian!

Ingin dimaklumkan bahawa keputusan peperiksaan dan keputusan asrama secara rasminya akan dipaparkan untuk rujukan pelajar pada pukul 8.00 malam ini, bersamaan 2 Haribulan Julai 2007

Sehubungan dengan itu, data yang dipaparkan pada website PSIS sebelum jam 8.00 malam adalah tidak sah sama sekali.

Sekian, Terima Kasih

ahahahah

dah 8.30 ni wehhh

ps/: IKlan skejap..heheheh...sila lah lawati

http://hackezkk.blogspot.com/

Aku dah panas skrang ni.. dorang janji kul 8 mlm, tapi sampai skrang takleh check lagi.. hampeh kedaung tul

ader jugak budak yg suka cilok2 barang org .. baju ader tak yang kena cilok .. seluar dlm ker apa ker mane tau ader gak yg nak sapu je keje dia .. bengkek gak aku dgr pasal nie .. minggu dpn dah masuk .. wei bro hackezzk ngan zep korunk blok mane masuk sem nie .. aku nak tau gak, kan aku leh request satu tmpt asrama ngan korunkk .. hehhe senang skit . :D:rolleyes:

Barang2 berharga kena la cover2 skit.. mcm laptop ke, printer ke mahupun kamera.. apalagi kalo dpt bilik 4 orang.. takleh pecaye woo

Kalo baju tu taktau la pulak aku kalo2 ada orang cilok.. ada ke dalam sejarah boxer atau sluar dalam ilang? berharga sangat kot.. wakaka mesti jenama CK tuu

Bro hackerzzk ko tu LI sem ni.. so dia takde kat poli.. aku pun xtau lagi dapat blok mana, masa register baru tau..

wei..kwn2,dpt result,pamer2kan kat sini..hok3...

Tak2.. malu woo nak post result kat sini..

Edited by zep.

huhuhuhuuh

postla result korang

Shot at 2007-07-02

ak xpuas ati la koko aku...huuhuhuh

zep..ko duk mane?ko tak wat pape ke cuti nih

Edited by Hackezkk