Jump to content
izwan

Spm 2006

Recommended Posts

urgh.. the waiting is killing me.. patience.. no more..ahhh..I'm gonna scream...aaaaaaaahhhhhhhhhhhhhh!!!111

betul!!! kita pon tak senang hati sampai seminggu demam nih..huhuhu :(

haaa

...saper dpt sumer A aku blanjer KFC

hahahah. ni janji ker main2 jer???

kalau janji kena tunaikan.hehehe :lol:

haha...aku kini kembali<ntah ape2 :lol: >

takut tul tunggu esok..makcik aku dah 2 orang sbk bertanya btul tak aku tgh tunggu result

tensen...tensen

haha...aku kini kembali<ntah ape2 :lol: >

takut tul tunggu esok..makcik aku dah 2 orang sbk bertanya btul tak aku tgh tunggu result

tensen...tensen

ary..makcik ko 2 org jer ker...aku nie berlambak..esk sure panggilan bnyk punya..cousin aku berapa org yg sebaya ngan aku..belah mak 5 org..belah ayah sorang..ni termasuk lg dgn ank2 kwn parents aku..diorang sibuk jer nk tanya result aku..waduh2.. :wacko:

ey sapa tau kalo aku isi politeknik and aku dapat, adakah upu or matrix aku akan ditolak??

mana kena tolak..kita boleh choose..jgn risau.. :rolleyes:

ary..makcik ko 2 org jer ker...aku nie berlambak..esk sure panggilan bnyk punya..cousin aku berapa org yg sebaya ngan aku..belah mak 5 org..belah ayah sorang..ni termasuk lg dgn ank2 kwn parents aku..diorang sibuk jer nk tanya result aku..waduh2.. :wacko:

harap2 aku x kene macam ko besok sbb sedare aku pon melambak gile sampai x ingat name, mesti tanye memacam...huhuhu

aku yang kene amik result, mak aku yang nak pitam :ph34r:

*besok aku nak tengok.. ade yang panjat tiang tak :lol:

Edited by neko

makcik aku ramai..tu 2 yang bertanya ari ni..eso sure lg ramai...aku nyer cousin yang sebaya ngan aku 3 jek tp anak kawan parents aku mmg ramai..wei sya..aku dah nak out..nak g jumpe kawan..papai

ai pavenine

ptg ni aku nak g kb..moge slamt perjalanan ko mlm ni..papai

hmmm.... i guess now its the time to mods to clean this 'clean' topic.... :(

just ingatan kpd korang junior aku.... ingat, jgn buang buku form 5 klo korang masuk matrix @ form 6 @ dip....

setakat ni takde lg kaum kerabat aku yg brtanya... :lol:

tp yg pasti esok sure ramai punyerr yg telepon ke rmh aku brtanyakan result... :blush:

ai...bersiap sedia lar ko..aku mmg tiap tahun abg2,kakak2 and adeq2 aku kene...jadi kompem aku pun kene.. :lol:

k,..out

tp yg pasti esok sure ramai punyerr yg telepon ke rmh aku brtanyakan result... :blush:

kat umah aku pon same... x leh on tenet le besok sbb modem dial up, potong line tepon nnti. kene soal siasat le aku nnti :ph34r:

...

Edited by neko

huhu,tadi aku ada terima panggilan daripada akak ni,dia cakap dia dari kolej ntah aper ntah aku tak ingat tapi kat negeri sembilan.Pastu dia ada offer aku utk sambung pelajaran k uk.Tapi dia cakap kena masuk kat kolej diorang lu pastu kalo pointer tinggi dia akan antar g uk.Pastu dia tanya aku nyer result trial aku pun bagilah tapi dia minta result sains,bm,math.Huhu segan gak nak cakap,tapi aku cakap ajer aku dapat 2a 5b 1c 1d sains=b math=c and bm=A.dia cakap benda tu bawah mara and taun ni mara tak wat lagi prog tu and kalo study kat sana duit apartment and bil air and lain2 dia tanggung..and dia cakap camner aku terpilih pasal dia ader data2 plajar calon spm taun ni.and dia kata pas dpt result spm ni dia akan tepon balik pastu kalo sudi leh g prog temuduga ngan diorang.kakak tu pun cakap kalo layak g sana aku leh dapat biasiswa.hmmm

masalahnyer

1.btulker ngan result aku ni boleh dapat camtu(cam was2 ajer)??

2.adakah benda ni sebenarnya trick diorang utk g kolej diorang ajer??

3.Korang rasa aku patut terima ker tak??

haha! x sangka ko pun kena jugak...

dier ader telepon aku tp mak aku angkat, aku keluar..

dier tepon malam.. aku keluar jugak..

last2 dier x telpon.. tp mak aku ader tanya.. dier ckp kolej dekat negeri sembilan la..

hi HexPhoenix, awak kalau tak menyepam thread ni tak boleh ka? baideway.. sapa junior awak ni? mesti terer dia tu kan.. bertuah betul dapat jadi junior awak.. kagum sungguh saya! :D

fuh,.. korang ni mesti terer gile kan.. sampai orang cari2 korang ajak masuk kolej depa.... good luck guys.

segan arr i kat sini semua orang bijak.. bijak...

whaaaaa.... aku x leh tido!!! :ph34r:

debo gile tunggu result besok (salah... ikut jam mase posting kire ari ni la) tapi aku dah planning awal2 pas zohor cabut dari umah, ngelak soal siasat bertepon :lol:

*ape-ape aje.......tawakkal saja, yang penting kita dah berusaha sedaya upaya kita :: good luck ::

Gudlak la pada sape2 yg akan amek result pada hari ni. Dah tade pape dah korang boleh buat, slip pun dah printed so pagi ni kang pegi sekolah amek result je lah. Kalau result bagus, lepak lama sikit. Borak2 dengan kawan ke apa, maklum la, lepas ni da tak jumpe. Kalo result tak bagus, awal2 la belah. Kang kuciwa pulak sebab tengok orang lain result best, tapi sendiri punya result mcm puaka.

hi DarkWan.. thanks for your 'tips'.

Ok la aku gerak gi skolah memandu dulu ada test kereta sat, balik tu baru gi amik result.. rasa-rasa time tu gi amik dah takde yg lepak kan.. huhu.. layannnnnnnnnnn...

gudlak..

assalamualaikum warahmatullah

ey sapa tau kalo aku isi politeknik and aku dapat, adakah upu or matrix aku akan ditolak??

ak rse kta dpt tawrn u n matrix lu sblom poli..

dh lama ak x lepak kt cni dh jdik 17 pages rupenye...

ari nih adalah hari yg ditunggu2 oleh sume bdk amik spm 2006

tkutnyer ak...pray 4 me

darkwan,

ak pn pk nk wat cenggitu gak...huhu

heher.. aku dah amik dah keputusan..

bolehla.. setakat nak masuk u tuh...

cube korang bagi ape yang A, B ngan C je... yang fail blakang cite

sape nak mule??? ^_^ jagn malu2, aku pon suck jugak..hehehheh