Jump to content
izwan

Spm 2006

Recommended Posts

fuh, ph33r j00 HexPhoenix!!! hai pandai. Terketar-ketar terus bila aku nak reply balik dalam thread ni lepas baca arahan ko yang tersangat mesra rakyat ni.

oi, kalau nak nasihat orang takpayah la taip newbies tu, cuba la cakap adik2 ke.. atau dgn apa2 perkataan yg lebih sopan dan menunjukkan kematangan seseorang dalam berbahasa. camni ka senior cakap kat junior ? tapi, mungkin kalo ko bukan senior pun (pasal tak layak sebab suka condemn orang lain dgn mudah seorang newbies pasal tak sedar sebelum dia jadi 1337 dia pun penah n00b jugak satu masa dahulu) tak payah la nak bagi arahan kat orang dalam ni apa yg salah apa yg tak salah. Cuba cakap elok2. pasal bukan semua orang dalam dunia ni pandai macam ko bai tau apa yg ko nak. kecik hati orang lain yg baru berforum ni bila baca orang yg dah lama berforum taip camtu.

satu lagi,

macam la ko tak penah spam database Putera.com kat sini , sini pastu kat sini ahhh pastu sini lagi .. ahh banyak gile ahh!!

Relax la, cool down bebeh.. takkan "congested" la database Putera.com ni takat 10-20 reply. Cuba bertenang sat boleh dak? :rolleyes:

ehehhe

Izwan,,bagus jugak ko back up..

ko pun cool down gak ye..

jangan gaduh-gaduh..

;p

off topik::

STAM leh cek kat internet ker?

klu bleh kat mner??

dri tdi xder org jwab...kesian aku

STAM keluar sekali dengan SPM kan...

tapi aku xtau r boleh check online ke x...

ko tunggu r..nanti ade orang jawab r..

kepada yg lain-lain, teruskan berdiskusi seperti budak2 lepasan SPM.

bagi aku sendiri, mak sedara aku dah start kecoh pasal budak dapat 19 1A tu. pastu tanya aku, tak dapat lagi ka result? apsal budak tu dapat awal.. dia taktau kot yg budak tu "istimewa", tak sama cam budak2 lain kat dalam negara Malaysia ni.. yg semua dapat result 12hb Mac 2007 selepas pukul 10pagi, tapi dia dapat 24hb Februari.. lek lek aku cakap kat mak sedara aku sambil start moto blah.. kohkohkohkohkoh..

woii..aku blm tido lg... :lol: tak nagntuk a...ptg t dh tido banyak...

ko blk hr sabtu..aku plak hr ahad...result hr isnin kan??..

aku ade apply borang uniten..korang rase uniten best tak??

haha..ko lmbt reply lar smalam ai..aku dah off pc :D

newbies, nak borak bende2 selain spm, pi IM. jgn nak menyemak database putera.com yg sesak tu ngan korang nyer cakap kosong.

sori....sori...tak sengaja tu,tanpa disedari.sori again..pasni tak wat lagi

klu bleh kat mner??

aku tak tau lar kurukurue...tp abg ipa aku ckp yer kuar skali ngan spm tp x kompem leh check online ke tak

@aries

ko dah beli tiket ke??

aku tanya ni...UNITEN best tak..baru2 ni aku dengar uniten takde air...betul ke?? :lol:

entah..abg aku yg setelkan..dah ade kot..hehe

uniten...leh lar tp yer nyer sara idup tggi skit,aku pun tak tau sgt :lol: seme imformation aku tny abg aku

tensen tul aku tggu result ni..rasa cam nak demam

ni taktau g nok further kat mane,course ape..tensen..tensen

Edited by aries

klu bleh kat mner??

KuruKurue...ko amik STAM ke??? member aku,yakni anak kwn parents aku pn ada amik gak..STAM kluar result skali ngan SPM hari isnin nie...cubala buka dlm web yg aku kasi tue...rasa2nya ada,insyaAllah!!!! ;)

Buat kengkawan sume dlm forum ni,aku nk minta maaf bebnyk...mulai tepat jam 12.01 mlm nie,maka masuklah hari jumaat bertarikh 9 mac..cuma ada dua hari je lg..sabtu ngan ahad...isnin dh dpt result dh..andai aku terkasar bahasa,aku minta maaf bebnyk..kalau nk marah,marahla..aku terima..aku tahu serba sedikit perkataan aku,mesti ada yg terasa..sorry ye all da frenz!!!! result nk kuar dh,huwaaaaaa!!!!! :unsure: TAWAKKAL!!! :blush:

KuruKurue...ko amik STAM ke??? member aku,yakni anak kwn parents aku pn ada amik gak..STAM kluar result skali ngan SPM hari isnin nie...cubala buka dlm web yg aku kasi tue...rasa2nya ada,insyaAllah!!!! ;)

Buat kengkawan sume dlm forum ni,aku nk minta maaf bebnyk...mulai tepat jam 12.01 mlm nie,maka masuklah hari jumaat bertarikh 9 mac..cuma ada dua hari je lg..sabtu ngan ahad...isnin dh dpt result dh..andai aku terkasar bahasa,aku minta maaf bebnyk..kalau nk marah,marahla..aku terima..aku tahu serba sedikit perkataan aku,mesti ada yg terasa..sorry ye all da frenz!!!! result nk kuar dh,huwaaaaaa!!!!! :unsure: TAWAKKAL!!! :blush:

ngan aku ko takde wat salah...aku pun same lar nak mintak maap skali..mane2 yg terkecik ati.takut gle aku tggu result..pasni mesti malu nak jumpe cg..sian para cg tu..letih2 ngajo aku,skalli result lingkup.pastu..lepas ambik result mesti takut nak blk umah.. :(

entah..abg aku yg setelkan..dah ade kot..hehe

uniten...leh lar tp yer nyer sara idup tggi skit,aku pun tak tau sgt :lol: seme imformation aku tny abg aku

tensen tul aku tggu result ni..rasa cam nak demam

ni taktau g nok further kat mane,course ape..tensen..tensen

laa ary..tak tau lg ke course aper nk amik..fikir dr sekrg..takut nnt terburu2 isi borang..aku pn tak apply upu lg..aku nk tgk result cmana..tp aku dh buat kputusan..aku buat cabang dlm pemilihan..andai kata subjek sains aku ok,aku apply sains hayat..tp andai kata KO, samada aku amik bidang syariah atau sains actuary..lgpn,insyaAllah aku leh skor mat cz subjek mat plg aku minat..tgkla result mcmana..so ary,ko fikir dr skrg ok.. :rolleyes:

laa ary..tak tau lg ke course aper nk amik..fikir dr sekrg..takut nnt terburu2 isi borang..aku pn tak apply upu lg..aku nk tgk result cmana..tp aku dh buat kputusan..aku buat cabang dlm pemilihan..andai kata subjek sains aku ok,aku apply sains hayat..tp andai kata KO, samada aku amik bidang syariah atau sains actuary..lgpn,insyaAllah aku leh skor mat cz subjek mat plg aku minat..tgkla result mcmana..so ary,ko fikir dr skrg ok.. :rolleyes:

tu lar...kalo +math tu sure hancus..bio pun same..itu yang susah.cg aku kata +math subjek pntg kalo nak msk u

Tawakkal tu Alallah (Tawakal kepada Allah)

Nanti saya call awak k... mmmuuuaaxxx.. :P

member2 aku ni dok msg aku dah gitau yg rizalt lagi 3 hari..ni baru 3 hari ... pas ni kalo esok result nak keluar.. mesti tangan ngan kaki terketaq2, pastu pala goyang2 cam Tamila Boys.. uhuhuh.. terima je la pe yg nak dapat.. aku pun berserah ni..

Now playing Amylea - Ku Berserah.mp3

ngan aku ko takde wat salah...aku pun same lar nak mintak maap skali..mane2 yg terkecik ati.takut gle aku tggu result..pasni mesti malu nak jumpe cg..sian para cg tu..letih2 ngajo aku,skalli result lingkup.pastu..lepas ambik result mesti takut nak blk umah.. :(

thanks ary..takut gak aku kalau ada percakapan aku yg leh buat ko terasa... :blush: ..aku kalau dpt result,aku tak takut sgt ngan family cz family aku sentiasa mendorong aku...aku cuma takut kecewakan parents aku,cikgu2 aku and mak2 sedara aku..yg tue je..lebih2 lg pd cikgu fiz aku..aku takut kalau aku kecewakan dia..bayangkan,waktu pagi time exam fiz,aku ngan sorang kawan aku jer yg dia peluk..(cikgu prmpn)..kt situ ramai lg stdnt dia,tp dia cuma salam je ngan stdnt lain..bila time aku dia kata "meh cikgu peluk,nk bg berkat"..smgt2 berkobar2 waktu masuk dewan..tp bila time paper 2,aku dh pening2 lalat..tp jawab tue lehla,cuma tak tau betol atau tak...huwaaa...kalau mark fiz aku teruk cmana yer..sian cikgu..minta ampun cikgu!!! :blush:

aku di sini mendoakan kejayaan anda semua...

harap2 korang dapat result yg cemerlang...kalu dpt rendah nak buat camner kan..kita dah usaha,tawakal..

adik aku pun tgh tunggu gak..tapi dia hari2 ngadap pc main game online...ahahahah

apa2 pun good luck..kalu nak pilih kos tu..pilihlar yg korang suka..jgn ambik kos sebab nama dia best atau ikut kawan2 yg lain...sbb ini masa future kita akan datang

aku masih igt time mula2 aku ambik result..

debarannya takyah nak cerita..rasa jantung nie mcm nak tercabut...

pastu time aku nak cari result aku..cikgu aku mencelah ..."haaa carik apa tu.."

aku dengan muka pening2+berdebar jawap.."result spm lar cikgu"....pastu aku tgk kat tangan dia ader dia pegang result ..aku dh syak mmg result aku..sbb aku yg last ambik result dlm kelas aku lol....pastu cikgu bagi...dia sempat kata "hulur tangan kiri"...aku dgr ayat dia mcm nak pengsan serta merta....pastu aku ambik dengan tangan kiri....aku x bukak lagi time tu...aku buat bodo jer..sbb aku dah rasa semacam..last2 baru aku bukak..alhamdulillah not bad bg aku...sbb aku tak expect kimia ngan add math dpt credit....pastu aku sambung blajar kat UDM ambik diploma Multimedia sampai skrg....

dan sampai skrg aku x suka subjek pengiraan :ph34r:

Edited by Batista

uhuk uhuk...ye sya..maaf mu diterima..

sedeynye...

;p

xde lar sya, ko xde cakap benda yang tak elok pun kat kitorang..instead ko dah banyak bagi info kat kitorang..

so thanks alot for your kindness..

GOd, u're such a nice forumer mistersya.....

;)

:rolleyes:

tu lar...kalo +math tu sure hancus..bio pun same..itu yang susah.cg aku kata +math subjek pntg kalo nak msk u

btol aku sokong 100%..cikgu aku pn kata cm tu gak..insyaAllah kita sume boleh +math... :D

aku di sini mendoakan kejayaan anda semua...

harap2 korang dapat result yg cemerlang...kalu dpt rendah nak buat camner kan..kita dah usaha,tawakal..

adik aku pun tgh tunggu gak..tapi dia hari2 ngadap pc main game online...ahahahah

apa2 pun good luck..kalu nak pilih kos tu..pilihlar yg korang suka..jgn ambik kos sebab nama dia best atau ikut kawan2 yg lain...sbb ini masa future kita akan datang

thanks batista..

uiks, besor lengan..

hehehe

uhuk uhuk...ye sya..maaf mu diterima..

sedeynye...

;p

xde lar sya, ko xde cakap benda yang tak elok pun kat kitorang..instead ko dah banyak bagi info kat kitorang..

so thanks alot for your kindness..

GOd, u're such a nice forumer mistersya.....

;)

thanks kasyfi..ko pn nice forumer...bayangkan dulu ada skali tue ayat aku mcm nk lawan ko jer...tp ko ttp stuju ngan pndpt aku...demi Allah,aku takder niat nk berlawan kata,cuma sikap aku jer yg suka memberi kenyataan..so sorry kasyfi.. :blush: thanks.. :P

sya..

ary fz kompiden skit..k3 ary berjaya jwb ngan jaya nyer coz...peberet subjek-fz,pebret teacher-cg mamat<cg fz>,pebret time-time blajo fz :lol:

lgpun senor nyer cg fz ary 2 slh sorang penggubal :D

thanks kasyfi..ko pn nice forumer...bayangkan dulu ada skali tue ayat aku mcm nk lawan ko jer...tp ko ttp stuju ngan pndpt aku...demi Allah,aku takder niat nk berlawan kata,cuma sikap aku jer yg suka memberi kenyataan..so sorry kasyfi.. :blush: thanks.. :P

haaa? bile? camne tu? ko cakap ape r? aku xperasn pun?

ehehhehe

doesn't matter honey..

no problem punye..

aku takde terasa apa2 pun..

;)

(I'm a good girl, I'm no angle, I'm no seductive..LOL)

fi..sya..lps ni keep contact ek..aku rase cam besh lak kwn ngan korang walopun br kejap..

ko pun skali ai...dtg ganu contact r aku

lepas aku tak tau lar nak borak ape ngan korang..lepas result spm dah kuar,mesti forum spm ni takkan bertahan lame punyer

Edited by aries

fi..sya..lps ni keep contact ek..aku rase cam besh lak kwn ngan korang walopun br kejap..

ko pun skali ai...dtg ganu contact r aku

ahahha...no problem nye...

ym aku lor..

demo msg ambo...

ngehhngeh

senyum sokmoooooooooooooooo

ngeeeeeeeee

OMG !! Macam chat dgn shoutbox je..

hi Sya, awak cakap awak dah quit :( awak tipu sayerrrrrrr..

edmet aku sure kantoi nye la.. sure nye la..

btw, am I a nice forumer also ? :)

ahahha...no problem nye...

ym aku lor..

demo msg ambo...

ngehhngeh

senyum sokmoooooooooooooooo

ngeeeeeeeee

mane ko nyer yahoo adress?bg lar aku

izwan..ko nice lar gak lbe krg..aku ske bile ko baking kitorang tu :D

sya..bg lar ko punyer skali..izwan,ko jgn marah lak..aku nak kwn jek ngan dier,xnak ngorat.pasni leh bncg pasal spm lg :lol:

Edited by aries