Jump to content
Navigator®

T-shirt Putera.v2 Come Vote Here

Recommended Posts

Aku vote sama macam en. frostmourne vote tu...! Lain2 aku malas nak vote tapi kalo nak kasi free aku vote le... hehehe.

aku dah check

design 2 (depan, belakang) 2 orang

design 1(depan , belakang) 3 orang

design hackezkk humm , 1 orang je kot hokhokhok

apo ko mengarut nih .. berapa kali ko nak vote???

skali sudah la

xleh vote banyak2 ker?????? :):) ko gak bleh t-shirt free nanti! bile ko nak off vote??? :rolleyes::rolleyes: sal 9550xt ko tue... bagi free jerlah kat aku! hahaha.... motherboard, ade mase esok! aku gi hantar umah ko.....!

aku nak beli leh x yg navi the nuker design.ko jual tak

aku nak design 1 depan belakang cun

aku nak beli leh x yg navi the nuker design.ko jual tak

aku nak design 1 depan belakang cun

no prob .. so design high vote skrang adalah design 1 (depan belakang)

nanti aku ubah style POLO(Kollar)

Guest @hmad

aku sokong yg navi buat bj kaler hitam tue,

aku pun nak tempah gak yg kaler hitam tue,

nampak kemas dan berkualiti.....

:ph34r:

aku sokong yg navi buat bj kaler hitam tue,

aku pun nak tempah gak yg kaler hitam tue,

nampak kemas dan berkualiti.....

:ph34r:

navi kurang saingan la.... mentang2 yg lepas ramai yg tgh cuti... skang tinggal dier kat form 6 je....

navi kurang saingan la.... mentang2 yg lepas ramai yg tgh cuti... skang tinggal dier kat form 6 je....

ko ingat aku tak sibuk ke?

dah la.. minggu nih aku pergi .. public speaking !! minggu depan .. presentation powerpoint

no time bro...

PC aku pon tinggal Casing jer... sumer dah jual .. nih pon main kat laptop kakak aku.. yang cuti dari KUKTEM .

Seriously navi, design bahagian belakang baju agak besar....err kecilkan skit bleh tak pasal nampak tak besh bila pakai nick kita tu nampak besar sangat.. :)

P/S:Aku tak sempat nak design apa-apa skunk nih.. :(

Seriously navi, design bahagian belakang baju agak besar....err kecilkan skit bleh tak pasal nampak tak besh bila pakai nick kita tu nampak besar sangat.. :)

P/S:Aku tak sempat nak design apa-apa skunk nih.. :(

no prob LOL

nak kecik camner tuh?

no prob LOL

nak kecik camner tuh?

Terima kasih kerana respons. Okeh camni, bahagian belakang baju tu kalau tgk dari bahagian lipatan ketiak kiri sehingga kanan panjang grapik yang memenuhi bahagian atas agak besar. Apakata, kalau ko pendekkan skit atau kecilkan skit bahagian belakang tu? So far design ko memang cun tapi bila tengok nick tu besar tulisannya rasanya seganlah bagi orang yang bekerja nak pakai ke pejabat. Nampak macam budak pulak..huhuh..maaflah dengan komen aku nih.

BTW, design ko menarik.

Terima kasih kerana respons. Okeh camni, bahagian belakang baju tu kalau tgk dari bahagian lipatan ketiak kiri sehingga kanan panjang grapik yang memenuhi bahagian atas agak besar. Apakata, kalau ko pendekkan skit atau kecilkan skit bahagian belakang tu? So far design ko memang cun tapi bila tengok nick tu besar tulisannya rasanya seganlah bagi orang yang bekerja nak pakai ke pejabat. Nampak macam budak pulak..huhuh..maaflah dengan komen aku nih.

BTW, design ko menarik.

ok nanti aku buat .. huhuh

prob nye .. takder pc la hahaha sumer dah jual..

tunggu AM2 siap la huhuhuh

ok nanti aku buat .. huhuh

prob nye .. takder pc la hahaha sumer dah jual..

tunggu AM2 siap la huhuhuh

Orait kalau camtu. Ko setup PC dulu pasal kalau PC tak pawahroots design pon dia takkan pawahroots jugak..hehehe :P

[tak boring ker berapa kali nak buat t-shirt putera buat la t-shirt lain plak

amd

intel

nvidia

ati

gamer

bla...bla...

yg cam best hehe...

yg aku risau, zaalee dah lame x muncul nih.

sebab yg aku dpt kesan, dier x mendapat sebarang keuntungan dari acara membuat tshirt putera. makin rugi adela. sebab ramai yg cancel taim2 ujung....

patutnyer putera nih buat ajk tertinggi le.... bendahari, setiausaha dsb... senang sikit.....

yg aku risau, zaalee dah lame x muncul nih.

sebab yg aku dpt kesan, dier x mendapat sebarang keuntungan dari acara membuat tshirt putera. makin rugi adela. sebab ramai yg cancel taim2 ujung....

patutnyer putera nih buat ajk tertinggi le.... bendahari, setiausaha dsb... senang sikit.....

entah la.. kalau dia takder maybe aku cari orang lain kot..

aku mencelah la kat forum lowyat nanti

nih ntuk t-shirt version brapa??....ramai lagi ke nak yg arituh ponn ramai yg cancel...better buat t-shirt kolar aku pon nak satu

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...