Jump to content
mykomuniti

Komuniti Laman Web Sekolah Di Malaysia

Recommended Posts

Korang jangan risau lerrr pasal Data korang safe Selamat

pasal aku tengah rederect domain name online.net.my

mungkin ader.. masalah sikit jadi korang jangan risau lerr

pasal data korang aku akan open balik bagi korang backup dier.. ok

nie antara site korang aku tengok server aku ader lerr data dier..

IPB Image

IPB Image

IPB Image

Edited by mykomuniti

rilek lerrr nanti siap aku bagitau lerr pasal aku tongah banyak kojer nie dlm 1 2 3 minggu nie...

jab lagi aku dah nak pogi kojer plak... tak larat beb.. nak ... buat laporan lagi poning2 den...

tue pasal ler aku bagi korang test dulu.. jadi kalu ader aper2 hal... tak der ler korang bengkek giler ngan aku...

jadi biler server- server yg aku dah beli.. dah betul aku conform aku bleh.. kontrol semua nyer

baru... aku on kan... semua sistem market aku...

dengan erti kata lain den mosti familier ngan semuo jonis kerosakkan yg akan berlaku di masa akan datang....

barulah... idup den tontoram... pasal semua server nie pon den akan gunakan.. jugak..

Wokeh, no hal. tapi bagi la dateline bile site kita orang bleh up balik... bayo camne.... servis center.... bla bla bla...

Baguih la ko nie... serajin semut bekerja... keje seperti hidup di dunia selama-lamanya...

alaa pkai processor intel

tamau r... hehe

katakan...

TAK NAK! INTEL :D

ada jugak RACIST PROCESSOR sesat dalamni. takpayah la bawak kefanatikan ko masuk sini.

mykomuniti: kenapa tak sponsor untuk putera.com? atau offer yang paling murah untuk putera.

rasanya 5Gbps (b kecik) bandwidth sebulan tu memang mencukupi tu.

Edited by azuan

ada jugak RACIST PROCESSOR sesat dalamni. takpayah la bawak kefanatikan ko masuk sini.

mykomuniti: kenapa tak sponsor untuk putera.com? atau offer yang paling murah untuk putera.

rasanya 5Gbps (b kecik) bandwidth sebulan tu memang mencukupi tu.

azuan .. aku rasa belum masa lagi. benda ni masih lagi dlm fasa "development" dan blm lagi "production". kami yg dh sign up jadi sebahagian tikus makmal lagi ni :lol:

mykomuniti .. jgn mare .. ehehehe :P

akux tau korang ...aku dah terima PM dr mykomuniti ..die suruh masuk server baru ..bile aku try masuk ..

mak bapak besor saiz ....rase pedih je mate aku tgk digit tu ...

Disk space available 200022.73 Megabytes

200G kan ...??

x tau nak letak ape kat dlm tu ....

ps: brp je bayaran untuk besor nie ?

TQ...mykomuniti...suke aku tgk space yg beso2 tu...walopun aku tak brape paham lagi kesannya ke atas website aku...haha...

Bile nak restore balik db tu...aku nak edit Joomla aku ni...forum pun dah siap...pasni nak invite korang sumer memeriahkan lagi forum aku... :)

Edited by owner_ze

hokhok

200gigs ekk?

gilos ape

tapi sementara ke?

penat la upload kalo smentara je hehhehe

bile nak onkan server yg tetap

Ok lerrr eden jawap ler nie... Space yg aku bagi tue terhad kepada org2 tertentu sahaja.. yg maner aku dah monitoring diorang sejak azali lagi...

dengan erti kata lain di orang yg terpilih dapat space besor nie... akan bayor hargo sama macam yg telah di totapkan cam dulu2 tue... tanpa di konakan cukai.... lain2.. ader faham...

Tapi syarat2 dier ader ler pasal server 2 yg eden boli nie... agak banyak gak syarat dier.. dengan erti kato lain yg korang rase baik.. korang teruskan...

kalu benda yg korang buat tue jahat.. hentikan ler..

kalu korang tak tau yg korang buat tue jahat ker baik ker... jangan risau eden akan membuat pemantauan sebulan sekali... dan memberitau korang... ok

Dongan erti kata lain ...korang yg dah ader akaun ... ngan eden bleh teruskan .. membagunkan laman web korang ...ok chau..

bulan 3 nanti eden nak buat promosi di luar putera plak... pasal eden nak test.. server baru nie... adakah ianya berkuasa apabila.. ada ramai pengunjung yg masuk serentak..

ok sekian, Asalamualaikum..

p/s macam admin putera.com plak keh kek keh