Jump to content
castlevama

Student Poli?sape-sape

Recommended Posts

hohohoho

hindustan yang aku tak bleh nih

hahahahaha

ko ckp ade minah japang manyak kat poli ko

hahaha

skang ko watpe

ckp nak tunjuk aku report yg ko wat tu

wehhh

aku cari budak budak poly PD kos DPR disember 93 :( 2nd generation

kat mana kau semua ni, kawin anak dh besar, senyap

mansur

hohohoho

hindustan yang aku tak bleh nih

hahahahaha

ko ckp ade minah japang manyak kat poli ko

hahaha

skang ko watpe

ckp nak tunjuk aku report yg ko wat tu

wehhh

aku tanak bagi report aku.. rugi jer kalau kalau aku bagi kat ko sebab sebelum tu aku mesti buli ko dulu hahahaha :lol:

Minah japan banyak kat penang nih.. mai la poli penang aku tunjuk satu-satu

aku tanak bagi report aku.. rugi jer kalau kalau aku bagi kat ko sebab sebelum tu aku mesti buli ko dulu hahahaha :lol:

Minah japan banyak kat penang nih.. mai la poli penang aku tunjuk satu-satu

nnt aku dtg poli ko...kat sane kena mcm pkb tak...

huhuhu....nie aku nak tanya sikit nie saper dari PKU. Politeknik Kulim. kalo ade abg2 & kakak senior ni minta tolonglah yer. minta tgk2 kan adik sedara aku. dia baru masuk hari nie. amboi besarnyer pku kalah puo. wuhahaha.

adehh...penatnya drive dari kulim ke n9. mau mc nka patah nih. huhuhu. B)

tumpang tanya..

budak perempuan yang nk belajar kat poli (mana2 poli) wajib pakai tudung ke?

Kalu betul..bagus la :D

macam poli KB, suma wajib..yang xpenah pakai, dah kena pakai kat sini..

tumpang tanya..

budak perempuan yang nk belajar kat poli (mana2 poli) wajib pakai tudung ke?

Kalu betul..bagus la :D

macam poli KB, suma wajib..yang xpenah pakai, dah kena pakai kat sini..

tak sume poli camtuh...polikb kena camtuh sbb dalam negeri kelantan...ppham jela kelantan camne

nnt aku dtg poli ko...kat sane kena mcm pkb tak...

Mai jangan tak mai.... :lol:

huhuhu....nie aku nak tanya sikit nie saper dari PKU. Politeknik Kulim. kalo ade abg2 & kakak senior ni minta tolonglah yer. minta tgk2 kan adik sedara aku. dia baru masuk hari nie. amboi besarnyer pku kalah puo. wuhahaha.

Laki ke pompuan anak sedare kamu tue? :rolleyes:

Mai jangan tak mai.... :lol:

Laki ke pompuan anak sedare kamu tue? :rolleyes:

wah-wah.....hehe ko ahmades nelajar kat PKU ker. adik sedara aku pompuan. hehe. abislah adik sedara aku nih ish ish. <_<

wah-wah.....hehe ko ahmades nelajar kat PKU ker. adik sedara aku pompuan. hehe. abislah adik sedara aku nih ish ish. <_<

Haishh.... aku nih baik orangnya.. peramah dan macho pulak .... aku bukan dari PKU tapi dari PSP. Member aku yang jadi JPP kat sana ramai gak kalau bab hal ehwal kebajikan nih takpa.. diorang tu baik dan baguih... tak perlu risau nyer.. :)

Haishh.... aku nih baik orangnya.. peramah dan macho pulak .... aku bukan dari PKU tapi dari PSP. Member aku yang jadi JPP kat sana ramai gak kalau bab hal ehwal kebajikan nih takpa.. diorang tu baik dan baguih... tak perlu risau nyer.. :)

hahah balas pun ko. ingatkan tak nak balas. tgk tadi nama ko ade. okes..ye ker. alhamdulillah. kawan ko tu laki ker pompuan. kalo pompuan lagi bagus. leh awasi sikit adik sedara aku tuh. ape2hal tq ler ahmades. eh ko tak nak reply kat thread silkroad ker ? :o

hahah balas pun ko. ingatkan tak nak balas. tgk tadi nama ko ade. okes..ye ker. alhamdulillah. kawan ko tu laki ker pompuan. kalo pompuan lagi bagus. leh awasi sikit adik sedara aku tuh. ape2hal tq ler ahmades. eh ko tak nak reply kat thread silkroad ker ? :o

Pompuan pon ada gak tapi dalam jumlah yang sikit sangat. Kalau anak saudara ko tu mengambil kursus yang diorang ambil mudahlah kerja tapi kalau berbeza susah sikit. Tak pa diorang tu JPP yang baguih. InsyaAllah tak der apa-apa yang akan berlaku nyer.. :)

P/S:: Tak semapat nak main.. nak ngaji dah skang nih..:(

slmt mendaftar!!! welkam 2 PUO...

sem nie aku xder terlibat ngan orientasi kamsis...kalau xmemang blh jumpa aku.apa nak buat, aku tgh LI ^_^

ahmades..ko JPP gak ker??

ahmades..ko JPP gak ker??

Bukan... aku bukan JPP sebab aku dalam kategori "kurang baik" ^_^

minta tolong sikit. emm sape sini masih belajar dlm kampus PUO lagi sbb aku nak minta tolong sape leh carikan sticker keter lambang PUO. kalo ade beritahu aku okes. tq.

ahmades rilek arr. melevel tuh bila2 leh..ngaji tetap ngaji ..main tetap main. hahah...tapi ngaji mesti come first. huhu. :lol:

Whuihh.. kalau dah ngaji payahlah aku nak main game... huhuhuh... kat PSP nih (especially kelas aku laa... :rolleyes: ) Ada tiga orang bebudak putera.. pakar-pakar semua tuh... termasuk aku... ekekekeke.. kiranya posting kat sini dah lebih 1000+ huuhuh....

dukunX,ada kt koperasi PUO..mcm2 design ada.aku pun ingat nak beli lagi, nak letak kat keta..

Sapa nak softcopy report LI PM aku.. rega RM 20 ... hahahahaha.... :P

Terima kasih pawahroottss!!

Hehe... tak salahkan berbisnes camni.. tulah sapa suruh malas nak taip report.. hehehe... :P

uish..awat xletak kat jualbeli? ^_^

hehe..report hang 2 mcm mana?bgtau laa skit,mana tau kut2 sama ngan aku...blhlaa pinjam huhu

hehe...... report aku bab-bab PC ngan network tahap advance.... mahai nihh... payah nak taip nih... :P

uish..awat xletak kat jualbeli? ^_^

hehe..report hang 2 mcm mana?bgtau laa skit,mana tau kut2 sama ngan aku...blhlaa pinjam huhu

ngehehe..aku pon ada gak..siap dalam BI lgik :lol:

aku dr poly kulim... sem 2... :D ..coz dip meketronik.... :D

ape nme dia... :D

jaga2 kt jalan kt kulim bahaya skit...

semua bwa moto/kreta...style xpkai otak nye... :)