Jump to content
Shanai

Pilih Moderator Anda

Siapakah yang sesuai jadi moderator di sini?  

69 members have voted

1. 1. Siapakah yang sesuai jadi moderator di sini?

• umai21
      22
    • Bigkahuna
      4
    • wadud
      30
    • pijo
      2
    • fizdane
      8
    • redstar
      3

Recommended Posts

aik...duit dh beribu x kn x pki broadband lg.....alaaa psg la satu......

dah bleh bayar dah tu.... laugh.gif

anyway sesapa yg dah dipilih sbg mod tuh.....diharap laksanakan tugas yerk.....aku pn x sng tgk topik baru dibukak....pstu hanya promote ref link.......

input x dak....suruh org klik je.....cettt....

chow.

hehe..den kannya x mau angkut broadband..tapi broadband yg x mau dtg kek kg den hehe..den memang rancang nak pasang stremix kek umah den kek kg tu..nak buek st kek kg je..tp dah tmnet hampeh..x mau pasang selagi xdo yg request..apo la..

hehe..tq di atas sokongan semua biggrin.gif

tapi den syorkan ekau org sokong la umai sbb dio lebih banyak info ttg st ni berbanding den..insyaAllah kalu admin suruh den bantu umai..den akan bantu setakat terdaya.. ph34r.gif

hehe..den doakan si umai berjaya dalam pemilihan ini..hidup umai.. laugh.gif

aku newbie disini, akceli selalu jugak masuk putera.com... tapi baru jer dpt seru nak jadi member..... antara umai21 n wadud same2 ok.... byk beri sumbangan...

tapi aku pilih wadud... baru sengit persaigan!! smile.gif

p/s yg lain2 pun ok jgk!!

alamak..den nya undi dah makin naik..bahayo nih..

ok lah..sebelum apo-apo berlaku..den setuju dgn cadangan awal yg kato supayo guno 2 org mod kek sini..so, kalu umai atau den monang..dua-dua kena jd mod gak lah..ok kan..? biggrin.gif

erk.. bila pilihanraya nie nk tutup..? pilihan raya pengkalan pasir pon dah kira undi dah.. tapi, aku rasa YB Waduk bleh mintak untuk pengiraan semula kerana undian kemenangan tidak melebihi 2% stakat ini..

dan pada yang terpilih tu, jgn lupa siapkan jambatan kat kampung aku tu.. sepertimana yg telah dijanjikan kat menifesto dulu tu.. huhuhuh..

hehe..den x main politik wang..politik egold boleh la kut hehe laugh.gif

hehe..ye ke? admin kut yg close.. tongue.gif

huhuhu ..tul tu .....aku tgk wadud plg banyak ..sound org ..terutama sekali kalu bukak thread baru ....

ps: skit lagi tu .....

"mari la mari ..mari mengundi !!!..."

.........emm ..x tau sambungan die hohohoh

umai pun lg hebat..cume buek sonyap jo..menyepi kan diri..hehe..low profile tu hehe tongue.gif

erk.. tak close lagi ke pengundian..? susah2 kita afundi melalui sms je la.. bersadarkan peratusan undi, dah mmg kompirm YB waduk dan YB umai akan menerajui DUN Eduit nie.. aku rasa dia org dah bleh diangkat dah.. encik shanai mn..?

HOyehh Hoyehhhh .......

diharap pengundian ini ditutup secepat yang mungkin .....TAHNIAH UNTUK WADUD....untuk sokongan yg diberikan kepada anda .......HOHOHOHOHo

JGN LUPE BUAT KEJE BEBETUL YEK >>>> tongue.giftongue.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...