Jump to content
mohdfadly

Moderator Diperlukan

Recommended Posts

Assalamualaikum,

Pihak admin telah membuka ruang kepada semua ahli untuk mencadangkan pelantikan moderator baru bagi semua forum dan sub-forum putera.com.

Forum Pembangunan Web juga tidak terlepas daripada proses penambahan moderator. Oleh yang demikian, saya mengharapkan rakan-rakan semua jika ada yang ingin mencadangkan diri sendiri atau orang lain untuk bersama-sama dengan saya menjaga forum Pembangunan Web ini, saya mengalu-alukan cadangan anda.

Penambahan moderator untuk kategori ini adalah perlu dengan harapan agar kita sama-sama dapat menjaga dan melancarkan perjalanan forum.

Untuk maklumat lanjut:

http://forum.putera.com/tanya/index.php?showtopic=11916

Terima kasih,

Moderator.

Darkwan dan psychoX, memang combo yang amat sesuai... aku sokong mana2 kedua2 ni jadi moderator... sekian wink.gif

leh vote c-fu tak?

alahai budak crap ni, geli pulak hati aku tengok aksi badut dia kat sini.. hokhokhokhokohkohkohkhokoh. laugh.gif tapi bagus jugak atleastkita semua tahu dia ni kepingin nak jadi mod dalamni, bukan takat dalamni, kalau boleh nak jadi pemantau sekali. tengok jela aksi aksi dia kat section lain. kalah moderator! laugh.gif

tu pun kalau admin lantik la. semua keputusan terakhir kat admin. wub.gif

actually ako nak jadi admin sebenonye

leh vote c-fu tak?

Tak nak.

Ooo... nak jadi mod rupanya ko selama ni.. OK, segala persoalanku dah terjawab.

actually ako nak jadi admin sebenonye

Loh... bukan ko cakap ko dah jadik admin banyak forum ke sebelum ni? Apa dah jadik ngan forum2 ko tu? Takde pengunjung ke? Atau ko sememangnya suka busy dgn mengumpul forum?

Selain bro Darkwan dan PsychoX yg sememangnya banyak menyumbang, aku nak cadangkan binarycode1 juga sebagai calon membantu puteranetwork cool.gif

macam mane korang boleh asyik kene makan ngan sarcasm ako pon tak paham le wink.gif

macam mane korang boleh asyik kene makan ngan sarcasm ako pon tak paham le wink.gif

... sebab di sini tempat discussion serius dan takde masa nak main sarcasm.

Lantak ngko la budak kecik oii... nak menang? nak ambik wub.gif

...aku sebagai abg besar dlm family mengalah dan malas nak kaco ko lagi. Banyak keja aku nak buat. Mesti ko happy sekarang kan kan kan...? wub.gif

actually nak tergelak la pasal kalo banyak sangat kerja tu apsal skarang baru nak "mengalah" (kononnye). taktau la ko nak tipu sape, ngee ph34r.gif

Edited by C-Fu

c-fu..

tolong lah. .. jgn duk bawok perangai dari windows section kat sini .. nak bantu .. nak tolong.. nak buat LDP . nak buat tutorial buat jerk lah.. jgn duk ngata org lain tak betul . org lain b0d0.. org lain poyo..

jangan sampai aku hilang respect kat ko walaupun ko tak mintak di respect.. biar reti bahasa skit deh..

besor panjang belake doh kang.. sendiri mau ingat la kawan... malu la skit kat adik adik yang nak blajar ngan kita nih.. perangai tu jaga la skit..

jangan sampai aku hilang respect kat ko walaupun ko tak mintak di respect.. biar reti bahasa skit deh..

respect? jangan nak buat lawak le.

LIGHTEN UP PEOPLE. geez ape yang korang makan/tak makan mase sahur sampai nak buat lawak pon tak register dalam otak? dry.gif

LIGHTEN UP PEOPLE. geez ape yang korang makan/tak makan mase sahur sampai nak buat lawak pon tak register dalam otak? <_<

rilek psycoX, budak lagik dia tuh.. muda darik kita lagik.. jgn dilayan sangat.. bebudak katakan...

budak la ..kita nak didik . karang kalau dah tua . payah nak bentuk dah.. org tua cakap apa tau.. dah jadik 'buloh' . tarak guna oo...

LIGHTEN UP PEOPLE. geez ape yang korang makan/tak makan mase sahur sampai nak buat lawak pon tak register dalam otak? <_<

Ko ni c-fu, dari dulu sampai skrg pangai tak berubah...