Jump to content
Superior

Putera.com Kurang Ahli Perempuan

Recommended Posts

Lenguh aku baca thread nie hari nie.... tak habis2 jugak rupenya kisah nie... Ni aku punya komen plak.

Kalo nak promote aku rasa perlu diselitkan sedikit sebanyak iT yang berkaitan kaum hawa nie misalnya fesyen mouse apa yang kita pakai, solekan software nie kurang mantap le.., kekemasan gaya programming dan sebagainya. Just my 1Cent........

mmg org pompuan x ramai minat it le..cam kwn nanie dier skrg amik it tp dier ckp pas grad nnt dier nak smbg amik koz kecantikan...huhuhu

tulah contoh perempuan 1 akal 9 nafsu.tak boleh nak berfikir panjang.tak pandai rancang mase depan.kan dah banyak buang mase dan duit belajar mcm tu.mase aku study dulu ramai gok org2 perempuan yg ambil kos IT ni.tapi bile kerje semue dah tak tentu arah.

mungkin dah takde peluang kot... tapi IT lompat terus kpd course kecantikan agak heavy dia menyimpang... kalau dulu ambik jer kursus kecantikan kan senang... tak banyak utang...

adowww

lame giler pasal topik ni

korang ske ek??

aku tambah pompuan lagi srg

tapi ktrg yg x belajar it ni plk

minat giler nak belajar

cam kawan tu

ske giler

sebab komp die asik prob

tapi aku nye prob lagii byk dr die

sebab tu aku join ni

cam best jek...

bincang lain plk...... :rolleyes:

mmg org pompuan x ramai minat it le..cam kwn nanie dier skrg amik it tp dier ckp pas grad nnt dier nak smbg amik koz kecantikan...huhuhu

kos kecantikan?..

ade ke?..ehehe..

taktau plak aku ade kos macamni..so bile grad bleh keje ape ngan kos kecantikan ni? hehehe

Janganlah pandang rendah kos kecantikan.. Masyuk gak tue..

Minat tak minat terpulang pada individu.. Tak sume gak lelaki yang minat IT.. Kalau semua orang mempunyai minat yang sama macamana manusia nak hidup?? Jadi kenelah ada kepelbagaian dari segi minat so manusia boleh saling bekerjasama untuk hidup dengan lebih baik..

tulah contoh perempuan 1 akal 9 nafsu.tak boleh nak berfikir panjang.tak pandai rancang mase depan.kan dah banyak buang mase dan duit belajar mcm tu.mase aku study dulu ramai gok org2 perempuan yg ambil kos IT ni.tapi bile kerje semue dah tak tentu arah.

Bukan pempuan jer.. laki pon sama.. Yang ramai amik tu pon sebab ikut orang.. Belum nampak/ada hala tuju sendiri lagi..

Promote jer putera kat semua orang.. Dalam 10 mesti ada 2 3 orang sangkut baik lelaki mahupun perempuan..

kos kecantikan?..

ade ke?..ehehe..

taktau plak aku ade kos macamni..so bile grad bleh keje ape ngan kos kecantikan ni? hehehe

ade...nnt bole jd pakar kecantikan ke...yg dok kat kaunter2 mekap kat shopping complex tu...

nok jadi pakar kecantikan pun kene tahu pasal komputer gok.peralatan komputer mesti ade gune jugok kat mane2 kedai kecantikan.malulah kalu muke cun tapi tak tahu gune komputer. :lol: silap hari bulan nanti kene keje sebagai tukang sapu sampah je kat situ. :lol:

nok jadi pakar kecantikan pun kene tahu pasal komputer gok.peralatan komputer mesti ade gune jugok kat mane2 kedai kecantikan.malulah kalu muke cun tapi tak tahu gune komputer. :lol: silap hari bulan nanti kene keje sebagai tukang sapu sampah je kat situ. :lol:

paling penting MUKA kena cantik maa..

klu tak cantik aku rase kos tu pun tak dapat kot..kekeke..

mane pegi MCzarysha, @ dah tukar nickname skang. yg aku tau tu la gurl yg active dlu dlm putera ni.

die dah sambung balik study kat poly.hari tu die selalu online sebab die tengah buat praktikal.mungkin die muncul balik bile dah keje nanti kot.awek2 yg joint sini kebanyakan tak bertahan lame.datang dan pergi bak matahari.wah falsafah betul aku. :lol: tapi apo2 pun berlaku, aku still bertahan disini. :D

hah... bukan ker tuh quean spammer yg berjaya dulu kat sini... dia dah capai matlamat dia kot... ni skrg tgh menyepam forum lain kot... bwahahahaaaa..... jahatnya aku... Bwahahahahahahahaaaaa :lol:

hah... bukan ker tuh quean spammer yg berjaya dulu kat sini... dia dah capai matlamat dia kot... ni skrg tgh menyepam forum lain kot... bwahahahaaaa..... jahatnya aku... Bwahahahahahahahaaaaa :lol:

Ada ker patut korang bagi gelaran camtu kat dia... ish kesian kat dia.... bagi gelaran puteri spammer cukupler..

BTW apa perkembangan kajian ko superior?

die dah sambung balik study kat poly.hari tu die selalu online sebab die tengah buat praktikal.mungkin die muncul balik bile dah keje nanti kot.awek2 yg joint sini kebanyakan tak bertahan lame.datang dan pergi bak matahari.wah falsafah betul aku. :lol: tapi apo2 pun berlaku, aku still bertahan disini. :D

ooo.. pegi poli rupenye, nie feng ko mmg org kuat kat sini ek, hari2 duk online

ooo.. pegi poli rupenye, nie feng ko mmg org kuat kat sini ek, hari2 duk online

aku bukan org kuat kat sini.aku org rajin je.yg aku duk online sini selalu sebab forum2 lain ade sikit sunyi dan sepi. :D sini meriah sikit.tapi aweks2 je yg tak meriah. :lol:

p/s:wah rindu betul aku kat mc zarysha ngan poetic flower.bile puloklah diorang ni nak muncul. :mellow:

takkan ader nyer yang kekal dalamnih weh. ngko leh compare forum skang dengan 2-3 tahun lepaih. takder user tuh kekal pung. yang baru muncul skang nih pun (kena laks yang baru seminggu masuk dahh beratus reply :P) nengok jeks la baper lama leh tahan dalamnih. ntah ntah tahun depan lesap pasai bosan ker, ataupun internet kena potong ker, ataupun kena masuk skolah asrama ker. ekekeke :P

takkan ader nyer yang kekal dalamnih weh. ngko leh compare forum skang dengan 2-3 tahun lepaih. takder user tuh kekal pung. yang baru muncul skang nih pun (kena laks yang baru seminggu masuk dahh beratus reply :P) nengok jeks la baper lama leh tahan dalamnih. ntah ntah tahun depan lesap pasai bosan ker, ataupun internet kena potong ker, ataupun kena masuk skolah asrama ker. ekekeke :P

mcm kata aku jer...mcm aku ckp la...masuk hari2...walaupun seketika.

mana HorriBelle7, hanisazia, mishka dll... akak2 yg aku knl kat sini masa thn 2001.. waaa...

Agaknya diorang dah lama grad, sbb tu tak masuk sini lagi. Bg mereka, dah xde bende nk tnya assigment lg ke..

pompuan byk yg x kisah psl hardware� pc n tech nih..

bukan x kisah..

tp ade membe2 pompuan aku nk join gak tp dah proses nk sign upnyer asyik problem jer

x leh nak daftar k

byk kali try fed-up gak...

pompuan neh bkn ape.. malas nak tunjuk skill je r.. kesian kat dak laki, kang x leh nk cari makan plak.. ehikxx.. j/k.. :lol: