Jump to content
Superior

Putera.com Kurang Ahli Perempuan

Recommended Posts

mana ada la, tu contoh jer.

kalau ada pon aku tak tahu sape.

Tapi bakal tu ada la..nama dia rahsia..huhu :ph34r:

Saje citer camni...gimmick untuk buat brainstorming kepada member baru..terutamanya pompuan le..

amacam..?

ceh ko nii buat saspen jer.. :blush:

hati-hati! anda semua yang bawak kereta dah terbabas masuk lorong moto! :P

salah satu cadangan untuk menarik kaum hawa ke sini: wujudkan sub-forum macamni:

Tanya@Putera > Komuniti > Sembang > Masak-Masak

atau

Tanya@Putera > Komuniti > Sembang > PakweMakwe

hokhokhokhokhokhohko, pasti laris!

hati-hati! anda semua yang bawak kereta dah terbabas masuk lorong moto! :P

salah satu cadangan untuk menarik kaum hawa ke sini: wujudkan sub-forum macamni:

Tanya@Putera > Komuniti > Sembang > Masak-Masak

atau

Tanya@Putera > Komuniti > Sembang > PakweMakwe

hokhokhokhokhokhohko, pasti laris!

haha...aku bwk kete termasuk track lumba kete lak...

cadangan ko tu aku setuju sgt :lol:

letak satu lg... Tanya@Putera > Komuniti > Sembang > Gosip :D

nick aku mmg menunjukkan aku pompuan ke?

a'ah lar...ko laki ker pompuan ke pondan?ahaks...gurau jerk :D ni jb area mner?sme negeri lar ^_^

haha...aku bwk kete termasuk track lumba kete lak...

cadangan ko tu aku setuju sgt :lol:

letak satu lg... Tanya@Putera > Komuniti > Sembang > Gosip :D

a'ah lar...ko laki ker pompuan ke pondan?ahaks...gurau jerk :D ni jb area mner?sme negeri lar ^_^

ni la masalahnye lelaki MELAYU.. suka sangat menjatuhkan pompuan...

:huh:

ni la masalahnye lelaki MELAYU.. suka sangat menjatuhkan pompuan...

:huh:

huh...x betul ker ape yg aku ckp?bkn menjatuhkan..tp tu la salah satu feveret pompuan :P

huh...x betul ker ape yg aku ckp?bkn menjatuhkan..tp tu la salah satu feveret pompuan :P

betul gak, tapi xbetul r, ish betul gak kenkadang,

dah la, sebenarnya xbetul sangat..

;p

:blush:

mmg lar btul.aku stuju sgt2 tp bkn seme pompuan ske mende2 cenggitu.ade gak pompuan tak ske bergosip,citer pasal couple msg2 tp lbh ske ckp pasal kete,pasal futbol -_-

ish,aku as member perempuan dlm forum ini tidak le mahu topik² sebegitu diwujudkan di dalam komuniti ini..ala,xpe la x ramai perempuan pun..apa ada pada kuantiti..kalaupun x ramai tp ada kualiti,molek la tu..

ceeey,cam aku berkualiti sgt..heheh..

ish,aku as member perempuan dlm forum ini tidak le mahu topik² sebegitu diwujudkan di dalam komuniti ini..ala,xpe la x ramai perempuan pun..apa ada pada kuantiti..kalaupun x ramai tp ada kualiti,molek la tu..

ceeey,cam aku berkualiti sgt..heheh..

selamat hari Wanita pade hari ini buat kaum2 hawa di sini semoga menjadi wanita sejati, cekal, dan berpengetahuan tinggi. :D

eh,hari wanita ye hari ni..ish,x perasan pulak..

terima kasih..erm,aku sesungguhnya berharap agar perempuan generasi bawah aku tidak le terlampau sosial dan terikut²kan stylo bdk² perempuan mat saleh luar negara nun..sbb smlm masa balik keja,naik lrt jumpa ada la kapel ni alaaaahai aku bajet baru form 1 / form 2 tp daring ngalahkan org dewasa..dah tu aku rasa sejantina jeee..

hukhuk,sedey tgk generasi skrg..eh,aku bkn generasi skrg ke..haha..

org lelaki pun apa kurangnya......

suka mengumpat....

tu, mengumpat pasal org perempuan.....

jgn cakap camtuh, terlalu general sangat...

xsuma laki y ske umpat pase ponpuan ah..kalo nak banding sgt tgk ar

sapa yang paling byk buat blog. laki ke ponpuan,,..

jgn marah laks.. pandangan ak jer

ehhhheeehhh xdla...ni bukan pompuan ni..

kekekkee

abis kalo bukan pompuan lelaki ke? :lol:

haha...btul ke aku pompuan?

eh,hari wanita ye hari ni..ish,x perasan pulak..

terima kasih..erm,aku sesungguhnya berharap agar perempuan generasi bawah aku tidak le terlampau sosial dan terikut²kan stylo bdk² perempuan mat saleh luar negara nun..sbb smlm masa balik keja,naik lrt jumpa ada la kapel ni alaaaahai aku bajet baru form 1 / form 2 tp daring ngalahkan org dewasa..dah tu aku rasa sejantina jeee..

hukhuk,sedey tgk generasi skrg..eh,aku bkn generasi skrg ke..haha..

aku pun tak tau hari ni hari wanita....apa2 pun, slamat hari wanita utk wanita2 semua...

smlm sorg budak dtg interview kat tempat aku. mak aihh dia punya dressing, cam nak gi clubbing. baju & jeans yg sendat, lengan pendek sampai mcm tak blengan, make up tebal, rambut perang, kuku siap berkuitik lg...huhu...aku agak dia salah tempat interview la. aku nak cari pengasuh kanak-kanak...bukan pengasuh org tua... :lol:

mmg lar btul.aku stuju sgt2 tp bkn seme pompuan ske mende2 cenggitu.ade gak pompuan tak ske bergosip,citer pasal couple msg2 tp lbh ske ckp pasal kete,pasal futbol -_-

ahhaaha..citer pasal M.U kalahkan Liverpool..

;p

org lelaki pun apa kurangnya......

suka mengumpat....

tu, mengumpat pasal org perempuan.....

sokong sesangat..

yeah...

;p

ko je la yg tau ko pompuan ke laki..

apesal nk kena tanya org lain plak... -_-

aku seorang perempuan, yg dilahirkan sebagai seorang perempuan, dan alhamdulillah, masih perempuan hingga kini...

cara yang senang utk tau ahli lelaki atau pompuan,tengok tulisan mereka iaitu kata ganti diri mereka yg sering tulis 'kita'(baper org je yg guna) ataupun tulisan yg mempunyai unsur2 kemanjaan dan juga post2 yg mempertahankan diri dan kaum mereka...

Edited by shinkoban®

Ada sapa yang tahu tak nisbah ahli pompuan dan lelaki ni..?

nak tahu nisbah mcm mane bos, kebanyakkan profil ahli2 putera yg ade sini tak nok lengkapkan maklumat dlm tu.satu lagi ade diantare diorang tu suke hati je nok maklumat tak betul. :lol: aku tak tahulah ape muslihat buat mcm tu.

cara yang senang utk tau ahli lelaki atau pompuan,tengok tulisan mereka iaitu kata ganti diri mereka yg sering tulis 'kita'(baper org je yg guna) ataupun tulisan yg mempunyai unsur2 kemanjaan dan juga post2 yg mempertahankan diri dan kaum mereka...

aku ada ke unsur2 camtu?

nak tahu nisbah mcm mane bos, kebanyakkan profil ahli2 putera yg ade sini tak nok lengkapkan maklumat dlm tu.satu lagi ade diantare diorang tu suke hati je nok maklumat tak betul. :lol: aku tak tahulah ape muslihat buat mcm tu.

kalau letak maklumat tipu...aku rasa banyak woo..biasa kat gander ngan umur la..putera.com takde statistik untuk nisbah ahli pompuann dan lelaki..susah nak kira.. :lol:

aku ada ke unsur2 camtu?

ada la Ci Wawa tak percaya ker? :ph34r: