Jump to content
RajaBesut

Wanita Mengurat Lelaki

Recommended Posts

assalammualaikum

ade kot perempuan ngorat laki. tapi tak sama la caranya macam lelaki ngorat perempuan. xkan la kitorg nak duduk bederet kat tepi tembok macam xde rumah tu kan.

biasanya bermula dengan senyuman la. itu cara paling selamat kot.

p/s: tak sabar nak g servis kete lagi :D

[quote name='raidizh AR' timestamp='1297477888' post='1061730']
assalammualaikum

ade kot perempuan ngorat laki. tapi tak sama la caranya macam lelaki ngorat perempuan. xkan la kitorg nak duduk bederet kat tepi tembok macam xde rumah tu kan.

biasanya bermula dengan senyuman la. itu cara paling selamat kot.

p/s: tak sabar nak g servis kete lagi :D
[/quote]

waalaikumsalam w.b.t

hihihihihi.. kita kalau ngorat ada ler cara nya kan rai kan... gedikkss kamu ye nak gi servis-servis keta... aku ingat nape lerr.. pas baca kat sinun baru aku tau... hehehehehe... takyah tunggu lagi sekali servis arr.. wat wat arr ada benda rosak kat keta.. wakakakakka...

Mengikut pengalaman aku,p0mpuan x cantik je yg ng0rat llaki nie...Klu p0mpuan cantik x pyah krna llaki akn mng0rat di0rg...x g2??huhu :107:

[quote name='Mat D0n' timestamp='1297525794' post='1061781']
Mengikut pengalaman aku,p0mpuan x cantik je yg ng0rat llaki nie...Klu p0mpuan cantik x pyah krna llaki akn mng0rat di0rg...x g2??huhu :107:
[/quote]

yer betui tu aku sokong... sebab kan aku tak cantik.. hitam lagi muncit.. jadi aku jer arr ngorat.. sebab mana de lelaki nak ngorat aku yang hitam lagi muncit ni... n aku tak pernah berjaya pun dapat lelaki yang aku ngorat sebab dah memang semua lelaki tak suka pompuan hitam n muncit kalau ada yang suka dah lama aku kena ngorat kan kan kan kan..???

ok ar tu perempuan ngorat laki aku sorg yg pemalu

[quote name='Mat D0n' timestamp='1297525794' post='1061781']
Mengikut pengalaman aku,p0mpuan x cantik je yg ng0rat llaki nie...Klu p0mpuan cantik x pyah krna llaki akn mng0rat di0rg...x g2??huhu
[/quote]
Ye ke macam tu? Ayat jenis pancung terus ni. :lol: Tapi ada je perempuan yang cantik mengorat, sebab sebab dah terpaut, tersangkut, lagi tercakok kat lelaki pujaan Malaya. :lol:

[quote name='akuccputsedut' timestamp='1297533409' post='1061784']
yer betui tu aku sokong... sebab kan aku tak cantik.. hitam lagi muncit.. jadi aku jer arr ngorat.. sebab mana de lelaki nak ngorat aku yang hitam lagi muncit ni... n aku tak pernah berjaya pun dapat lelaki yang aku ngorat sebab dah memang semua lelaki tak suka pompuan hitam n muncit kalau ada yang suka dah lama aku kena ngorat kan kan kan kan..???
[/quote]
Ada tu, mungkin ko yang tak terasan. Lelaki sekarang ni ada jugak yang jenis pemalu nak buka mulut. Ko pulak tak perasan, memang habis gitu je la. Hitam² si tompok manggis, bertambah hitam, bertambah manis. :lol: Pada pendapat ku bab kulit ni langsung tak ada isu, tak tau la kalau orang lain. Ku tengok banyak je perempuan yang kulit gelap, tapi cun jugak, boleh buat jantung begetar lagi. :lol:

[quote name='raidizh AR' timestamp='1297568982' post='1061798']
assalammualaikum

eh no wory cput. ak comot2 berhingus camni pun ade mintak no tepon. mamat tu rabun kot. kesian...
[/quote]
Memang la mamat tu rabun, sebab dah tua. :lol:

aku dulu2 tu masa masih muda, mmg la takdak yg urang urat aku..tp minat aku tu ada la beberapa kerat...bila putus dgn awek aku baru menyesal (putus sebab pasang len)...tp klu pompuan urat aku direct belum pernah lagi pula..

cerita masuk bakul angkat sendri.

[quote name='raidizh AR' timestamp='1297568982' post='1061798']
assalammualaikum

eh no wory cput. ak comot2 berhingus camni pun ade mintak no tepon. mamat tu rabun kot. kesian...
[/quote]

maybe dia rabun kott... dahtu hang bagi no tepon tuh tulis besor-besor sket kat kertas.. kalao taip dalam hp.. kena letak nama huruf besar semua... wakkakakakaka...

assalammualaikum...

wOw...pompan mengorat laki..agak sempoi tu kan..hehe...fenomena ni terjadi di U saya...~:121:

[quote name='ztecon' timestamp='1297600868' post='1061831']
assalammualaikum...

wOw...pompan mengorat laki..agak sempoi tu kan..hehe...fenomena ni terjadi di U saya...~:121:
[/quote]

ko ke yg kna ng0rat tu?U mane?Nk gi U ko la klu cm2,nnti mesti ade p0mpuan ng0rat aku...kui3. :125:

[quote name='ztecon' timestamp='1297616534' post='1061861']
sampai cek pun segan nak p cafe.... mesti org ckp perasan kan...huhu :137:
[/quote]

memang ko perasan... caiitt... selagi pompuan tuh tak direct sebut nama hang jangan le nak perasan yek.. pompuan nih biasa arr.. kadang perbuatan lain yang dimaksudkan lain.. kena hati2 tuh.. takut nanti hang rasa dipermain-mainkan pulak.. padahal perempuan tuh tak rasa bersalah pung.. hehehhehehe...

[quote name='mon678' timestamp='1297564533' post='1061794']
ok ar tu perempuan ngorat laki aku sorg yg pemalu
[/quote]

Sama la kita :lol:

Aku segan tahap gaban bila awek tu cun giler.
Jual mahal pun ya juga.

Jangan dapat [i]player[/i] sudah.

Zaman Berubah?..
Bagi aku tak berubah...
memang dari dulu lagi, ada perempuan yang mengorat / meminang lelaki.

Cuba baca sejarah Rasullulah dengan Siti Khadijah..
Siapa yang meminang siapa?

Jadi istilah zaman dah berubah ke, dah akhir zaman ke, dunia dah terbalik ke dah tidak timbul lagi.
yang penting selagi perkara yang kita buat itu kerana Allah, insyaallah ia diredai..

Ia berkaitan dengan budaya... budaya kat negara nie selalunya macam tu la... lelaki kena buat first step. Kalau budaya tempat lain, mungkin benda ni dah biasa dah... bukan jadi isu. Masa belajar dulu pun ada ler jugak diapproached oleh gadis2 cun se U... tak silap aku ada 3 orang kot. Sorang nak kenal melalui kawan dia... dia tak berani cakap, suruh kawan nie bagitau aku... pastu baru ler jumpe.. hehehe. Second one dan third one lagi berani, direct call... hehehe. Oleh kerana aku baik hati... ketiga2 nya sekali aku terima dengan hati terbuka.... muahahaha. :D ...... Tapi sekarang kesemuanya dah berumahtangga denga pilihan masing2 selepas ikut haluan masing2... alhamdulilah.

[quote name='LanoZ' timestamp='1297652203' post='1061886']
Ia berkaitan dengan budaya... budaya kat negara nie selalunya macam tu la... lelaki kena buat first step. Kalau budaya tempat lain, mungkin benda ni dah biasa dah... bukan jadi isu. Masa belajar dulu pun ada ler jugak diapproached oleh gadis2 cun se U... tak silap aku ada 3 orang kot. Sorang nak kenal melalui kawan dia... dia tak berani cakap, suruh kawan nie bagitau aku... pastu baru ler jumpe.. hehehe. Second one dan third one lagi berani, direct call... hehehe. Oleh kerana aku baik hati... ketiga2 nya sekali aku terima dengan hati terbuka.... muahahaha. :D ...... Tapi sekarang kesemuanya dah berumahtangga denga pilihan masing2 selepas ikut haluan masing2... alhamdulilah.
[/quote]
pastu ko kawin dgn spe lanoz?

[quote name='akuccputsedut' timestamp='1297618859' post='1061864']
memang ko perasan... caiitt... selagi pompuan tuh tak direct sebut nama hang jangan le nak perasan yek.. pompuan nih biasa arr.. kadang perbuatan lain yang dimaksudkan lain.. kena hati2 tuh.. takut nanti hang rasa dipermain-mainkan pulak.. padahal perempuan tuh tak rasa bersalah pung.. hehehhehehe...
[/quote]

assalammualaikum...

hee...mungkin cek nie pemalu kot...tu yg rasa begitu...:blush: nak kata di permain2 kan pula...entah lerr... cek x penah amik tau pun pasai2 nie...

[quote name='mon678' timestamp='1297669637' post='1061912']
pastu ko kawin dgn spe lanoz?
[/quote]

kahwin dengan arab saudi...haha...aku ni tak kahwin2 lagi ni.tak bole jadi haha (padahal baru je masuk 24)

[quote name='ztecon' timestamp='1297681401' post='1061922']
assalammualaikum...

hee...mungkin cek nie pemalu kot...tu yg rasa begitu...:blush: nak kata di permain2 kan pula...entah lerr... cek x penah amik tau pun pasai2 nie...
[/quote]

Nantu ku pun nak perg U hang jugak. Macam best je.. :lol:

[quote name='Nokhead060606' timestamp='1297686654' post='1061927']
kahwin dengan arab saudi...haha...aku ni tak kahwin2 lagi ni.tak bole jadi haha (padahal baru je masuk 24)
[/quote]
muda lg tu 24thn aku 25thn rlks je single n blaja kt u lg ni haha

[quote name='mon678' timestamp='1297691584' post='1061941']
muda lg tu 24thn aku 25thn rlks je single n blaja kt u lg ni haha
[/quote]
ye ler muda agituh... kalau cam aku nih baru dah tua... deyy caitt...