Jump to content
keypo

Jangka Pendek Kursus

Recommended Posts

aku dapat tau, ada kursus yang ditawarkan oleh cosmopoint untuk jangka pendek bagi program aplikasi multimedia..harga ditawarkan 900 ringgit dalam kursus untuk sebulan.

yela ..aku teringin sangat nak tambah pengetahuan dalam multimedia nie ..

jadi,aku nak tanya la pandangan pandagan korang mengenai nya?agak agak berbaloi ke..

macam mana pulak dengan kemudahan komputer ..? ke kita bekalkan sendiri komputer?

kena tengok jugak apa subjek yang dia ajar.
spesifikasi komputer dan kemudahan peralatan yang disediakan.
RM900 tu ok kalau semuanya lengkap.

[quote name='keypo' date='07 June 2010 - 10:57 AM' timestamp='1275879425' post='1035336']
aku dapat tau, ada kursus yang ditawarkan oleh cosmopoint untuk jangka pendek bagi program aplikasi multimedia..harga ditawarkan 900 ringgit dalam kursus untuk sebulan.

yela ..aku teringin sangat nak tambah pengetahuan dalam multimedia nie ..

jadi,aku nak tanya la pandangan pandagan korang mengenai nya?agak agak berbaloi ke..

macam mana pulak dengan kemudahan komputer ..? ke kita bekalkan sendiri komputer?
[/quote]
tengok la ape kita nak belajar dalam multimedia ni.

sound, static visual, video, animation. banyak lagi cabang rasenye.

klo general sangat macam multimedia + sebulan je, KALAU AKU LA, aku belajar dari internet je. even dulu kat u pon lect suruh research sendiri. aku dulu grafik (pecahan multimedia jugak).

ada kemahuan, semua layannnnn..:P

kekadang aku ada jugak terserempak dekat google tentang belajar multimedia dan sebagainya secara online ..tapi banyak website indon..
apa pandangan korang tentang program macam nie?..
kalau rasa lagi berbaloi belajar secara online di alam maya ni,nak gak aku join ..
mintak pandangan..
terima kasih.

yer cosmopoint sekarang dah tukar jadi KLMU... RM900 tuh aku rasa termasuk sekali duit hostel kot... cuba hang tanya balik kat orang sana camner apa yang termasuk dalam yuran RM900 tuh... kemudahan kat KLMU nih agak ok laa... aku dulu kan ke belajar kat sini gak... KLMU jalan raja laut KL... kalau situ memang arr kemudahan komputer dan lain2 kira ok laa jugak... tapi hang kena tgk subjek pe dia ajar gak... sebab multimedia nih luas.. kang kena bayar RM900 dia ajar hang flash jer..mana mau nya..RM900.. aku dulu amik sijil multimedia RM40 jer yuran ha lagi murah giler.. belajar macromedia director, flash...

aku pun prefer hang belajar kat internet jer.. sebab benda2 gini banyak tutorial dalam internet.. kecuali laa hang nak jadi kan career..so hang kena arr pi belajar mana2 untuk dapat kat cert tuh..bukti masa nak minta keje nanti...