Jump to content
Sign in to follow this  
Helghast

The Arrival

Recommended Posts

salam,kepada sahabat2 semua,aku tak pasti benda ni korang dah tau atau tidak atau korang sedar atau buat2 tak sedar(bagi perokok dan peminat starbuck sila tonton),tentang dokumentari yang akan membuka mata kita semua...

http://www.wakeupproject.com/VList.asp?Series=1

kepada yang dah tonton sila2 la umumkan dan sebarkan...berharap orang Islam diMalaysia boleh membuka mata.
semua yang didedahkan dalam dokumentari ini bukanlah sesuatu yang kebetulan,tapi dirancang dari zaman Firaun!!!

sekadar berkongsi.

tonton la video nie

sedikit sebanyak korang akan tau siapa yang menguasai dunia,
siapa yang mentadbir dunia dan ekonomi

perancang2 system didunia (kapitalis,sekuler,etc)

wakeup muslim!!

nia de versi alih bahasa malaysia (subtitle)

http://seharumkasturi92.blogspot.com/2010/02/satu-kedatangan.html

Assalamualaikum wbt,

tgk kat fb pun ade..
http://www.facebook.com/pages/The-Arrivals/40497487822?ref=ts#!/pages/The-Arrivals/40497487822?v=wall&ref=ts

sekarang ni da masuk yang kedua ke ketiga ntah siri dia . aku sempat tengok yang 1st je .. Kat youtube selalu kena buang dulu pasal dia ada amik copyrighted nyer benda(aku rasa la mengikut apa yang aku tengok ,dari the matrix sampai la macam2)..huhu

Ni kira termasuk dalam conspiracy theories gak la ni .. percaya atau tak bergantung kepada diri sendiri.

[quote name='hampeh' date='30 March 2010 - 05:55 PM' timestamp='1269942918' post='1023736']
sekarang ni da masuk yang kedua ke ketiga ntah siri dia . aku sempat tengok yang 1st je .. Kat youtube selalu kena buang dulu pasal dia ada amik copyrighted nyer benda(aku rasa la mengikut apa yang aku tengok ,dari the matrix sampai la macam2)..huhu

Ni kira termasuk dalam conspiracy theories gak la ni .. percaya atau tak bergantung kepada diri sendiri.
[/quote]

haah, soundtrack, filem (matrix la, LOTR la, semua masuk hehe)
tu sebab ke potonh

Jews nie hebat,
mereka merancang tapi Allah adalah sebaik2 perancang..

aku dah tgk kesemuanya..
kat youtube sebahagian telah dibuang.. dan sebahagian lagi mmg tak boleh akses dari negara kita..
so sesapa nak tgk kene proxy dulu la..

aku sempat tgk kesemua nih kat London,UK dulu..

mmg best la.. mcm2 benda yg org kafir rancang.. dari hiburan hinggalah politik dunia.. semuanya bertujuan menjatuhkan islam..
dan yg paling mebuat aku teruja ialah dajjal yg sudah lama wujud bayangannya[wallahualam].. tapi masih tidak perasan...