Jump to content
Sign in to follow this  
ogGY

Cara Nak Tarik Ahli Baru Di Kalangan Wanita Di Putera.com?

Recommended Posts

[quote]Salah satu cara menarik user perempuan ialah dengan mewajibkan semua moderator yang hensem (macam loy....) menayangkan gambar hensem beliau di serata ruangan forum [/quote]

tak gune korang nih!!! ini satu provokasi...! penindasan...! dan penghinaan...!!! sila puji aku lagi ahahahaha...... ::icon_razz::

ogGy wrote:
LanoG wrote:Salah satu cara menarik user perempuan ialah dengan mewajibkan semua moderator yang hensem (macam loy....) menayangkan gambar hensem beliau di serata ruangan forum...

Ya betul...aku setuju dengan cadangan lanog, kasi tayang lu punya muka..baru ramai yang nak join ::icon_razz:: tp ehem2 dia marah r... ekekekeke...

Pe kata kita jalan2 kat forum luar dan tgk apa yang membuatkan diaorang ni semua tertarik , salah satu yang aku kenal pasti org pompuan ni gemar membeli barang2 kosmetik atau baju kat forum .Ada ke kat sini ahli forum berstatuskan mak budak ? ::icon_smile::
barang kosmetik?hmm nak aje aku jual alat make up kat sini.
tapi bagi Maya dan ATS kalau nak make up tu Paham-pahaM aje la ye?hehehe...

perbanyakkan jual beli berkaitan tupperware, kain, baju, alas meja, langsir secara online...
sure ramai join ::icon_smile::

mjmax15 wrote:perbanyakkan jual beli berkaitan tupperware, kain, baju, alas meja, langsir secara online...
sure ramai join ::icon_smile::

sape nak jual? ko ke hehehe

haha..jual ubat boleh lar. ::icon_lol::
sebab kadang-kadang aku jenguk forum berkaitan ni, mmg meriah macam pasar malam sgn tawar menawar jual beli..hehe

x tauler pompuan warga putera nih suka jual pc harware & software hehe..

Ok jugak tu, pelbagaikan lagi produk kat putera,
nanti software, hardware, tupperware, underware, ikanware, sayurware semua boleh jual secara online kat sini.
Wah, majmuk sungguh.

Pe kata buat cadangan kat admin, buat 1 bahagian di namakan e -Bazaar. Dalam tu semua barangan boleh dijual tp bukan berkaitan dengan hardware komputer. Sebagai balasannya , kene wat donation kat forum untuk cover duit server .Macam mana ? Tak kisahlah apa yang ko TOYSЯUS cakapkan.. hehe....jangan no ware sudah... ::icon_lol::

memandangkan topic ini dibuka berdasarkan ladies corner (yg 90% topic didalamnya aku close sbb takde sapa reply lg) jd aku terpanggil utk menajawab... cehhh wah!!

pada aku ladies corner tu tak payah sebenarnya. hal pompuan ni besar, pasal hati, cinta, kasih sayang, kecantikan, dll. tu je dunianya.

jd pada aku jati diri tu bek diubahsuai mesra wanita skit dr tempat luahan perasaan lelaki lara.

owh, aku rasa mcm ada topic yg sama je kat putera yg lama? hehehe...

assalamualaikum...

[offtopic]

loy_azloy wrote:tapi bagi Maya dan ATS kalau nak make up tu Paham-pahaM aje la ye?hehehe...

ko la mekap..ko tak sedar ke tak lama lagi muka ko nak kena tenyeh.. ::icon_lol::

[/offtopic]

sebab nama Putera ni diorang (user pompuan) jadi tak berminat nak amik tau agaknya..kan serius bunyinya tu..musti takde jual mekap punya kat site nih..

MalaYneuMaya wrote:assalamualaikum...

[offtopic]

loy_azloy wrote:tapi bagi Maya dan ATS kalau nak make up tu Paham-pahaM aje la ye?hehehe...

ko la mekap..ko tak sedar ke tak lama lagi muka ko nak kena tenyeh.. ::icon_lol::

[/offtopic]

sebab nama Putera ni diorang (user pompuan) jadi tak berminat nak amik tau agaknya..kan serius bunyinya tu..musti takde jual mekap punya kat site nih..
waalaikumusalam...

aku make up muka aku sendiri,takde tukang solek pun.

kalau ubah jadi puteri,aku rasakan automatik kaum adam dlm ni semuanya lembut2...huhuhu...

saya bukan lelaki. saya masuk cni sbb nak tahu psl komputer dan kalau de masalah dgn pc, saya cari le tok guru dlm ni yg boleh membantu. sy nak ckp psl IT byk2, sy tak tahu. sy bkn org IT. hehehe

nuriz wrote: sy nak ckp psl IT byk2, sy tak tahu. sy bkn org IT. hehehe
takpe aku pun bukan org IT,aku orang Johor huhuhu....

hah!!!! aku terfikir cara yang sesuai nak tarik wanita join forum ni!!!
apekata kita buat ruangan

Ruangan Mencari Jodoh!!!

hahaha....bernas kan idea aku?????

sape2 yang nak mencari jodoh aku boleh aturkan kena bayar la,pergh...boleh buat bisnes beb!!! atau sape2 lagi yang nak cari isteri no.2,atau nak kawin lagi...hahaha
pakcik Kayo!!!

Apa salahku apa salah ibuku
Hidupku dirundung pilu
Tak ada yang mau dan menginginkan aku
Tuk jadi pengobat pilu
Tuk jadi penawar rindu
Tuk jadi kekasih hatiku
Timur ke barat selatan ke utara
Tak juga aku berjumpa
Dari musim duren hingga musim rambutan
Tak kunjung aku dapatkan
Tak jua aku temukan
Oh tuhan inikah cobaan
Ibu-ibu bapak-bapak
Siapa yang punya anak
Bilang aku, aku yang tengah malu
Sama teman-temanku
Karena cuma diriku yang tak laku-laku
Pengumuman-Pengumuman
Siapa yang mau bantu
Tolong aku kasihani aku
Tolong carikan diriku kekasih hati ku
Siapa yang mau

kehkeh...

Samalah...rina pun bukan org it..tu yg nak menyampuk ttg it tu payah. Tapi kalau menyampuk n lari tajuk..salah la pulak.huhuhu.

Apapun, rina tetap suka PDC sbb sinilah pusat rujukan ilmu it rina.

Tak tau IT tak apa, even orang buta IT pun dijemput untuk mengajukan soalan2 yang diorang tak tahu atau tak pasti.

Maybe:-
Noob IT = Tukang Soal
Pakar IT = Tukang Jawab

Lama2 Tukang Soal akan jadi Tukang Jawab.

Baru la kena dengan tema forum Soal Jawab.

[s][/s][quote name='iznie_1' date='08 February 2010 - 04:54 PM' timestamp='1265619240' post='1016268']
eh, saya pompuan ape. lalalala
[/quote]
Awak saye nak kenalan dengan awak leh tak. Saya lelaki. Ni yahoo id saya noob1.
Ok bye.

[quote name='noob1' date='24 February 2010 - 06:12 PM' timestamp='1267006348' post='1018729']
[s][/s]
Awak saye nak kenalan dengan awak leh tak. Saya lelaki. Ni yahoo id saya noob1.
Ok bye.
[/quote]

laaa dah pulak ginih.....sempat lagi ko ngorat yek noob...

aku pun pompuan gak..tak mau berkenalan ngan aku gak ker...kahkahakhakhakahakah..nak terberak aku taip nih...

aku suka lepak sini sebab aku keje ngadap benda alah nih...coding2 sampai pengsan...pull data every week sampai juling...

aku pun suka jual2 barang2...ada jer barang2 yang aku jual laku disini dan 90% pembeli nya ialah lelaki...hahahahahha..memang betul laaa gamak nya kalau ada tempat jual2 copem ramai pompuan masuk...tapi sebenarnya tak best jugak kalau ramai2 pompuan masuk jual2 barang dah takder sapa nak beli barang pulak... semua asyik menjual..

aku rasa tak perlu ler apa gubal2 undang2 putera nih ke atau tambah e-bazzar ker pebenda...cam gini dah ok dah..ada jer pompuan sini cuma silent reader jer kot..cam aku dolu-dolu laaa... dah lama2 baru berani nak taip something...tuh pun ada gak kena dush-dush 2-3 kali...tapi aku maintain...learn from mistake...tak lari lagi nih...hihihihihihi.....

k nanati aku promote ler kat kawan pompuan aku yang lain yek..pompuan jadian pun aku ajak sekali..baru meriah.... saper kata kat post atas tuh--> majmuk...??? ha gitu laa gaya nya...hihihihihihihi...

Diharap ensik noob1 ni bijak menarik ahli baru di kalangan wanita di Putera.com. Leh ker..
aHaha. Nampak gaya macam seseorang yang mempunyai ayat power..

[i]p/s: Haizz nasib baik baru register, kalau ahli lama tadi dah lama kena dah..[/i]

Nampak macam ayat warning jer...takkan da kene warning bar ? kalau dapat tarik golongan otai2 macam cik suhaimi pun ok jugak,p ramlee ker.. biasa orang2 macam ni banyak pengalaman yang dikongsi dalam PDC ataupun mewujudkan topik2 yang bernas dan berkualiti.

mane pi awek2 cun putera nie
banyak da kawin ke ape? :lol:

aku ade gak invite kawan2 perempuan aku yang cun melecin masuk sini
tapi diorang lagi suke berFB dari berforum

FB banyak perempuan dari laki kan?

tapi nape aku suka berforum dari FB yek.. mungkin aku tak berapa cun kot.. yang cun melecun confirm suka FB nak expose..muahahahahaha...

[quote name='akuccputsedut' date='30 May 2010 - 03:43 AM' timestamp='1275162232' post='1033896']
tapi nape aku suka berforum dari FB yek.. mungkin aku tak berapa cun kot.. yang cun melecun confirm suka FB nak expose..muahahahahaha...
[/quote]
sini sembang, bincang, xkenal pun hantam je...

facebook, entahlah, dah hilang semangat nak ke FB...tah2 tak lama lagi dunia internet pun karam dalam hidup aku...

(nak buat putera sbg match maker, huhu..kelakar pulak dengar) Edited by Panglima Khalid