Jump to content
wadud_1

10-pin bowling

Recommended Posts

salam semuo

lamo dah x posting kek forum putera sojak forum asal dah xdo nih. ari ni baru register kek sini balik huhu

agak-agak ado laie x member putera dulu-dulu yg main boling kek sini yo? xpun sapo-sapo yg berminat main boling leh posting kek sini. eden nak tgk bapo ramai yg minat main boling nih. kalu ramai maybe leh organize satu event boling utk ahli-ahli putera nnt. lamo dah x memboling ngan geng-geng forum nih

boleh takde masalah kalau ramai Insyallah aku boleh usahakan sesuatu...buat event just untuk ahli2 putera sahaja...

yup. ado dalam 10 pun dah leh memboling sesamo kut. kalu dapek dalam 20-30 org laie baguih. makin ramai makin meriah huhu

* camno den nak lotak avatar den yo? x biaso lak kek sini huhu

neiny_nani wrote:lame tak main boling....

huhu. dah lamo x memboling jom la memboling sesamo member putera nih hehe

dulu selalu main kek mano yo? eden selalu main kek midvalley, endah parade, southcity plaza, summit usj, timesquare (kekadang), the mines (kekadang), ole-ole (kekadang), alam sentral (kekadang) dan beberapo tompek lain yg jejarang main huhu

Dulu aku selalu main kat Alamanda, Putrajaya...n pernah gak kat Southcity Plaza n pernah gak kat Ampang..tp tak ingat Ampang tu kat ner...tp rase2 dah lebih 6 bln kot tak main boling lg....

Aku tak la pandai pun main boling ni..tp suke jer main..hehehe..tp kalau aku main,jgn gelak tau... ::lol::

Aku nak join....tp kalau dekat ngn tmpt aku berada skrg ni n ade yg bawak aku pegi, aku join la...sbb aku naik kenderaan awam je..huhuhuhu... ::icon_rabbit::

perghh bestnye nk main bowling....rindu le..
lm dah tak main...mau tergeliat jari aku pegang bola berat tuh nnt...
best2...sape lg nk join nih....
kalo yg ikot sume best2, aku rase nk turun kl gak la...hahahhaa

huhu. kito main just for fun sambil nak kenal2 ahli puteranian ni jo. x perlu terer2 huhu. tp kalu ado yg terer leh gak tunjuk ajar kek yg kureng ketereran tu nnt huhu. dapek gak ilmu free apo ::icon_rr::

aku akan usulkan pada pihak mod pasal ni untuk buat event,tapi dgn syarat mesti lebih 10 orang barulah jadi,kurang dari sepuluh orang aku cancel,sebab time janji nanti ramai yang kata nak pegi,tapi sampai tarikh separuh hilang...

azloy, mintak deposit la utk sapo2 yg nak main. just sbg batu loncatan utk memastikan bowler akan hadir hehe

nani, main kek southcity plaza or endah parade pun boleh den raso sbb x jauh sgt. tp kalu nak buek kek alamanda pun boleh jo huhu. bergantung pado organiser la

aku tak pernah main banyak tempat,, kat kedah selalu kat KL, cuma kat ampang (ampang superbowl) ngan sungai wang saja.. Tapi tak kisah la kan, sebab bola bowling itu semuanya ada 3 tiga lubang saja...

[quote name='awi216' date='11 January 2010 - 09:24 AM' timestamp='1263173040' post='1012257']
aku tak pernah main banyak tempat,, kat kedah selalu kat KL, cuma kat ampang (ampang superbowl) ngan sungai wang saja.. Tapi tak kisah la kan, sebab bola bowling itu semuanya ada 3 tiga lubang saja...
[/quote]
alhamdulillah forum putera asal dah up balik huhu. good work bro shanai. hope putera.com akan terus beroperasi. forum pertamo den join utk carik pelbagai ilmu pengkomputeran huhu :D

den raso tompek yg paling ideal nak buek boling ni kek endah parade sri petaling sbb dio duk kek tongah2 lokasi. semuo sonang nak p. oiling dan condition baguih sbb malaysian bowlers pun kekadang training kek situ. bebudak sukan teras pun selalu training kek situ. so, lane dijago dgn baik la. main insyaAllah pueh ati hehe

aku nak buat gathering bowling di Alamanda Putrajaya pada hari sabtu 12hb...sesiapa ingin turut serta silakan bawa wang lebih agar aku tak kena kuar duit kalau korang takde duit hahaha...

[quote name='loy_azloy' date='31 May 2010 - 03:41 PM' timestamp='1275291688' post='1034107']
aku nak buat gathering bowling di Alamanda Putrajaya pada hari sabtu 12hb...sesiapa ingin turut serta silakan bawa wang lebih agar aku tak kena kuar duit kalau korang takde duit hahaha...
[/quote]
"off topic"- ooo main boling yerr...kenduri gman ko tak nak pg yerrr....ekkekekekke :rolleyes:

aku selalu g summit subang jaya

kat situ kelab bowling selangor suke wat gathering

btw, penah jadi ke gathering club nie?

[quote name='din77' date='31 May 2010 - 05:09 PM' timestamp='1275296951' post='1034118']
"off topic"- ooo main boling yerr...kenduri gman ko tak nak pg yerrr....ekkekekekke :rolleyes:
[/quote]
ahh aku takde duit nak balik kg 3 kali berturut2,lagipun kenduri rumah aku dia boleh tido kat rumah.apa lagi pembalasan sipitung la...

[quote name='khairul anwar' date='01 June 2010 - 02:04 AM' timestamp='1275329082' post='1034219']
aku selalu g summit subang jaya

kat situ kelab bowling selangor suke wat gathering

btw, penah jadi ke gathering club nie?
[/quote]
pernah aje,biasanya kalau bab tgk wayang ade aje diaorg buat tapi tak rasmi sgt la

ooo

hehe, aku bukan ape, jarang main bowling nie
selalu main bola semua pi ke longkang

pelik tul, :lol:

tapi kalo korang ajak
aku on je
loy leh banje aku kahkahkah - gelak dengan riak macam nie [img]http://i820.photobucket.com/albums/zz125/byebyespaceship/gintama%20gif/hohoho_ginsan.gif[/img]

salam

ahad - selalu eh den main event graded ampang @ event beginer+ kek southcity plaza sri kembangan

isnin - selalu eh main event graded kek summit usj

selasa - selalu eh main liga kek endah parade sri petaling

rabu - selalu eh main c graded event kek summit usj @ main liga kek endah parade sri petaling

khamis - selalu eh main event c graded kek midvalley @ event c graded kek ioi puchong @ graded event kek ampang point

jumaat - selalu eh rest @ main special event (kalu ado)

sabtu - selalu eh rest @ main special event (kalu ado)

so, kalu nak gathering sambil memboling leh la buek ari jumaat malam ke atau ari sabtu pagi, petang atau malam hehe