Jump to content
Sign in to follow this  
Helghast

Gambar Majlis Perkahwinan Teri & Amduron page 9

Recommended Posts

salam,untuk pengetahuan anda cik Teri kita akan melangsungkan perkahwinan pada pertengahan bulan 11(aku lum gaji lagi uhuk,uhuk,uhuk)so dgn kurang confident aku sesaja nak tgk sape2 yang boleh hadir ke rumah minah ni untuk makan free...pastu dah alang2 tu lehlah kita berkumpul dan pegi dalam satu kumpulan(bukan kumpulan rock atau kumpulan gagak hitam!!!)
so sila2 la undi huhuhu... ::suspect::
keja kawin dia 22/11/09

tahniah kat teri..takder kad jemputan pun..betul ker tuan rumah ajak nih..?? aku dah undi dah..tak dapat hadir laa sebab jauh sangat..lagi tuan rumah tak ajak aku...huhuhuhuhu...

Selamat pengantin baru laa kat teri...bertemu jodoh jua akhir nya...moga bahgia ke akhir hayat...Amminnn....

teri..aku pun sama...maybe tak dpt attend sbb jauh sgt...
sorry k! tp apepun ko pos jelah kad tuh..sj nk tgk gak...
hehhehe...

anyway, Slamat Pengantin Baru buat teri.... Semoga berbahagia selalu.. ::icon_smile:: ::icon_smile::

raidizh AR wrote:teri bolom bg kad lg la.. kn ke sebulan lg tuh.. baidewei.. ak xde mmber.. xde kat dlm poll ko la loy
member boleh ekjas la ape daa...

Pada sape yg pergi majlis perkahwinan Teri jgn lupa amik gambar,pas tu post kt putera ni.. ::icon_biggrin::

Jgn marah ye cik Teri,maklumlah darah tgh manis ni..

Selamat Pengantin Baru!!

sape area2 dekat ngn ak? nak ajak apis la... apis xcuti ke.. asik xde je mak cik tuh.. bz selamatkan haiwan dlm bahaye..

oi oi!! apakah ini? inikah 1 ambush?

wah aku lum bukak topic lagi dh cik aloy kita bukak topic dh? huhuhu aduh.... terkujat aku!!!

ok2...padanla sume dok tanya mcm mana persiapan... hem...

baik2.. memandangkan sume dh tahu... jd inilah kad jemputan aku....

Kad Jemputan ke Majlis Perkahwinan Teri-chan & Amduron

Spoiler:

turut diundang: pasangan atau seisi keluarga

segan la pulak hehehhe....

sapa yg klik spoiler tu sume aku jemput ::icon_redface:: ::icon_razz::

p/s: pm la aku address... senang aku nk post skali hehehe...

kajang eyk... xreti jalan... huhu...

tp ade karaoke x... kalo ade skang jgak ak pegi... haha... ::icon_biggrin::

anyway congratz sis...

ni hadiah

Sape yang dari jb, n9 dan melaka,nak ikut atau konvoi dengan aku nanti,bgthu la awal2.Leh konvoi sama2...jalan sana berbelit2... ::icon_biggrin::

untuk pengetahuan anda bakal suaminya yang malang bertuah itu adalah ahli forum ni juge ....jeng...jeng...jeng...

ala loy org dah tahu laa...hang nih memang sibuk sungguh..hang jadi pengatur majlis ker..??? eh pengacara majlis ker..???

jangan lupa post gambar kenduri kat sini..aku tau hang confirm pi kan..???

akuccputsedut wrote:ala loy org dah tahu laa...hang nih memang sibuk sungguh..hang jadi pengatur majlis ker..??? eh pengacara majlis ker..???

jangan lupa post gambar kenduri kat sini..aku tau hang confirm pi kan..???

aku lom tau lg..sila la sebarkan...

loy_azloy wrote:yelah2 aku tak nak sibuk2 lagi..... ::icon_silent:: ---> merajuk muhahahahhaha(GELAK BESAU)

la miss hang tak tau lagi ker...isk isk..gi cari ler nickname dia tuh....cari dan menang...pastu gi laa kenduri teri tuh... yang tak dapat pi leh dapat bunga telur tak teri..???

huhuhuhuhu.....jauh sangat tak dapat makan nasi minyak...

aku... takde bunga telur huhuhu.. nnt aku post kat sini la ye?

wah modern wedding nih...takder bunga telur...pakai coklat ker..??? k k nanti hang post kat sini yek..tak sabar nak tgk...

p/S: tak sabar nak kawin....tapi calon takder huhuhuhu....ooppss..kisah sedih sepanjang zaman...

tahniah utk teri chan..tak dapat hadir sebab pegi konvo tunang kat terengganu.4bln akan dtg majlis saya pulak..hehehe

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...