Jump to content
ariff360

brand pakaian korang

Recommended Posts

[quote name='akuccputsedut' timestamp='1302569812' post='1066838']
hehehehe.. aritu ler kesian nengok dia.. masuk butik MNG beriya.. nak beli barang... duit tak ado.. huhuhuhuhu...

dah tau nak bayor balik duit aku susah kan.. aritu masuk lagi butik2 branded nih.. dok buat lagi ler ayat macam aritu.. hehehhehehe.. aku buat dunno jer arr.. malas ler... aku kabor kan ajer... baju yang sama kat pasar malam baru RM10... wakakkakakaka....

mana ada orang tau pun hang pakai baju branded ke tak.. hihihihihi.... pastu ada sorang kakak nih pulak cakap.. kalau orang tuh suka barang branded dia leh kenal arr baju branded.. aku cakap bior ler kenai ke idak bukan duit dia bayor... wakkakakakakka...

kesimpulan nya.. pakai ler barang branded kalau ado duit.. tak ado.. moh gi pasar malam.. wakkakakaka...
[/quote]

lol... cek sokong... kalo beli ikut kemampuan takpe lg..
kalo sampai berhutang mcm tak besh je bunyiknye.. hehehehee... :lol:

[quote name='raidizh AR' timestamp='1302570452' post='1066839']
assalammualaikum

mesti cuak gle kalau dapat gf/bf yang kaki barang branded. hahahahahah
[/quote]

wasalam,

hahahaa... cuak le jugak... mane tak nye kalo dari atas
sampai ke bawah pakai brand Louis Vuitton.. tak LV mst Versace.. :) Edited by h!me

[quote name='h!me' timestamp='1302576387' post='1066845']
kalo sampai berhutang mcm tak besh je bunyiknye.. hehehehee... :lol:
[/quote]

ko dengor ye ler tak best.. tapi si budak tuh rasa best jer... dok tayang barang branded dia kat orang padahal utang... wakakkakaka... last2 orang puji barang aku gak... barang dia.. ado orang puji orang tak perasan pun itu barang branded,.. orang tgk mana cantik jer arr... wakakakkakaka.....

barang aku branded gak tapi cantik ler aku pilih baru aku beli... nih tak cantik pun beli asal branded apo kono ee... huhuhuhuhu....

[quote name='akuccputsedut' timestamp='1302576893' post='1066846']
ko dengor ye ler tak best.. tapi si budak tuh rasa best jer... dok tayang barang branded dia kat orang padahal utang... wakakkakaka... last2 orang puji barang aku gak... barang dia.. ado orang puji orang tak perasan pun itu barang branded,.. orang tgk mana cantik jer arr... wakakakkakaka.....

barang aku branded gak tapi cantik ler aku pilih baru aku beli... nih tak cantik pun beli asal branded apo kono ee... huhuhuhuhu....
[/quote]

something wrong somewhere tu.. kalo stakat brand je tp tak
changtek cek pon tak kuasa nk beli... hehhehee...
salu beli baram pn yg leh pakai salu.. brand ke tak..
lame2 pakai buruk gak... xD

[quote name='h!me' timestamp='1302577048' post='1066848']
something wrong somewhere tu.. kalo stakat brand je tp tak
changtek cek pon tak kuasa nk beli... hehhehee...
salu beli baram pn yg leh pakai salu.. brand ke tak..
lame2 pakai buruk gak... xD
[/quote]

itu ler sebab aku kesian tgk dia masa dalam butik MNG tuh.. huhuhuhuhu.... aku dah cakap dah tak berapa sesuai ler.. tak santek barang tuh... tak dia dok berkenan jugak.. taste orang tua tui arr budak nih... padahal muda agi dari aku... huhuhuhu...

aku ajak masuk ESPRIT.. ada gak yang stylo lagi dari MNG tuh.. harga pun takler mahal sangat macam MNG... takmo pulak.. nak jugak benda alah MNG yang tak santek tuh,... ha rasa kan ler.. tak ado orang perasan ko pakai MNG... buat rugi beli mahal2... nak lawan ngan barang aku yang 2-3rat hadoyai... cek ler poket sendiri dulu kalau yer pun nak beli barang branded... huhuhuhuhu....

anyway aku nak bagitau aku baru jer beli jeans jenama LEE... 1st time pakai LEE... sodap jugak seluarnya cantek... selalu pakai Goggle and applemint jer.. dah bosan.... pastu budak yang suka branded tuh lekeh ke aku cakap nape tak beli LEVIS jer.. dia ingat kalau jeans, LEVIS jer yang branded kot.. aku pung tak pasti ler.. apa yang ada dalam kotak fikiran dia....

semua nak branded.. poket pun kena arr branded yek... huhuhuhuhu

[quote name='akuccputsedut' timestamp='1302577686' post='1066849']
itu ler sebab aku kesian tgk dia masa dalam butik MNG tuh.. huhuhuhuhu.... aku dah cakap dah tak berapa sesuai ler.. tak santek barang tuh... tak dia dok berkenan jugak.. taste orang tua tui arr budak nih... padahal muda agi dari aku... huhuhuhu...

aku ajak masuk ESPRIT.. ada gak yang stylo lagi dari MNG tuh.. harga pun takler mahal sangat macam MNG... takmo pulak.. nak jugak benda alah MNG yang tak santek tuh,... ha rasa kan ler.. tak ado orang perasan ko pakai MNG... buat rugi beli mahal2... nak lawan ngan barang aku yang 2-3rat hadoyai... cek ler poket sendiri dulu kalau yer pun nak beli barang branded... huhuhuhuhu....

anyway aku nak bagitau aku baru jer beli jeans jenama LEE... 1st time pakai LEE... sodap jugak seluarnya cantek... selalu pakai Goggle and applemint jer.. dah bosan.... pastu budak yang suka branded tuh lekeh ke aku cakap nape tak beli LEVIS jer.. dia ingat kalau jeans, LEVIS jer yang branded kot.. aku pung tak pasti ler.. apa yang ada dalam kotak fikiran dia....

semua nak branded.. poket pun kena arr branded yek... huhuhuhuhu
[/quote]

oic.. em... ape nk buek dh selere die ke situ.. sabo la eh cipot..
oh.. kalo bab suar ni cek salu beli suar brand Coma.. tp dh payah
nk carik kedai tu.. so pakai pe je yg sedap disarung.. yap Levi's
mmg kegemaran ramai.. harga die mak ai.... bole beli 20 - 30 helai baju kt
TS.. hahahhaaa... tp cek ske lg shopping baju dr suar...

[quote name='h!me' timestamp='1302579971' post='1066855']
oic.. em... ape nk buek dh selere die ke situ.. sabo la eh cipot..
oh.. kalo bab suar ni cek salu beli suar brand Coma.. tp dh payah
nk carik kedai tu.. so pakai pe je yg sedap disarung.. yap Levi's
mmg kegemaran ramai.. harga die mak ai.... bole beli 20 - 30 helai baju kt
TS.. hahahhaaa... tp cek ske lg shopping baju dr suar...
[/quote]

seluar aku beli 3-4 tahun sekali jer... hahahahhaha.... yer arr.. dulu aku suka gak beli baju kat Comma... blaus ada banyak yang cantik dan murah.. sekarang susah nak cari kedai nya... dah bankrup ke..?? huhuhuhuhu

[quote name='akuccputsedut' timestamp='1302586678' post='1066864']
seluar aku beli 3-4 tahun sekali jer... hahahahhaha.... yer arr.. dulu aku suka gak beli baju kat Comma... blaus ada banyak yang cantik dan murah.. sekarang susah nak cari kedai nya... dah bankrup ke..?? huhuhuhuhu
[/quote]

hahahahaa... eja die pon cek dh lupe.. comma eh??? tu la
yg pi boh name coma sape suh.. kan betul2 dh coma kedeynye
nk carik pon payah ... dlu ada kt Jusco sini.. alih2 dh takde..
rase2 kt kl ada la kot.. tp kene survey dlu kt ane... encik google kn ada... :lol:

aku kalu beli pakaian, aku pilih yg murah jer arrr. cantik xcantik aku x kisah. belasah jer . kalu aku pakai yg branded pon AWEKS x layan jgak pon hee hee. tu aku malas nak beli yg branded tu. buang duit jer arr. :137:

klu beli brg branded yg mahal kdg-kdg kena sabar...sabar tu maksud sya, korang kene tnggu ada diskaun sampai 70 percent misalnya...klu parkson, kasut polo yg harga 400 tu agak turun la tu.

kdg2 tu korang kene cuba kamceng dgn pekerja dia.cm aku ada kwn dkat parkson, dia pakai staff purchase dia untuk belikan aku brg dalam potongan harga(yg ni maleh nak tggu harga jatuh, kempunan nak pakai brg yg agak mahal)..haha Edited by Nokhead060606

aku kalau brand minat Calvin Klien, Calvin Klien Jeans & Zara ... jarang shopping maybe max 2-3 kali setahun... kalau beli aku time sales jer... kalau tak cantik mmg aku tak beli la... normally aku beli bila 50-60% sales. Kalau shopping mesti gi shopping kt Garden Isetan and Midvalley senang bnyk chioce..

Jeans levis padang besar or bundle..saya selekeh ja. hehe, awai 20an dulu suka pakai mahal2. Pernah beli kemeja kat penang rm135 sehelai. Edited by carnine9

RM135 untuk kemeja.. normal price.. takde laa mahal sangat... kalau sampai 5-6rat tuh yer arr mahal...

baru2 nih aku shopping 2 helai baju kat pasar malam... hahahhahaha... RM25 jer 2helai... pakai2 orang tanya aku beli baju nih kat mana..cantekk kot... hahahhaa... aku cakap beli kat oversea (pasar malam) hahahahahhaa...

All from Burberry

[img]http://www.polyvore.com/cgi/img-set/BQcDAAAAAwoDanBnAAAABC5vdXQKFjJJQjFtVEFyNEJHYmh1a2s2NkdNZGcAAAACaWQKAXgAAAAEc2l6ZQ.jpg[/img]

ok x Edited by armmar

[quote name='armmar' timestamp='1325126978' post='1077740']
All from Burberry

[img]http://www.polyvore.com/cgi/img-set/BQcDAAAAAwoDanBnAAAABC5vdXQKFjJJQjFtVEFyNEJHYmh1a2s2NkdNZGcAAAACaWQKAXgAAAAEc2l6ZQ.jpg[/img]

ok x
[/quote]

Semua nih brand baju ko ke armmar??

hahaha saja nk bg topik mkin hotz... mana adala.. suka brand ni jerk

coz pakaian ni kan bwk imej kita ni mcm mana.. ni mik dlm tenet jer.. so skg suka branded gak.. tp bila da sale yg termampu

cuma best tgk 1 family tuh pakai hang out kt mv... si anak kecik pakai blouse burberry.. n mak bwk handbag pattern blouse anak dia..

haha ntah la aku main beli je baju janji sedap pakai....

[quote name='h!me' timestamp='1302576850' post='1066845']
kalo sampai berhutang mcm tak besh je bunyiknye.. hehehehee... [img]http://forum.putera.com/tanya/public/style_emoticons/default/laugh.gif[/img]

wasalam,

hahahaa... cuak le jugak... mane tak nye kalo dari atas
sampai ke bawah pakai brand Louis Vuitton.. tak LV mst Versace.. [img]http://forum.putera.com/tanya/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img]
[/quote]

kot dari p.mlm eh..

dulu kalau t-shirt guna [url="http://shop.montagut.net/"]montagut[/url].
sekarang lagi kelas...tapi beli kat kedai bundle la :153: Edited by PowerRootTongkatAli2011

[size=6]aku pagoda ke, garuda ker .... walaupun ppuan... gua tak kesah, aper yang sarung di badan jgn nampak selebei jer[/size]

[color=#FF0000][size=3]spam link remove[/size][/color]

quarter pants Chargers paling best :D
sebab pinggang dia getah, aku tak ske pakai tali pinggang