Jump to content
Sign in to follow this  
Helghast

Raja Lawak musim ke-3 sape juara?

Recommended Posts

assalamualaikum...

1. sepah
2. jihan
3. amir

amacam? puas ati?

tu la keputusan terbaik dan diharapkan bagi aku..terutamanya Amir..

tahniah kpd mereka semua dan semoga maju jaya dlm industri lawak tanahair.. ::icon_cheers::

puas hati ar dgn keputusan smlm..sepah buat lawak berdekah2 aku ketawa smlm...sakit perut gua.hhahaha ::icon_cheers::

hrp2 tak..ar mcm en.zaibo ckp...mcm berdosa besar kalau diaorg berpecah..hahahah

aku tgk smlm prsmbahan amir cuma bst utk 1st round...2nd round mcm hampeh...burok gile lawak die...aku tgk muke dia pun jd x larat sbb trlalu menyampah...jihan lak 1st round x bape mantop tp msh boleh diterima xdela burok sgt (maybe sbb dia pun cntik...klu x masakan johan ngan zizan asyik berebut jer nak kat dia hahahah) tp 2nd round dia mmg mantop...suke aku tgk lawak musical die mmg best...ketawa brdekah2 aku mlm td tgk jihan punye persembahan..tp sepah tetap paling termantop....lawak 1st round nga 2nd round dua2 best giler...aku smlm smpai nak trkencing sbb ketawa byk sgt....huuh...nasib bek lah boleh thn...huhuuh....aku rs keputusan malam td ckp bagus walaupun spttnya amir x layak pegi final..but aku ada sedikit x puas hati...selepas pengumuman yg sepah menang au tgk susasana dia cam suram jer...bunyi background senyap jer...x mcm musim pertama ngan kedua dulu...abis giler happening...

Si Mamat Sepah tu.. Ayat akhir dia terharu plak..

Mak, walaupun saya tak dapat bagi mak tgk segulung ijazah, tapi mamat hari ni buktikan mamat juara.. Allahuakbar5x. Sepah Juara!! <--mcm gitu la bunyi ayat dia..

Aku ingatkan dah habis lawak2 burung dari kumpulan Sepah.. final pun dia guna lagi elemen burung tu.. Caya lah..

Cuba korang tgk hadiah pemenang..

Amir dapat Home Teater, tv plasma, dan bende2 water cooler tu. Dan RM8000 + trofi.
Jihan dpt tv plasma, bende2 water cooler, motorbike. Dan RM14000 + trofi.
Sepah dpt tv plasma, bende2 water cooler, kereta. Dan RM20000 + trofi.

Dari segi wang, Jihan paling banyak dapat Rm14000, Amir dapat RM8000, Mamat, Nazri, Syuib dapat sorang RM6666.66. Juara pulak dapat wang tunai paling sikit pasal kena kongsi.. tapi rezeki diorang lps ni lagi byk dari tmpt ke-2 dan ke-3 mcm Nabil..

Kalau dulu, XN3 & Cham, wang tunai setiap kumpulan dpt RM5000 & RM8000. Nabil dpt RM10000. Nabil untung selaku johan..

Raja Lawak Musim 1 - Johan dan Zizan populariti melonjak. Yus ntah kemana..
Raja Lawak Musim 2 - Nabil yg popular. Kumpulan Cham, yg aku nmpk si Along dlm rancangan gitu2 apek & HUa Hua Hua. Si Azrul keluar dlm rancangan makan2 bersama Farok. XN3 ntah ke mana..
Harapnya Raja Lawak Musim 3 - Syuib, Nazri, Mamat yg popular.. Jihan boleh la kalau nak keluar kat rancangan tv. dan di harapkan Amir tak muncul lagi kat tv lps ni mcm XN3 & Yus tu..
Aku suka yus.. tapi tak tau nape dia x mcm johan n zizan.. padahal juara..

Rancangan raja lawak pun dah selesai harapan aku agar korang semua berpuas hati dgn keputusan ini....dengan ini aku tutup topik ni...err mana button nak closed topik ni?

Assalamualaikum...

topik ditutup atas permintaan tuan punya topik. Sekian..

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...