Jump to content
hafislife

Kepala Babi Diletak Di Surau Um

Recommended Posts

Korang rasa penyokong PAS/Pro-Mahasiswa ke yang buat semua ni? blink.gif Tentu tak kan??

Benda ni tak semestinya org bukan Islam yang buat, boleh jadi orang yang menganut Islam yang tak beriman kepada Allah, tak takut Allah yang buat.... Wallahualam..

yang aku x boleh blah tu siap lapik pakai bendera PAS lagi.kira yang tukang angkat tu kena samak la kan?

P:S itu babi yang dibela tu.bukan babi hutan.

Tak terkata aku tengok ... Harap-harap orang yang terlibat benda ni mampus/tertangkap la ...

Agaknya ada pihak nak kucar kacirkan perpaduan di Malaysia ni....dari pagar dah masuk ke dalam ruang masjid plak.Bahaya ni ....

sape la yg bangang buat keje camnih...
ni mmg dah bukan mncabar kesabaran jer nih.. mmg nak ajak gadoh... mad.gif mad.gif Edited by Aku tak Sengal

bengong tul...sengal alam.....gerangan manusia.....yg jenis mcm nie..sanggup buat mcm nie yaa....semata2 nak puaskan ati...menyakiti org lain....yg paling xleh dimaafkan tu....letak dlm surau tu.....rumah allah tu..rumah suci....adoii........

korang rasa betul ke kapir yg letak babi ni?
mana diorang dapat paedah, diorang lagi tertekan lebih2 lagi cina, nanti makanan kegemaran diorang khinzir tu kena haram atau terkawal ketat sangat.

rasanya ada le laknat yg ngaku islam boleh masuk masjid buat dajal ni
mungkin sekali di hantar oleh org politik nak tengok reaksi org ramai pihak mana yg lebih dapat benefit, BN atau BA. benda ni pun di buat jadi mcm senyap2 je. tak masuk pulak berita aliran utama, masuk kat malaysia kini je. berita aliran utama tak siarkan benda ni, bagus jugak tak timbul perang dingin islam vs kapir. tapi mcm yg saya kata, org yg buat ni mungkin sekali bukan org kapir dan dia tengah buat eksperimen nak tengok reaksi org. pelik ye malaysia kini je ada.

pak guard mmg le bagi lepas semua kereta masuk, kalau bukan waktu pejabat di cuma bagi teksi dengan kereta yg ada cop daftar UM je masuk. ini betul2 bukan salah pak guard tu, mcm tu jugak dgn kes rompak van skuriti hantar duit hari tu.
apa ingat kena stop semua kereta bukak bonet check satu2 ke? pernah ke tengok apa jadi kalau tahan sekejap je kat depan pagar tu? terus jem sampai jauh di jalan besar
jangan nak salah kan senang2 je sekuriti guard kat UM kalau tak tau keadaan sebenarnya. kata diorang tido mmg kasar, skrg student UM yg susah dah tak boleh keluar masuk pagar besar lepas 12 mlm, diorang nak buat check satu2 tak boleh sebab jem so tutup terus Edited by DRS

Xpe... Allah Maha Adil.. Terlepas dunia, kena kt akhirat.. ada hikmahnya kenapa berlaku benda ni..

QUOTE(kyokusanagi @ Jan 18 2009, 12:29 PM) <{POST_SNAPBACK}>
diaorg tu xde hak nak marah sebenarnya..
hudud bukan tertakluk pd diaorg..
sebenarnya..diaorg x suka islam..

yup tepat skali...
memang diorg tk suker islam...

diorg nk buat negare ni mcm negare diorg...
isu ketuanan melayu pon diorg persoalkn..

jgn main api keagamaan kelak berlaku perang besar yg tak pernah berlaku di malaysia...kerana dlm Islam kita ada JIHAD....sekiranya agama Islam tergugat, siap la org yg buat itu...dan aku tidak maksudkan mana2 golongan yg buat hal ini...sbb manusia ni tak boleh nak baca sikap sebenarnya.....

QUOTE(freeman06 @ Jan 18 2009, 04:10 PM) <{POST_SNAPBACK}>
aku tak kira sape letak , bangsa ape ke atau ape2 le...yang penting yang letak tu memang sial dan B@#I...jangan cari pasal

Setuju.

Aku rasa pihak ni saja nak provoke nie.
Apapun, cina takkan berani buat camni sebab diorang serik buat Melayu/Islam marah masa 13 May 1969 dulu.

takleh kesan cap jari ke kat babi tu? macam2 la skrang ni..sapa yang buat ni memang nak kena terajang nih.

apa punya org daa......hina rumah allah sendiri....den syak.....org melayu juga yg buat nie....org yg lupa daratan & lautan......

ya lah....xkan bangsa lain nak buat kot...terang2 lg....letak benda najis tu...atas bendera pas....dlm masjid...atas carpet surau tu.....xpun....maybe org melayu & org cina yg buat nie skali....nie mesti dlm 3/4 org punya keje nie....sorang 2 org jd pintu surau..2 lg dlm surau tu....xmungkin sorang boleh buat....2 org pun...xmampu nak buat keje nie....dgn cepat.....

3/4org...boleh jd......yg buat keje bodo & hina nie.....

katakanlah nie org bukan islam yg buat
apa reaksi diorang kalo tempat ibadat diorang cam kuil , gereja dan yg sewaktu dgn nya
kn cam surau nie
diorang marah x ?
apalah sengal diorang nie
kalo nak berpolitik x yah ah surau yg jd tmpt ibadat di jdkan sasaran
x paham aku org zaman skang ni ...