Jump to content
am_enieyâ„¢

Kelab Anak-anak Putera.com

Recommended Posts

gitu pula ye....gambar sopan ke..gambar apa2 je....bukan leh letak terus mcm tu..sblm post gambar tu...kita kena fikir tul2.....kalo letak...apa kesannya....kena fikir pelbagai perkara.....benda2 mcm nie....xleh fikir ringan.....maklumlah......org skrang kan suka dengki2....lebih2 lg....pasal benda2 terlarang....benda2 haram..benda2 dosa besar....semata2...nak puaskan ati diri sendiri......yg kenanya.....kat org tu...kesian tau....

yg paling kesiannya...bila dah kawin tu...kena benda2 mcm nie.....jahanam tul...sapa yg dengki tu....

anyway...tahniah....pd sapa yg dah berkahwin tu......jg suami tul2...jg isteri tul2....anak2 pun sama.....semua kena ambil tahu....

wah2...dah cabar2 pula....aiseh....xtakut ke...kalo ada sapa2 copy.....mcm i ckp sblm nie....i sendiri pun kadang2 takut nak letak gambar sendiri....kalo perlu..baru den taruk.....

isu gambar ni..jgnla kita pikir negatif sangat...niat org,mmg kita xleh nak duga..asalkan niat kita yg baik..rina rasa,xsalah..
alhamdulilllahla sejak rina join myspace ke frindster ke..xda lagi yg nak propagandakan pic rina..rina hope selamanya begitu...kerna niat rina untuk berkawan dgn seluruh pelusuk teman di mana jua.
quraisya,nape lama xjoin myspace?rina on9..xpenah jumpa quraisya.. laugh.gif

hoho.....memang...xleh negatif sgt.....tapi..kena ati2 juga...bukan apa..nak ambil langkah berjg2....kalo dlm forum nie..den rasa ok.......tengok tempat juga.....kita nak letak gambar tu...

QUOTE(ICEBOX @ Jan 18 2009, 11:38 PM) <{POST_SNAPBACK}>
hoho.....memang...xleh negatif sgt.....tapi..kena ati2 juga...bukan apa..nak ambil langkah berjg2....kalo dlm forum nie..den rasa ok.......tengok tempat juga.....kita nak letak gambar tu...

tu la rina ckp..letak kt sini..apalah salahnya...tp tu terpulang pada individu..kalau dia xnak..kita jgn paksa dia...cuma kalau ikut kesesuaian tread ni "kelab sudah kawin",xsalah tunjukkan pic yg sanding2 tu..at least yg single cam rina ni berkobar2 lak nak kawen pas nengok pic kawen org lain..hahahhahhaa(gurau2 je)

oiiii ada kelab "sudah kahwin".... kelab janda/duda tak der ke laugh.gif

BTw aku dah 9 tahun kahwin

Anak sulung.: Farisya
Anak bungsu: Eriesya

gambar anak bongsu : Eriesya 3 tahun 5 bulan

Gambar kahwin sorry...bini aku tak kasi post kat internet smile.gif

haa...bagus...dgr ckp isteri.....utk elak dprd apa2....tapi...gambar anak u nie..memang comel....nama punya....dekat sama bunyinya....apa maksud nama anak u tu....

QUOTE(ICEBOX @ Jan 19 2009, 01:38 AM) <{POST_SNAPBACK}>
haa...bagus...dgr ckp isteri.....utk elak dprd apa2....tapi...gambar anak u nie..memang comel....nama punya....dekat sama bunyinya....apa maksud nama anak u tu....

Actually nama dua anak aku ni Dayana Farisya dan Dayana Eriesya... Farisya= tangkas, anak kuda, hamparan tapi anak aku yang ni.. memang suka sport.. hehehhehehehe.. Pasal sorang lagi aku dah lupa..tapi adalah maksud dia..nanti aku tanya bini sebab dia yang bagi nama dua-dua anak aku ni..aku ok jer...kalau nak ikut kan aku nak kasi nama Kuntum, cempaka, melati, kenanga, kah..kah..kah... laugh.gif

hoho..nama2 simple...nak org2 melayu dulu2....hehe.....sedap nama tu.....sesuai lah tu....maksudnya.....jg anak tu tul2.....skrang...mcm2 kes pasal budak2...risau den tengok.....

QUOTE(ICEBOX @ Jan 19 2009, 02:13 AM) <{POST_SNAPBACK}>
hoho..nama2 simple...nak org2 melayu dulu2....hehe.....sedap nama tu.....sesuai lah tu....maksudnya.....jg anak tu tul2.....skrang...mcm2 kes pasal budak2...risau den tengok.....

nama anak aku Balqis....nama lagi lama dari melayu lama !

QUOTE(Quraisya @ Jan 18 2009, 01:01 AM) <{POST_SNAPBACK}>

Aku malu nak post gambar sanding aku... ni je yg mampu... hihihi...
Ni mase tgu ngah sanding...
Tema aku... hitam putih..

aku rasa cam pernah tengok gambar ni kat dalam album....
teknik post senget, bentuk cincin, jenis tangan..
cuma tak pasti orang yang sama atau tak..
nanti aku cari balik gambar tu...
sebab sama posing ngan gambar bini aku je..

Hehehe.. gambar camtu aku pun ada, tapi tangan jari lagi zoom dekat sampai clear giler kuku dan bulu roma.. hahaha biggrin.gif

nih gambar anak gua nur khairinnisa damia umur 1 tahun 9 bulan tapi gambar nih masa dia umur 10 bulan

ni gambar yang terkini...
Edited by hairulfadly
Tak keluar gambar kalau macam tu.. kena upload kat photobucket

hehe...botoy...

mana pic anak u...

samada pc aku tak upgrade ataupun mata aku yang tersilap...

apa2 pun...Tahniah coz dah sempurnakan tuntutan agama...harap kekal ke ujung nafas...

salam bro n sis...

aku nikah umur 27 tahun pada 6 Julai 2003

Anak pertama, SYAKIR lahir pada 19 Mei 2004

Anak kedua, SYAHIR lahir pada 19 Julai 2005

dan Anak Ketiga, SYAFIQAH FITRIN lahir pada 12 Oktober 2007

Alhamdulillah...hingga hari ini KAMI bahagia!

Biasalah kalau berumah tangga, macam Arwah P Ramlee kata sedangkan lidah lagi tergigit..apa pula suami isteri..

Yang penting kukuhkan dan amalkan ilmu AGAMA..Insyallah SELAMAT HINGGA AKHIR NYAWA

Ntahnya mana gambar kawen korang semua ?
Gambar Puan Quraisya kawen takde keR ?

QUOTE(szainizam @ Jan 22 2009, 09:32 PM) <{POST_SNAPBACK}>
hehe...botoy...

mana pic anak u...

samada pc aku tak upgrade ataupun mata aku yang tersilap...

apa2 pun...Tahniah coz dah sempurnakan tuntutan agama...harap kekal ke ujung nafas...

thanks bro...ala gua silap upload gambor ler....nanti ler gua bikin balik.