Jump to content
fender guy

Sedekah Kat Aku Akaun Rapidhshare

Recommended Posts

aku nak sgt2 akaun rapidshare,,,,nak donlod movie.....la ni dok pakai free user je....lambat la jugak....huhuhuhu....sesiapa yang berbaik hati kasi la kat aku 1.....

send kat emel aku

[email protected]

jasa anda hanya djjI saja yang mampu membalasnya

joe

QUOTE(fender guy @ Jan 11 2009, 12:33 AM) <{POST_SNAPBACK}>
aku nak sgt2 akaun rapidshare,,,,nak donlod movie.....la ni dok pakai free user je....lambat la jugak....huhuhuhu....sesiapa yang berbaik hati kasi la kat aku 1.....

send kat emel aku

[email protected]

joe

ape ni? unsure.gif ko ni biar betul. datang dari mane ni?

lol ko dari afrika selatan rupanya...
patutlar susah nak dapat bekalan rs ni

send kat emel aku

[email protected]

joe

hahahaha

hahahaha

QUOTE (fender guy @ Jan 11 2009, 01:33 AM) <{POST_SNAPBACK}>

send kat emel aku

[email protected]

joe

Aku nak tanya sikit la.
Apa spec PC ko sekarang? Ko beli sendiri ke?
Ko guna Handset model apa sekarang.

Kalau kena gaya, aku boleh bagi yang FREE. biggrin.gif

ok

QUOTE(P.Ramlie @ Jan 11 2009, 10:13 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Aku nak tanya sikit la.

ok

PC opis punya.....xder bos yang beli.....hp jenis nokia 1208.....beli rm45 sebab org terdesak nak pakai duit....maybe mat pet kot.....napa bro???

p/s: aku bukan org kaya....cuma org sederhana yang mampu untuk bekerja dengan gaji yang x seberapa.....dan cukup untuk makan dan minum.....

QUOTE (P.Ramlie @ Jan 11 2009, 10:13 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Aku nak tanya sikit la.

ok

soalan perangkap.kalau salah jawapan x dapat hadiah kan? laugh.gif then lupa lagi satu sekarang pakai kereta apa?

QUOTE(fender guy @ Jan 11 2009, 04:48 PM) <{POST_SNAPBACK}>
JURUJUAL DAN PEMINTA SEDEKAH DILARANG MASUK KEDALAM THREAD NI.....HAHAHAHAHAHAHHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAH AYAT NI LA YANG TERPAMPANG DEPAN PINTU OPIS AKU..................

kekeke ingat ni tempat mintak sedekah kerk!!! huhu x de perassaan ker,,

haha.....baru padan muka....waaa!!
hantar memorNDUM kat rapidshare suh turun harga...minyak dh turun

send kat emel aku

[email protected]

joe

QUOTE(P@nJ@Y @ Jan 11 2009, 03:17 PM) <{POST_SNAPBACK}>
sedekah la kat saya [email protected]
tq semua...

inilah 3 bersaudara, huhu

QUOTE(fadirul @ Jan 11 2009, 04:53 PM) <{POST_SNAPBACK}>
kekeke ingat ni tempat mintak sedekah kerk!!! huhu x de perassaan ker,,

QUOTE(K.I.T.T @ Jan 11 2009, 04:52 PM) <{POST_SNAPBACK}>
soalan perangkap.kalau salah jawapan x dapat hadiah kan? laugh.gif then lupa lagi satu sekarang pakai kereta apa?

motor kapchai.......EX5 aku bukan macam korang.....trus trang la aku nak cakap....aku dah lama join putera.com ni sejak tahun 2000 lagi(xpasan time tu ada free mail @putera.com.....tapi jarang nak cakap sebab aku tgk org dalam ni semua EMOTIONAL.....aku tau la korang semua aktif.....tapi jangan sampai org luar kata korang ni berlagak sombong!......sikit2 nk closed topic....salah ka aku nak minta akaun RS yang dah nak expired? alhamdulillah la ada hamba djjI(ALLAH) yang emel kat aku akaun RS.....tu pun esok expire....terima kasih banyak2 la kat dia sebab sudi berkongsi....bukan macam korang.....nak bagipun tanya macam2.....klau dah kedekut tu cakap je la kedekut....bukan aku nak konker akaun hangpa....aku nak pakai untuk sehari-2 ja....pastu nak tukaq password ka hapa...lantak la.....sebelum ni aku x pernah cakap kurang ajaq dengan sapa2....tapi bila aku tgk org2 dalam putera ni semua belagak!.....silap cakap sket nak banned la......awat? hangpa ingat hangpa tu hebat sangat ka? kasi aku no fon founder.....jangan ingat founder kasi kuasa kat hangpa....pastu nak tunjuk kepala?......trus terang aku sket pun respek org jenis hangpa ni......sorry ok!.....len kali org tanya jawab je la....ni soal itu ini.....lebey baik hangpa jadi polis kalau dok nak soal org....pastu siap peleceh lagi......macam ni ka bangsa melayu....bleh 1-2 ilmu dah berlagak diatas bumi allah.....nak berlagak pi dok dalam hutan la....kawan dengan binatang....macam aritu nicknem aku kena banned,.....nak bukak topic nak tanya masalah pun x leh....menyusahkan....sampai kena wat nickname lain......hangpa ni memang EMO! EMO! EMO!............

IKHLAS DARI

JOE!!!!

Topik perbincangan ini ditutup kerana perbincangan telah tamat atau persoalan telah diselesaikan. Harap maklum.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...