Jump to content
bantal

Universiti Teknologi Mara

Recommended Posts

deface? defacer? haha, jangan cakap kena hek, kang aku gelak dulow, uhuhuhu. tapi personally aku tgk web dia cam nak taknak update je, ke mmg camtu? haha, dari dulow, kini dan sampek bile la gaknyer tongue.gif

wakakakkaa UiTM dihatiku? hahahahaha..saja je nak tanya sapa sini kalo kuar gi memana rajin bawak kad matrix memasing?? aku kalo bawak gi Mid or OU je sebab nak dpt student price utk tgk wayang hahahahaha... laugh.gif

Hahaha ko jangan memain. Dulu kat Dungun (2000), ada peraturan nak keluar kawasan ITM je, kene tinggalkan kad matrik kat pak guard. Budak-budak ni bantah, baru la provos mengalah. Jadi, hargailah kad matrik anda.

Cuma agak-agak la. Lepas dari pondok guard tu, letak la dalam kocek. Aku tengok budak-budak ni punya la poyo pakai kad matrik sampai kat SACC / Kompleks PKNS / tergantung-gantung kad baju tu ape barang. Kalau ada aktiviti kemasyarakatan tu, aku paham la. Ni setakat nk beli barang. Poyo siot. Poyo poyo poyo. Kalau ko buat camtu la HeavenX .. memang aku sepak lutut ko ahahah. Tade belas kasehan punya.

Oi HeavenX. Tengok movie tak ajak. Aku blh kata tiap2 minggu je pegi Midvalley tengok movie. Baru ni tengok tayangan perdana Narnia. Ehehehe. Minggu depan King Kong laks. Pastu Baik Punya Cilok.

Pesanan penaja, jangan lupa awek cun bwahahahahah. Sejuk seh kat dlm panggung tongue.gif

ceh ceh ceh cilakak, sukak sukak la korang dok uitm shah alam, aku kat jengka ni nak tengok wayang ape, huwakakaka.

kat matrik simpan je dalam poket, tayang kalau dapat special price tak pe gak, kehkehkeh. ko biar betul heavenx? dapat special price ke? nanti coti sem aku nak try la, huwakakakaka, tak dapat aku sekeh2 ko tongue.gif

still xblh masuk la web UiTM di hati ku tuh..

oit, ko biar betul aku masuk ok jerk. ke ko salah url dia? tongue.gif ni ha check tui2

http://www.uitm.edu.my/2005/

wakakakaka..jgn kata kena deface lak huhuhuhuhu..xde keja apa main deface lagi!!~ korank try la masuk memalam bole kut..apa best sgt la web UiTM tuh..

wakaka defacer mana la plak nak deface laman web uitm nih...xbertamadun sungguh....uitm punya web pon nak deface ke...???

cet.

since ble web uitm nye url jadik http://www.uitm.edu.my/2005/ ?

aku guna www.uitm.edu.my je.

hehehe..

xde nye aku nak tayang kad matrik kat luar.

kat kampus pun kalo keadaan mendesak jer.

poyo je nak gantung kat leher.

www.uitm.edu.my bleh je, dia redirect ke www.uitm.edu.my/2005 , certain browser yang dah cacat tak leh redirectkan . so jadi le tak leh bukak. hahaha laugh.gif

Hahaha ko jangan memain. Dulu kat Dungun (2000), ada peraturan nak keluar kawasan ITM je, kene tinggalkan kad matrik kat pak guard. Budak-budak ni bantah, baru la provos mengalah. Jadi, hargailah kad matrik anda.

Cuma agak-agak la. Lepas dari pondok guard tu, letak la dalam kocek. Aku tengok budak-budak ni punya la poyo pakai kad matrik sampai kat SACC / Kompleks PKNS / tergantung-gantung kad baju tu ape barang. Kalau ada aktiviti kemasyarakatan tu, aku paham la. Ni setakat nk beli barang. Poyo siot. Poyo poyo poyo. Kalau ko buat camtu la HeavenX .. memang aku sepak lutut ko ahahah. Tade belas kasehan punya.

Oi HeavenX. Tengok movie tak ajak. Aku blh kata tiap2 minggu je pegi Midvalley tengok movie. Baru ni tengok tayangan perdana Narnia. Ehehehe. Minggu depan King Kong laks. Pastu Baik Punya Cilok.

Pesanan penaja, jangan lupa awek cun bwahahahahah. Sejuk seh kat dlm panggung tongue.gif

wakakaka..ye ker kat SACC ngan PKNS ramai dak UiTM gantung card matrix wakakakaka..serious aku ckp 2 tempat tuh jarang2 aku jejak..SACC tuh aku rasa sekali je aku gi tuh pun nak tgk apa ada di dalam wakakaka...huyooo tayangan perdana tuh..lain kali ajak aku tgk tayangan perdana..King Kong nih pun tayangan perdana gak ker ko gi..nak ikuttttttt...

ceh ceh ceh cilakak, sukak sukak la korang dok uitm shah alam, aku kat jengka ni nak tengok wayang ape, huwakakaka.

kat matrik simpan je dalam poket, tayang kalau dapat special price tak pe gak, kehkehkeh. ko biar betul heavenx? dapat special price ke? nanti coti sem aku nak try la, huwakakakaka, tak dapat aku sekeh2 ko tongue.gif

oit, ko biar betul aku masuk ok jerk. ke ko salah url dia? tongue.gif ni ha check tui2

http://www.uitm.edu.my/2005/

betul la bole dpt student price tapi hanya di GSC je la aku tau..kalo kat TGV aku tarak tau x penah tanya or try..sebab dia x penah tulis pun..ko bola usha web GSC kalo x caya..tapi rasa kalo mcm film2 yg tgh mengeTOP mcm "Hari Potong" tuh..rasa x dpt rasanye la..kena tunggu dah lama skit baru dpt rasanye la...tapi slalu aku dpt je...wakakakaka..

aku saja tanya nih sebab yerla ada arituh gi KLCC ngan kawan2 aku..dari pelbagai caw. UiTM ada la sebahagian dari mereka tuh semangat bawak card matrix...apa da..dah la kat klcc tuh TGV..kalo GSC makin senses gak la... laugh.gif

asrul rasa betul la kut 20 aribulan yerla 1 minggu be4 masuk Uitm kan..tapi tuh 6 hari sblm masuk uitm..so tgk je la nanti kat web dia..xpun check je guna SMS...

aku nak tumpang semangkuk korang borak leh..aku bdk uitm gak..s.a-ftmsk..bab kad matriks tuh memang poyo tahap gabanlaar sapa yg gi pas, sacc pon pakai kad matriks..kot yer pon syg kad matriks tayahlaa smpai tahap camtuh..nasib baik kat kg pon x pakai kad matriks..tapi agakny diorg lupa bukak kot..tuh yg pakai smpai kat sacc tuh (bersangka baik)..huhuh

sem nih ada dftr online gak ker? sapa tau bape hb ekk? lagi satu yuran ptptn potong gak ke cam last sem?

aku bdak baru kat uitm ni..masa nak balik aritu,aku dah dpt slip yuran..so kena byar bila ni?sbb ada gak aku terdengar yg dia tolak duit ptptn..yg mana satu betul ni?

aku bdak baru kat uitm ni..masa nak balik aritu,aku dah dpt slip yuran..so kena byar bila ni?sbb ada gak aku terdengar yg dia tolak duit ptptn..yg mana satu betul ni?

menurut sumber2 yg aku dpt..yuran ko akan ditolak dari ptptn kalo nak confirm tolak or not check la web ptptn tuh..kalo x tolak ko tunggu duit sem 2 masuk dlm acc. ko pastuh ko draw bayar yuran uitm tuh..x silap aku yuran uitm bole dibayar bile ko dah balik Uitm nanti iaitu before 26 haribulan bersamaan ngan hari 1st belajar..oleh sila la bawa slip yuran & wangnye sekali..aku dgr juga ada yg duit ptptn diorank dah kena tolak ada yg belum..so tgk la diweb ALONG ptptn tuh yek wakakakakaka.. laugh.gif

aku nak tumpang semangkuk korang borak leh..aku bdk uitm gak..s.a-ftmsk..bab kad matriks tuh memang poyo tahap gabanlaar sapa yg gi pas, sacc pon pakai kad matriks..kot yer pon syg kad matriks tayahlaa smpai tahap camtuh..nasib baik kat kg pon x pakai kad matriks..tapi agakny diorg lupa bukak kot..tuh yg pakai smpai kat sacc tuh (bersangka baik)..huhuh

sem nih ada dftr online gak ker? sapa tau bape hb ekk? lagi satu yuran ptptn potong gak ke cam last sem?

kekeke. kalau dah berjalan sampai 5 orang .. lima-lima orang tu pakai kad matrik .. bukan terlupa dah tu. memasing nampak member memasing.

* satu grup poyo kot tongue.gif *

wohoo~

aku pakai kad matriks masa jalan2... tergantung baik punya skali ngan I.C. smart gak wat camtu. tapi... masa tu pakai baju formal daa~ nampak skit ada gaya org kerja pejabat... cina pun respek kat aku time tu hehehe~. nampak poyo ke camtu?

oh ya~ kalo nak dapat student price masuk GSC cinema... kena tayang kad matrik eh? aku ada kad matriks special... special? sbb tiada maklumat tarikh tamat pengajian. tak tau la org jual tiket usha kat mana dlm kad matriks tu. Apa syarat kelayakan tu eh~??

jeng jejeng ...esok kuar result !!!! sah server uitm meletup la esok >.> ..adui...

apakah result ku ?? tongue.gif

huhuhuhu esok kuar result..pastuh 23 kena register dah hahahaha..x sure register online or register kat fac. esok usha result dulu pastuh baru pikir pasal nak regsiter hurmmm.. smile.gif

uii...x sabar aku nak tengok first result ni..nak tgk camne hasil usaha aku yg sikit ni rolleyes.gif

skrag ni dah pkol 12,so dah masuk 20hb..dah kuar ke result?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...