Jump to content
ran

Teknik Trade Forex Yg Menguntungkan (bbhanz)

Recommended Posts

salam semua.. aku dah send e book tu kat korang.. sila check emel korang..

update ari ni dah 20 org blaja teknik aku..

ada sorang yg blaja ngan aku, depo 500usd da dapat 1500usd dalam seminggu..

sapa lagi nak ebook, tinggal emel korang kat sini..

pada yg tanya aku dah brapa lama aku main, jawapan aku, aku tak la baru tp xla lama.. akaun demo dah lama main. tp akaun real baru 2 minggu.. yg aku mintak gygabite attachkan tu aku punya akaun real statement.

macam tu ka...sekejap nya real...xpa la..ni nak tanya sapa2 yang kat sini dah menuntut dgn TS...kalo dah macam mana hasilnya...

Trade guna manual je la, kalau nak guna robot ni ko kena tahu mcm robot tu berfungsi n setting utk pair yg digunakan. Kalau margin besar leh la guna robot kalau kecik2 ni main manual je

a'kum sis/bro. :lol:

aku nk citer pengalaman aku sket la, aku main forex dh rugi dekat USD30k dlm akaun real. Mula2 minta tlg satu kwn tu tradekn, gelap USD10k. Rugi USD10k aku g wat loan bank rakyat, rugi lagi! Pastu aku wat keluar duit tabung haji aku, burn lg. Last round aku g pinjam duit kengkawan dlm USD5k.

Trade baru isnin lepas (15/9/2008), skang dh tinggal USD500 je.. :( . stress betul aku dibuatnye. ingat nk kumpul duit raye tp dh tukat kpd nk byr hutang yg keliling pinggang ni. x tau wat silap tang mane. aku beli n blajar e-book dr kuasa forex n mcm2 lg laa..

aku main dlm platform Straighthold Trader n FXCM Trader. Jadi, kalu boleh send la e-book tu ke email aku [[email protected]], nk dlm kn lg pemhaman aku pasal forex ni. satu lg, kalu aku nk beli teknik yg RM100 tu camner ye?..

salam

Edited by fadhli_jamin

salam semua.. aku dah send e book tu kat korang.. sila check emel korang..

update ari ni dah 20 org blaja teknik aku..

ada sorang yg blaja ngan aku, depo 500usd da dapat 1500usd dalam seminggu..

sapa lagi nak ebook, tinggal emel korang kat sini..

pada yg tanya aku dah brapa lama aku main, jawapan aku, aku tak la baru tp xla lama.. akaun demo dah lama main. tp akaun real baru 2 minggu.. yg aku mintak gygabite attachkan tu aku punya akaun real statement.

aku [email protected]

a'kum sis/bro. :lol:

aku nk citer pengalaman aku sket la, aku main forex dh rugi dekat USD30k dlm akaun real. Mula2 minta tlg satu kwn tu tradekn, gelap USD10k. Rugi USD10k aku g wat loan bank rakyat, rugi lagi! Pastu aku wat keluar duit tabung haji aku, burn lg. Last round aku g pinjam duit kengkawan dlm USD5k.

Trade baru isnin lepas (15/9/2008), skang dh tinggal USD500 je.. :( . stress betul aku dibuatnye. ingat nk kumpul duit raye tp dh tukat kpd nk byr hutang yg keliling pinggang ni. x tau wat silap tang mane. aku beli n blajar e-book dr kuasa forex n mcm2 lg laa..

aku main dlm platform Straighthold Trader n FXCM Trader. Jadi, kalu boleh send la e-book tu ke email aku [[email protected]], nk dlm kn lg pemhaman aku pasal forex ni. satu lg, kalu aku nk beli teknik yg RM100 tu camner ye?..

salam

humang aih... usd 30k beb... kalau aku dapat tu dah lama jutawan.. hehehe..

aku dah send kat emel korang.. but please aku nak pesan kat korang, tinggalkan emel korang kat sini untuk ebook tu.. jgn PM sbb payah aku nak copy adress korang kene masuk kat PM.

pasal testi tu, aku xboleh jawab sbb itu bukan kawalan aku.. so, sesapa yg dah study ngan aku tu, kalau agak2 dah berjaya, balik la semula ke sini... bagi kawan2 kita yakin..

salam ran,

aku nk tanya skit la, masa timeframe berapa yg terbaik utk dirujuk? 1m / 5m / 30m @1H. btw, aku dpt dh teknik tu. nanti aku test power n bile dh cantik baru leh d kongsi.

thanxxx

pakai tf 1H