Jump to content
ran

Teknik Trade Forex Yg Menguntungkan (bbhanz)

Recommended Posts

semua aku da emel ebook tu.. sapa lagi nak ebook tu tlg tinggal emel kat sini.. jgn PM aku. PM cuma kalau nak belajar teknik aku aje..

update, ari ni dah 12 org belajar teknik ni ngan aku.. dan ada dah sorang yg mampu dapat 100pips sehari.. real akaun.. pada sesapa yg nak belajar lagi, aku alukan..

semua aku da emel ebook tu.. sapa lagi nak ebook tu tlg tinggal emel kat sini.. jgn PM aku. PM cuma kalau nak belajar teknik aku aje..

update, ari ni dah 12 org belajar teknik ni ngan aku.. dan ada dah sorang yg mampu dapat 100pips sehari.. real akaun.. pada sesapa yg nak belajar lagi, aku alukan..

tnya sket,teknik ape yg bro nk ajr ni?fibo ke,elliot wave ke..

hye ran...

bole dpt kan ebook? [email protected]

Thanks...

nak kongsi sama pengalaman, sy dah penah gi seminar & kursus forex..

aru2 nie bukak real acc. 1st deposit, abis rugi...mungkin salah strategi, 2nd deposit..pagi td, semua burn...x tau salah aper lg...sedih bangat..tp tak putus asa, nie pon nga main demo..main demo, untung lak...tension tol... thnks

hehe forex ni lbh pada psikologi sebenarnya. Kalau men virtual biasanya kita tak takut utk membuat trade samada buy or sell so coz kita beranggapan kalau rugi pun bukan duit betul so kita jadi berani, tpi bila guna live sometimes kita terlebih pikir kemana market nak pergi sehingga menjejaskan trading yg dibuat. Bill William pernah ckp "trade what you see not what you think"

Sorry to say.

Aku bukan nak hentam sape-sape tapi aku ada kepelikan sikit. Mana taknya semua yang iklan pasal forex kena beli e-book. Sekarang ni nak ajar main forex ke nak jual e-book. Yang menambahkan lagi kesangsian aku takut-takut nanti dah beli e-book kena pula iklan semula dan jual e-book untuk dapat duit.

Dari pengalaman aku dululah.... Pernah kecoh kerja dirumah, sesiapa nak buat kena bayar untuk dapatkan satu buku manual. Lastly bila dah bayar and receive buku arahan minta iklankan semula seperti yang mereka buat.

Jadi the moral of the story cara tu dah menipu orang.

Sorry all bukan nak menyinggung tetapi just nak sharing.

Kalau betul senang macam tu RM100 dah boleh buat wat apa nak pergi seminar forex sampai beratus-ratus. Aku pun nak gak wat forex ni coze aku cuma ada pengalaman buat unit trust je.

Sorry to say.

Aku bukan nak hentam sape-sape tapi aku ada kepelikan sikit. Mana taknya semua yang iklan pasal forex kena beli e-book. Sekarang ni nak ajar main forex ke nak jual e-book. Yang menambahkan lagi kesangsian aku takut-takut nanti dah beli e-book kena pula iklan semula dan jual e-book untuk dapat duit.

Dari pengalaman aku dululah.... Pernah kecoh kerja dirumah, sesiapa nak buat kena bayar untuk dapatkan satu buku manual. Lastly bila dah bayar and receive buku arahan minta iklankan semula seperti yang mereka buat.

Jadi the moral of the story cara tu dah menipu orang.

Sorry all bukan nak menyinggung tetapi just nak sharing.

Kalau betul senang macam tu RM100 dah boleh buat wat apa nak pergi seminar forex sampai beratus-ratus. Aku pun nak gak wat forex ni coze aku cuma ada pengalaman buat unit trust je.

erm kalau x silap aku rm100 tu bukan utk ebook but for teknik yg TS create. So aku rasa x salah kalau dia minta sedikit bayaran utk teknik dia. Sama gak dgn kelas beratus2 tu coz derang yg letak harga kursus tersebut. Cuma kelas lbh proper so kita x leh nak pertikaikan yuran yg dikenakan

aku tolong jawap skit ek , e-book nih.. TS kasi percuma.. aku pon da dapat.. cuma pemahaman asas tentang forex.

yg rm100 , kalo nak belajar (teknik yg dia guna) dari dia. biasa la tu.. ilmu tak percuma.

bro..aku pun nak try gak...harap dapat mintak tunjuk ajar

thanks pada yg tulun jawab.. betul.. aku bagi ebook tu percuma pada sesapa yg nak.. sbb buku tu bukan hak cipta aku. kalau aku jual, aku bermakna aku jual benda yg bukan hak milik aku.. so aku bagi percuma sbb buku tu ebook aje.. kalau buku tu sebijik buku, aku bagi pinjam aje la sbb xde copy..

aku kenakan bayaran RM100 tu untuk teknik yg aku ajar.. bukan e book tu.. ramai yg tanya aku, kenapa letak murah sangat.. depa pi kursus mau beribu2.. jawapan aku adalah.. aku bukan nak carik untung.. aku dah cukup makan dan kenyang dengan trading forex.. so buat ape aku nak charge mahal2 kat org yg baru nak belajar.. baik simpan duit tu buat modal forex..

ada jugak yg tanya aku, kenapa sampai kena bayar, sedangkan aku dah kaya dengan forex.. jawapan aku pulak adalah, sbb kalau aku bagi percuma, org takkan hargai.. dan aku meluangkan masa aku untuk perturunkan kemahiran aku.. Nabi pon cakap, kalau kita nak guna kemahiran, kepakaran, dan mengambil masa seseorang, kita perlulah beri ganjaran.. dan, bagi aku, ilmu tu bukan senang2 boleh turunkan macam tu aje.. aku rasa dah cukup berbaloi aku letakkan bayaran RM100 tu berbanding beribu2 yg org lain kenakan..

aku tak da nak suruh beli apa2 pon.. aku bagi buku tu percuma aje.. tentang teknik aku tu, aku xda paksa sesapa yg aku bagi buku tu belajar pon.. kalau xcaya, tanya la sesapa yg dah dapat buku tu dari aku.. semua terpulang pada diorang sbb bagi aku, xda paksaan dalam menetukan nasib seseorang melainkan dgn kehendak org tu sendiri.. aku tak kaut untung sesenang lenang.. dan jugak tak menipu sesapa..

pada guys yg tinggalkan emel kat sisi, aku dah send e book kat korang semua.. kalau ada pertanyaan, bole kemuka kat aku.. mana yg aku tau aku akan jawab, mana yg aku xtau, aku akn cuba carik jawapan k.

update, setakat hari ni, dah 16 org yg sudi berguru dgn aku.. dan jugak aku nak bagitau kat korang, sesapa yg dah belajar teknik dgn aku tu, aku tak hadkan korang setakat tau teknik tu aje.. sebarang soal jawab aku alu2kan.. itu dah termasuk dalam bayaran yg aku charge tu..

tq salam.. selamat menjalani ibadah puasa bagi yg Muslim

tnya sket,teknik ape yg bro nk ajr ni?fibo ke,elliot wave ke..

xde lah.. aku pakai teknik biase aje pakai indi yg ada kat platform tu aje.. aku xleh la cakap kat sini sbb ni resipi rahsia.. hehe

aku pun tak paham ape yang ebook tu nak kasi tahu pasal forex ni...

yang aku tau kena beli rendah pastu jual tinggi = untung...

beli tinggi jual rendah = rugi..

tu je aku paham :wacko:

baca slow2 bro.. nanti ko akan paham.. kalau xpaham jgak, PM aku le amende yg ko nak tau..

bro Ran..aku pn nk baljar gak pasal Forex ni..bleh email kan ebook tak..nanti aku aku dah faham br bleh blajr skill ko..thanks

email: azraz(a)gmail.com