Jump to content
ran

Teknik Trade Forex Yg Menguntungkan (bbhanz)

Recommended Posts

teknik aku sendiri yg cipta berdasarkan pemerhatian aku.. dan aku dah kompom mmg bole pakai utk buat profit at least 300 pips sehari..but ade sedikit bayaran la kan.. bukan senang kita nak turunkan ilmu ni.. tak mahal.. RM100 aje.. but aku yakin dalam sehari paling kurang pon USD300 korang bole dapat.. berbaloi kan.. sapa minat PM aku.. but ni copyrite aku tau.. so aku xbenarkan sesiapa kaut untung (jual) teknik ni tanpa kebenaran aku..

teknik aku sendiri yg cipta berdasarkan pemerhatian aku.. dan aku dah kompom mmg bole pakai utk buat profit at least 300 pips sehari..but ade sedikit bayaran la kan.. bukan senang kita nak turunkan ilmu ni.. tak mahal.. RM100 aje.. but aku yakin dalam sehari paling kurang pon USD300 korang bole dapat.. berbaloi kan.. sapa minat PM aku.. but ni copyrite aku tau.. so aku xbenarkan sesiapa kaut untung (jual) teknik ni tanpa kebenaran aku..

ada sesapa leh ajar aku mcm mana nak letak screen shot kat sini tak.. aku nak tunjuk bukti akaun real aku yg aku dapat untung dgn teknik ni..

kena upload image dulu baru boleh. biasanya aku upload kat sini. Klik kat browse, pilih file yg nak di upload, klik upload, lepas tu copy semua perkataan dlm kolum " To insert this image in a forum post, use the following code"... Pergi ke image (sebelah pic senyum) kat reply box putera.com ni, paste code yg telah di copy tadi. .......

xleh pon aku buat.. mcm ni la.. aku dah anta akaun aku yg aku screen shot kat emel ko.. ko tulun anta kat sini bole.. btw.. thanks to 2 member kita yg dah beli teknik dari aku.. semoga korang berjaya dalam trade..

ran...kalo ko ajar aku nak men forex ni leh ke?

aku mmg tatau apa2 pun pasal ni..kosong abis..

ok la.. nanti aku bagi ko satu ebook pasal forex ni.. ko studi la dulu.. tp jgn trade lg sbb nak trade yg betul2 profit bukan mudah.. banyak yg ko kene blaja.. dalam ebook tu dia ajar mcm mana rules dalam forex n basic yg asas sangat. bukan dia ajar teknik2 trade. teknik trade nanti ko bole blaja ngan aku. aku bole ajar ko tp dgn bayaran sket la utk teknik tu.. ebook tu aku bagi free sbb aku pon dapat free.. lgpon bukan hak cipta aku nak jual2.. teknik trade tu aje yg hak cipta aku dan aku kenakan bayaran.. bagi aku emel ko aku send kan ebook tu.. ebook tu dalam BM. senang ko nak paham

aku pun nak juga le

bagi le emel..

update yg dah beli takat ari ni 5 org.. thanks but, anyway, pada yg dah beli tu, arap korang puas ati n jaga hak cipta terpelihara tu.. aku tak kesah kalau korang nak bagi org lain tau skill ni secara free tapi kalau korang charge org lain dgn teknik ni, aku serah kat ALLAH aje.. but kalau sesapa yg perlukan bantuan aku, just PM me k.

bagi le emel..

update yg dah beli takat ari ni 5 org.. thanks but, anyway, pada yg dah beli tu, arap korang puas ati n jaga hak cipta terpelihara tu.. aku tak kesah kalau korang nak bagi org lain tau skill ni secara free tapi kalau korang charge org lain dgn teknik ni, aku serah kat ALLAH aje.. but kalau sesapa yg perlukan bantuan aku, just PM me k.

nak jugak ! [email protected]

ok la.. memandangkan ramai yg nak belajar forex kat sini, so aku tulun la.. sesapa nak e book tu sila tinggal emel edress korang kat sini.. but ebook saja.. skill tu kena bayar dulu baru aku bagi.. sapa nak tau skill tu bole PM aku..

update dah 7 org belajar dgn aku stakat hari ni..

ok la.. memandangkan ramai yg nak belajar forex kat sini, so aku tulun la.. sesapa nak e book tu sila tinggal emel edress korang kat sini.. but ebook saja.. skill tu kena bayar dulu baru aku bagi.. sapa nak tau skill tu bole PM aku..

update dah 7 org belajar dgn aku stakat hari ni..

saya nak e-book sila email ke [email protected]. Thanks