Jump to content
TemanX

Di Mana Pelajar Lelaki?

Recommended Posts

haha..pecah tembelang ko slymer... :lol:

cari 1 yg btl memahami & menyayangi sudah..

bukan pecah tembelang .. kenyataan.. wat pe nak sorok btul x .. :)

ala korang ni.

lelaki kan kuota empat.

tula cara nak seimbangkan :lol:

tapi kan.

watpe la nak bercinta sambil belajar KALAU x dapat nak imbangkan/bahagikan masa <_<

haha..bgs la tu..

tp klu stdy pn down lg xbes..

ala korang ni.

lelaki kan kuota empat.

tula cara nak seimbangkan :lol:

tapi kan.

watpe la nak bercinta sambil belajar KALAU x dapat nak imbangkan/bahagikan masa <_<

ni part yg paling aku sokong.. bercinta 3-4 orang serentak nk rak,tp result cukup2 makan je..

kasi pantun ckit...ayat abg aku ms die study dlu...

berkawan biar seribu,

berawek biar empat,

setia pada satu,

yg lain wat spare-part...

huhuhuhu...nilah jawapan die bg bila mak aku tanya nape die ramai kawan pompuan ms kat u dlu...huhuhu

kasi pantun ckit...ayat abg aku ms die study dlu...

berkawan biar seribu,

berawek biar empat,

setia pada satu,

yg lain wat spare-part...

huhuhuhu...nilah jawapan die bg bila mak aku tanya nape die ramai kawan pompuan ms kat u dlu...huhuhu

betul2 aku sokong...

aku pun ada pantun jugak..

benda tak pasti kena hati2,

jangan lupa diri,

patah tumbuh hilang report polis

hehehe..

ni part yg paling aku sokong.. bercinta 3-4 orang serentak nk rak,tp result cukup2 makan je..

untung gak cukup2 makan je.. member aku cinta nak rak, study kantoi.. kena buang, skrg jd penganggur terhormat.. aweks pun dah lari.. sape yg rugi?? mereka dan keluarga mereka.. :rolleyes:

untung gak cukup2 makan je.. member aku cinta nak rak, study kantoi.. kena buang, skrg jd penganggur terhormat.. aweks pun dah lari.. sape yg rugi?? mereka dan keluarga mereka.. :rolleyes:

haha..jdkan teladan wjai playboy2 di luar tu..kt PUTERA ni ade ke ??haha

kalau belajar sampai nak rak,sampai tercalon dalam pelajar2 yg cemerlang atau antara pelajar2 yg cemerlang,tapi bab2 percintaan langsung x ambil tahu atau x minat nak ambil tahu,mcmana tu pula??

hahah..aku tgk topik nih.

serta merta aku tau asal byk lelaki lembut kat IPT.

hahaha

maksud kamu tu mcmana?

kalau belajar sampai nak rak,sampai tercalon dalam pelajar2 yg cemerlang atau antara pelajar2 yg cemerlang,tapi bab2 percintaan langsung x ambil tahu atau x minat nak ambil tahu,mcmana tu pula??

ini satu masalah ker??? org ske belajar pon satu masalah ker?? :blink:

hahah..aku tgk topik nih.

serta merta aku tau asal byk lelaki lembut kat IPT.

huh??tp naper plak? sbb byk sgt pompuan sampai terikut2 ek? ekekeke.... :lol:

ini satu masalah ker??? org ske belajar pon satu masalah ker?? :blink:

bukan,maksud saya,kalaulah ada seorg pelajar lelaki ni suka sangat belajar atau dipanggil NERD,mesti ada suara2 yg kurang enak didengar dari pihak2 tertentu terutamanya dari kawan2 perempuan yg menyatakan kita ni GAY atau pura2 nak tunjuk baik sangat sebab x minat nak ada aweks masa sedang belajar.lagi minat belajar dan layan buku dari melayan perempuan lah!!!

ala pelajar lelaki kat U serenti...ala klu sume laki masuk u,nanti klapa sawit kat kebun sape nak angkat? sape nak keje kontrak wat umah? takkan nak harap indon,bangla n nepal je? bknla aku menggalakkan lelaki ni tak sambung blaja kat ipt,tp keperluan zaman skrg mmrlukan diorg ke c2, lgpon pompuan masuk u diorg kurang beban tanggungjawab kecuali yg dh ada anak,tp klu laki? die msk u,tp nk cr duit sndr,nk mintak mak ayh dh malu,nk compare ngan pompuan,klu yg dh kawin lak nak tanggung anak bini lg...bkn xnak amik risiko,tp bile dh kawin n sambing blaja ni mcm2 dugaan yg dtg,tu antara sbbnylaaa...

Edited by {alongxp}

usihh sapa kata pelajar laki tdak dekat U, classmate aku dulu 80% lelaki, dia ikut course lah, kalo engine2 ramai laki kalo kos-metik ramai pompuan loh..:D

bukan,maksud saya,kalaulah ada seorg pelajar lelaki ni suka sangat belajar atau dipanggil NERD,mesti ada suara2 yg kurang enak didengar dari pihak2 tertentu terutamanya dari kawan2 perempuan yg menyatakan kita ni GAY atau pura2 nak tunjuk baik sangat sebab x minat nak ada aweks masa sedang belajar.lagi minat belajar dan layan buku dari melayan perempuan lah!!!

kalo cenggitu... do what u do best.... JGN LAYAN suara2 itu, buat tatau..... bile dah penat... berenti la dier...... InsyaAllah.

org2 tuh yg rugi kerana buang masa pk masalah yg bukan2.......

kalo cenggitu... do what u do best.... JGN LAYAN suara2 itu, buat tatau..... bile dah penat... berenti la dier...... InsyaAllah.

org2 tuh yg rugi kerana buang masa pk masalah yg bukan2.......

entahlah,gadis2 Melayu tudung pendek memang,thats why I hate short tudung malay girls!!! :angry:

kat U aku ramai lelaki... sebab U aku ni teknikal. tapi utk kos aku still majo pompuan ar walaupun kos network. ari tu gi kursus keusahawanan under U aku pun, pompuan 14 orang jek, 46 lelaki... huhuhu tenggelam kaum aku...

so depend on U ngan depend on course... Universiti of Serenti ramai lelaki kot...

heheh jgn marah eh orang lelaki...

tapi kat ikm dan kawasan yg sewaktu dengannyer ramai lelaki kan... so yg dapat disimpulkan kat sini... lelaki minat teknikal, pompuan more kepada teori....

perhatian!!!

adalah dimaklumkan bahawa perempuan kebanyakannya hanya pandai ketika menuntut ilmu di ipt ttp agak lemah dlm mempraktikkan apa yg dia pelajari dia ipt.....oleh hal yg demikian,lelaki lebih dipilih oleh majikan seluruh m'sia kerena terkenal dgn sifat kepimpinannya n kepraktikalan akalnya....

oleh itu saya sarankan perempuan jgn kuat mengafal sj apa yg dipelajari tp hendaklah anda mahirkan diri dgn mengaplikasi apa yg anda pelajari.....belajar network,tp klu org tanya hardware2 network ternganga x tau nak jwb...wakaka.....tq semua :P

perhatian!!!

adalah dimaklumkan bahawa perempuan kebanyakannya hanya pandai ketika menuntut ilmu di ipt ttp agak lemah dlm mempraktikkan apa yg dia pelajari dia ipt.....oleh hal yg demikian,lelaki lebih dipilih oleh majikan seluruh m'sia kerena terkenal dgn sifat kepimpinannya n kepraktikalan akalnya....

oleh itu saya sarankan perempuan jgn kuat mengafal sj apa yg dipelajari tp hendaklah anda mahirkan diri dgn mengaplikasi apa yg anda pelajari.....belajar network,tp klu org tanya hardware2 network ternganga x tau nak jwb...wakaka.....tq semua :P

terasa aku... huhuhu

tapi memang betul kata memito... kebanyakkan pompuan terror in teori... contoh cam dak kelas aku... yang pompuan mostly score dalam exam... tapi time lab, memang sibuk dok tanya dak lelaki la... derang lebih menyerlah masa lab....

teringat aku..ada budak pompuan satu group dari U mana ntah..amik ijazah sarjana muda kepujian (kepujian tu) dalam bidang network masuk kedai aku tanya ape tu rj45...

buang duit mak bapak dgn ptptn je...