Jump to content
zer0Nehza

.:: Kuantan Putera Gathering 2007 ::.

Recommended Posts

Assalamualaikum...

Genap tarikh 29 Disember 2007, dan penghujungnya 30 disember... termakbul akhirnya niat dan perancangan..

gathering secara tak langsung... anjuran dan sokongan para puteranian sekalian.

Telah dijayakan dengan rasminya tanpa sebarang masalah.

Berikut adalah laporan gathering ini.

Tempat : Duta Sand & Duta Village Resort, Kuantan, Pahang Darul Makmur

Anjuran : puteranian

Organiser : Cupin (Duta Village Staff)

Tempoh : 2 hari & 1 malam

Peserta : 14 dewasa 3 remaja 3 kanak 1 baby :)

Moderator : 3

Senarai penglibatan ahli (tidak termasuk adik, isteri & anak)

Petabite

Nokie

Shambahar

Luriahk

cheood

paan lee

zer0Nehza

cik wawa

ne7za

meng0z

mohdkhairul83

Laporan seterusnya & gambar akan di upload dalam masa terdekat.

Edited by zer0Nehza

Aktiviti

persiapan pemanasan badan..

paan lee ngan gaya tersendiri membaling bola (sebijik pon tak kena :lol:)

Fuyooh... hebat balingan budak nelza ni...

haha sambut jangan kasik pecah..... aksi luriahk ngn petabite

Aksi bola sepak pantai.. PETABITE turun setelah sepuluh tahun dok dalam gua :D
lagi gambar menyusul.....

Edited by zer0Nehza

black team.. (kumpulan 3) memang jagoan !
note ; aku pon tatau apa nama permainan ni :lol:

macam mana nak menang... jari jemari pantas kt nset je... nasib kumpulan dua dapat ahli camni.. hehhe

ni permainan nak tegangkan otot2 ngn urat saraf... :lol:

Malam BBQ

perghh marvelous tol ayam ni.. resipi N9 punya mari....

Edited by zer0Nehza

Karaoke Session

yeah.. tarik baik punya nelza..

Penyampaian Hadiah

Tempat Ke-3 Kumpulan 2 diketuai oleh cik wawa

Tempat Ke-2 Kumpulan 1.. di ketuai oleh Luriahk

Juara.. kumpulan 3.... diketuai oleh Paan Lee
Edited by zer0Nehza

oh...kat sini duduk dia..jenuh mencari.. :D

bagus tempatnya dan tak sangka dapat jumpa semua...kalau ada gathering dari putera pm lah, insyallah akan join lagi...

hehe.. klo ada shot2 menarik tu pos la gambar kt sini..

ni je yang takat termampu..

mekasih banyak2 yang hadir dari jauh.. khususnya nelza.. dari penang lagi...

anda merealisasikan kata2 !

credit kepada maknenek kerana menyumbangkan sedikit hidangan waktu petang... (puding & muffin)

tapi kenapa datang tak jenguk kitorang dulu? :blush:

ada gambar2 yang tak masuk tu sori la.. ada yang tak berapa menjadi (blur)

aLHAMDULILLAH....BERJAYA JUA GATHERING PUTERA KALI NI.....KEPADA MAKNENEK,TERIMA KASIH BYK2 ATAS SPONSOR MAKANAN YANG DI BERIKAN....KALAU SUDI HANTAR LA LAGI KE RUMAH NO 32 LORONG 13 BALOK BARU, KUANTAN....HEHEHEHE...

AMACAM GAMBAR I DGN CIK WAWA....PASANGAN IDEAL ABAD INI....KOHKOHKOH.....MISS YOU ALL!!!

APA PON I NAK MINTA MAAF PADA SUME N HALALKAN SEGALANYE KALAU ADA APA2 I BUAT SLH.......ARIOS!!!!!!

P/S: ESOK (ISNIN) AKU AMIK MC LA......

oh...terima kasih pada mak nenek yang bersusah payah memberikan puding dan strawberry mufin....boleh bagi resepi tak??

buat semua :

Petabite

Nokie

Luriahk

cheood

paan lee

zer0Nehza

ne7za

meng0z

mohdkhairul83

nampaknya dapat juga kita realisasikan gathering ini ...anak aku sampai tak nak balik ke rumah...katanya seronok dapat banyak kawan kat sana..

Pada YB Datuk Paduka zer0Nehza, syabas atas kejayaan menyatukan semua ahli...

Bini pun happy dapat beli keropok dgn ikan masin..

aLHAMDULILLAH....BERJAYA JUA GATHERING PUTERA KALI NI.....KEPADA MAKNENEK,TERIMA KASIH BYK2 ATAS SPONSOR MAKANAN YANG DI BERIKAN....KALAU SUDI HANTAR LA LAGI KE RUMAH NO 32 LORONG 13 BALOK BARU, KUANTAN....HEHEHEHE...

AMACAM GAMBAR I DGN CIK WAWA....PASANGAN IDEAL ABAD INI....KOHKOHKOH.....MISS YOU ALL!!!

APA PON I NAK MINTA MAAF PADA SUME N HALALKAN SEGALANYE KALAU ADA APA2 I BUAT SLH.......ARIOS!!!!!!

P/S: ESOK (ISNIN) AKU AMIK MC LA......

Serasi...macam buah kelapa sawit di belah 2...alang-alang dah cuti , terus lah ke triang, boleh buat filem hindustan..berlari-lari di bawah pohon sawit dengan cik wawa kita..

Edited by shambahar

Syabas dan tahniah kepada semua yang telah menjayakan gathering putera.com di Kuantan.

Saya memohon maaf kerana tidak dapat join gathering tersebut walaupun niat hati memang hendak sangat pergi, jarak yg jauh bukannya menjadi penghalang tapi apakan daya kerja pejabat saya terpaksa diutamakan. Semalam (sabtu) saya balik ke KB dan sampai pukul 4ptg dan hari ni (ahad), lepas hantar & daftar anak saya bersekolah di KB, ni saya dah balik KL semula sampai pukul 7ptg, pukul 10mlm datang ofis. Plan hari tu balik KB hari jumaat dan hari sabtu @ ahad lalu kuantan, tapi maaflah, kita hanya mampu merancang.

Apapun syabas dan tahniah sekali lagi kepada korang especially zeronehza yg duk sms & ym saya ajak pergi.

Pada yg lain tu, i miss u all.. kempunan tak dapat pergi..

- admin

tak mengapa abg shanai...kite hanya merancang...tuhan yg tentukan...lain kali...kita grand punya...

badan lenguh2 nie...sok keje tetap keje...mata jek lelap kat opis...sekejap sgt le rasenye...lenkali wat 3h2m ka...syok skit...bazir siot org yg kesel last minit...best ooo tido atas tiam chalet...dah lame tak merase tilam mhal camtu...ada air cond lak tu...patut nye aku bawak nintendo wii skali ke sana...

tak mengapa abg shanai...kite hanya merancang...tuhan yg tentukan...lain kali...kita grand punya...

badan lenguh2 nie...sok keje tetap keje...mata jek lelap kat opis...sekejap sgt le rasenye...lenkali wat 3h2m ka...syok skit...bazir siot org yg kesel last minit...best ooo tido atas tiam chalet...dah lame tak merase tilam mhal camtu...ada air cond lak tu...patut nye aku bawak nintendo wii skali ke sana...

betul tu... tak puas betul lagi ni .. next time kita buat 3h2m .. sape2 yg kensel last minit tu.. heuheue

tak dapat la pengalaman camni... mmg syok hbs.... lagi2 part menyakat cik wawa ngn moment 'riang ria bersama petabite'

korang takkan tahu apa maknanya itu... hahahahhahaa.....

seluruh tubuh aku lenguh2.... tapi tgkkan album shambahar tu... ilang lenguh.. sengeh sorang2....

pada bro shanai... no hal... lain kali kita buat perancangan lebih terperinci...

oit nelza.. baru smpai KL ke? gi KL dari kuantan macam KL - penang ke :lol:

lor...hari nie befday cik wawa ka...patut aktiviti riang ria bersama cik wawa pun kene masuk list gak...awalpun awal sehari dua...lepas aktiviti riang ria bersama petaibit...bukan slalu kite kumpul reramai sambut befday member putera.com nie...

lor...hari nie befday cik wawa ka...patut aktiviti riang ria bersama cik wawa pun kene masuk list gak...awalpun awal sehari dua...lepas aktiviti riang ria bersama petaibit...bukan slalu kite kumpul reramai sambut befday member putera.com nie...

ya ke? lahhhh....happy birthday lah cik wawa...sama pulak dengan anak pompuan saya ni...tu yang kami kena lari balik ke KL hari ahad tu jugak sebab nak buat kat rumah atoknya....OK....

semuga cik wawa panjang umur dan dimurahkan rezeki...

uih! besh! besh!

lama tak jumpa paan lee dengan bro shambahar, bro shanai ngn zero pon lama gak aku tak jumpa

uwaaaa macam best jekkk... lagik best pantai tu... uwaaaa dah lame tak mandi pantai..walaupun aku tak tahu berenang, tapi aku geti bermandi mandian di tepi pantai.. :lol:

zERO, Lepas ni buat la kat pulau perhentian, confirm aku akan pegi. :lol:

heheh lepas gathering aritu.. checkout kol 12...

kitorang ada gathering after gathering... seramai 6 orang... :lol:

cik wawa ngn luriahk blanja besar... kitorang makan pizza pastu ronda2 kt mega....

pastu leh plak terserempak ngn PETABITE kt kedai cd.... aku tak perasan plak dia langgar aku...

pastu temankan nelza.. sebab bas dia kol 6... heheh btw cik wawa dah bertugas arini.....

selamat ari jadi yea... tq blanja makan... :P

dengan adanya cik wawa.. shambahar... luriahk... mmg suasana havoc giler gath kali ni.. takda la suram ke apa..

tak puas nk bercerita...

VTDM... mmg perancangan next maybe ke pulau.. tapi belum tahu lagi... mungkin klo boleh kita tunggu next official.

amacam ngn tunang ko? sihat....? kim slm yea :P

uih! besh! besh!

lama tak jumpa paan lee dengan bro shambahar, bro shanai ngn zero pon lama gak aku tak jumpa

dgr cite ko sibuk skang ulang alik ke perlis... takpe next time aku nk pastikan ko join gath!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...