Jump to content
zer0Nehza

.:: Kuantan Putera Gathering 2007 ::.

Recommended Posts

hehe...dpt pun aku post hari ni. ntah bile aku dpt online balik...

ni la gath paling best aku penah gi. walaupun aku sorg je awek putera, tp yg lelaki2 ni tak sisihkan aku pun...aku pun selesa je ngan diorg. thanx a lot guys :)

mmg rugi la sape yg tak join...happening gile gath kali ni. siap ada gath selepas gath tu...

lain kali aku mesti join gath2 camni skali :D

p/s: zero, ko duk la kutuk2 nama tempat aku. kalau aku heret ko ke sini, mesti ko tak nak balik dah :P

cik CI moi moi...kalau online kat ner, kat ci moi moi tu :lol:

kalau nak buat gath ....kena buat lepas bulan 4 ahhh

kang tak leh pegi pulak aku

hehe...dpt pun aku post hari ni. ntah bile aku dpt online balik...

ni la gath paling best aku penah gi. walaupun aku sorg je awek putera, tp yg lelaki2 ni tak sisihkan aku pun...aku pun selesa je ngan diorg. thanx a lot guys :)

mmg rugi la sape yg tak join...happening gile gath kali ni. siap ada gath selepas gath tu...

lain kali aku mesti join gath2 camni skali :D

p/s: zero, ko duk la kutuk2 nama tempat aku. kalau aku heret ko ke sini, mesti ko tak nak balik dah :P

heret lah aku sekali cik wawa... :rolleyes:

Haah yer la ustaz.. Khohkohkohkohkohkhokhokhohkohkohkho..

zer0, comel betol masa dia pakai bikini tuh, malam tu masa jumpa pakai tudung semua tu nampak cam tak menarik je.. :lol: :lol:

petabite ni noti² la... i laikkkkkkk... :blush:

tergeliat lidah nak nyebut bebbtul.. :P

ooo...bukan main korg duk kutuk aku ye. mentang2 la aku takleh online slalu...

benda2 yg aku akan ingat pasal gath kali ni...

1. first time jumpa bdk2 putera yg slama ni kenal online je (ada gak yg aku tak penah kenal)

2. aku mula2 tak nak kuar bilik pasal aku sorg je awek putera yg join.huhu...

3. group aku kalah sukaneka

4. ada yg sampai ilang suara pasal karaoke

5. ada gak yg nyanyi, tp suara tak sampai. nk gelak tak sampai ati...tp si luriahk la gelakkan org tak cover2 :P

6. ne7za, gud in boling & gud in singing

7. ada org yg tak abis2 ngan handphone. bz gile...hehe

8. ada yg bwk surat doktor ke hulu ke hilir pasal tak nak join sukaneka :D

9. ada yg merungut, pasal kena bgilir jaga anak

10. sorg tu, pg2 dah call aku kejut suh gi sarapan. takut sgt aku tak mkn. tak pun mesti takut diorg abiskan mknn

11. sorg lagi lak, pagi2 dah bgn gi berendam dlm kolam...tak sejuk agaknyer...

12. gath after gath, gi mkn piza

13. ada yg mkn piza sampai jatuh2 piza dr pinggan. hehe...nasib baik tak terbang piza tu

14. turun naik mega mall ntah bape kali. mentang2 la kat CHEMOMOI takde shoping complex.

tp paling best, ne7za la. dah la paling jauh dtg, awal lak tu. balik pun paling lambat. dia tak bising pun...mmg sporting abis. harap2 ramai la ahli putera cam dia ni...mesti best gath2 yg akan dtg.

nnt kalau aku ingat, aku tambah lagi

Tu lah...tak kenal maka tak cinta....kita tak boleh menilai seseorang itu hanya dari apa yang di taip..Walaupun chemomoi tak da shopping kompleks, tapi kita semua tau ada seorang wakil putera kat sana...Kalau rindukan kengkawan, lihatlah kebun sawit..macam mana rimbunnya sawit, macam tu lah kita di putera.

Maaf terpaksa kejar balik ke KL hari tu sebab dah janji dengan beginner nak siapkan ordernya dan kebetulan pulak malam tu jugak keluarga ada buat birthday party untuk anak perempuan kami.., Esok pulak nak ke sekolah nguruskan anak dan sabtu ni nak ke kelang.

salam.aku pon nak cite la pengalaman aku pasal gathering ni.

1.memula aku rasa mcm xnak join je gathering ni sbb aku xknl org lain slain zero,che'od dgn luriahk.Di sebab zero menggunakan racun rumpai basta 16, aku layu jua dgn pujuk rayunya.

2.utk mmblhkan aku join gath ni aku terpaksa amik cuti halfday hari sabtu tu.lps abis keje aku blk rmh,aku sj je lmbt2 register sbb aku tkt boring je kat sana.

3.bila smpai je kat sana aku dh mula jd bosan sbb aku xtau nk bgaul...just borak dgn zero n luriahk je la....che'od?hhhmmm....sibuk dgn senaman jari jemarinya.

4.tapi bila bermulanya sukaneka ptg tu baru la aku yang diorg sume2 ni okey la...havoc juga ptg tu.pas pd tu aku pon xsegan silu dah.

5.disebabkan ptg tu aku dah xsegan silu,tu yang mlm tu ms xtvt bekaraoke aku lenjan 10lagu.pe pon aku bg bintang la pd sesape yang nyanyi mlm tu...mmg sporting....terutama skali nelza....tapi aku kecewala dgn cik wawa xjd beduet dgn aku.....x kusangka janji manismu hanya palsu.

6.yang best masa gathering ni aku rasa bila dgr abg shambahar becerita...memang kusyuk aku mendengarnye.....

p/s:abg shambahar,nak tanya ni.akunye mobo asus m2n32 deluxe WIFI ni xsupport OS vista sbb kalau xsilap aku sbb dia punye wifi xsupport.sbb ada model mobo asus m2n32 yang baru mmg ada support vista.ada ke cara or blh ke abg shambahar buatkan spya dia blh support vista?

pepon t kalu ada lagi gathering yang putera nak buat bg tau aku....insya'Allah aku join.

p/s:abg shambahar,nak tanya ni.akunye mobo asus m2n32 deluxe WIFI ni xsupport OS vista sbb kalau xsilap aku sbb dia punye wifi xsupport.sbb ada model mobo asus m2n32 yang baru mmg ada support vista.ada ke cara or blh ke abg shambahar buatkan spya dia blh support vista?

pepon t kalu ada lagi gathering yang putera nak buat bg tau aku....insya'Allah aku join.

tak tahulah pasal tu....tak ada pengalaman dalam board asus dan vista ni....cuba tanya petabite atau "tokey dell", dia mungkin tau...

:blush: apa sal? nak kahwin dah ke?

tahniah! tahniah! ntuk official plak bila bleh diadakan??

tunggu kata putus dari orang atasan.. tapi kalau nak buat official, make sure kena lebih dari 20 la..below 20 orang...baik tak yah la..

sebab ramai yang kat putera ni, ada hobi kansel last minit..

lagi ramai lagi seronok....lagi sstu lagi ramai ...makin kurang kos kita

sekurang 30 org ...baru nampak gamat sikit

huhhu

macam nak nagis je aku...tadi baru keluarkan barng² dari beg sejak bari dari gath..

tengok² seluar jeans aku tertinggal....dah la mahal...huhuuhuh....

:lol:

sepadan la ko ngn cik wawa... dia plak tertinggal sepasang pakaian ngn skirt...

korang memang pemurah.... klo pekerja situ jenis tak jujur.. wow dapat jeans ori... (budak nelza ni support ori je) :P

macam nak nagis je aku...tadi baru keluarkan barng² dari beg sejak bari dari gath..

tengok² seluar jeans aku tertinggal....dah la mahal...huhuuhuh....

tu la...pesal x bg tau aku awal2?kalau x blh juga aku minta tlg sepupu aku carikan brg2 korg yang tertinggal tu....korang igt x bdk puan yang aku borak masa sebelom kita blah dari duta sand tu?tu sepupu aku...dia keje kat situ la......

oi gile glemer ke :lol:

kot ye pon resize le pic tu.. letih la berukband aku nk load :lol:

tahniah! tahniah! ntuk official plak bila bleh diadakan??

dalam perancangan org besar putera ni bulan march nanti

tu la...pesal x bg tau aku awal2?kalau x blh juga aku minta tlg sepupu aku carikan brg2 korg yang tertinggal tu....korang igt x bdk puan yang aku borak masa sebelom kita blah dari duta sand tu?tu sepupu aku...dia keje kat situ la......

hoh..aku pun baru semalam je bukak beg tuh...

apa kata ko try tanya sepupu ko tuh.. kot² dia leh tlg.. 2rat lebih tuh... adushhhhhh...

HuHuHu...

rugi tol x dpt join...

maklum la.. ari tu aku baru jek balik dr kampung...( ganu & kelantan )

da byk modal kluar...

next time insyaAllah...

respec tu zero.. succes wat gath ni...

HuHuH

mana gambar ngan video ni?

a'ah...aku pon baru teringat...mana video kita yang diwar-war kan???

nelza.. gambar2 lain aku akan letak dalam fileserver aku..

baru lepas format pc ni.. nanti ku setting dulu..

pada yang lain... pasal video tu nanti aku roger organizer.. dah siap ke belum..

nak high quality ke .3gp? :lol:

//edited

ok gambar da siap ada dalam file server aku boleh access kat http://zeronehza.homelinux.net/.

~server aku mungkin off selepas jam 1 pagi.on balik pukul 10 pagi. harap maklum.

ni contoh compress punya kualiti.file asal boleh dload dalam bentuk format rar.

Edited by zer0Nehza

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...