Jump to content
Hackezkk

Camne Nak Hapuskan Lipas?

Recommended Posts

lipas dlm blik aku byk tol..sial tol..dkat ngn toilet...natang tu datang dari lubang toilet...huhuhuhu

camne nk hapuskan??aku ltak ubat gegat tak mampos2 natang nie

lipas dlm blik aku byk tol..sial tol..dkat ngn toilet...natang tu datang dari lubang toilet...huhuhuhu

camne nk hapuskan??aku ltak ubat gegat tak mampos2 natang nie

Ridsect la sekali ahahaha.. :lol:

Ni mesti banyak ahli keluarga dia kat dalam tu kan?ko tutup je lubang toilet tu jangan kasi keluar hehe..

Edited by Supersirap

iskk..xde peralatan mcm perangkap ke..biar dier melekat je...kalo aku tinggal gelas bkas air milo..msti pagi2 tu ade seko dlm tu..sial tol

aku punye cadangan...

dulu umah aku pun ade bnyak lipas...cara aku mcm nih

amik cuti satu hari..(off day tak kira la ko skolah atau keje)..ko kemaskan dulu apa2 yg patut..almari baju ditutup rapat so tat lipas yg akan diserang tak merayap kedlm tuh..

lepas tuh get ready dgn 2 botol racun serangga and satu lighter (jgn ko isap rokok sudah)..

sebelum ko mulakan operasi make sure ko pakai la pakaian yg boleh membiarkan binatang tuh merayap kat tubuh badan ko..contoh pakai topi atau ikatkan tuala kat kepala ko,pakai glove n stokin...

make sure ko tau sarang dia..

get ready..ko sembur je racun serangga tuh ko idup kan api..makna racun serangga tuh da jadi semburan api...

ko sembur dlm 5-8 minit..lepas tuh ko stop dan ko lari kuar serta tutup pintu..

tuk mujarabkan lagi...lepas tutup pintu..ko sembur dari bawah pulak biar racun serangga tuh berkuap dlm kwsn tuh...

itu cara aku..tp semacam ZALIM pulak..

Edited by fai_wawa

pada topic starter, ikut cam cara aku..beli ubat lipas..bentuk nyer cam kapur tulis...pastu kenal pasti tpt lipas tu berkampung...ko lukis garis sempadan mana saja laluan lipas tu...gerenti pastu ko akan jumpa bnyk mayat2 lipas bergelimpangan(kapur tu beracun dan mmg kuat utk membunuh jika lipas melaluinyer)....aku dah wat mmg berkesan...tp kalau lama ko x buat, lipas tu akan menyerang kembali..sbb lipas ni golongan yg aktif dlm membiak...apapun try dulu baru ko akan merasai kehebatannyer....

assalamualaikum...

haha topik ni ngingatkan aku kat topik semut masuk dlm hdd dulu tuh.. :lol:

abg aku pon slalu gak kena gigit ngan lipas memalam.. abis gatal2..takguna tul dahla numpang gigit org plak..

lipas ni ada pot dia..kengkadang celah2 almari ke meja ke..bawah tikar ke..try la singkap2 apa yg patut..musti dia tekejut lipas punye..pastu dgn senyum sinisnya semburla tepat2 ke lubang idung beliau.. :lol:

Hehe... baru kena attack lipas ke tenuk? Baca la solution aku dgn member2 lain di topik lama di link bawah ni hah...panjang lebar dh org taip... sib baik aku bukan sifo ko...kalau tak dah lama aku sound ko tak reti search... hak hak hak....

hokhok..aku pnah bacer..tp da lpe la..2006 tuu...huuhuh..neway..da 10 bijik ubat gegat aku ltak dlm blik aku..sial toll...xmampos2..da kebal da derang nie

Tangkap sekor2 pastu cabut kepala beliau hidup2,tanpa rasa perikemanusiaan...

aku penah bace lipas bole idop tanpa kepala la....tapi tak lama sgt la...........

haaaaaaaaa aku tau camne...ingat tak rington rahsia yg bunyi dia nini nittttttttttt....................gerenti lipas tu pening2 sebelom mati.......

:rolleyes:

hahaha...pagi tadi aku bersih blik aku smpai pkol 4 tu..siap kuarkan sume brg..basuh lagi tu lantai ...ade la 5-6 telur lipas..sial tol..pastu da bunuh 11 eko lipas...3 bapak lipas..yg len kecik2...lpas tu bru aku tau..lipas tu dtg dari bilik air sblah blik aku.sbb pas siap bersih dan susun blk barang..tibe2 ade 2 eko bapak lipas baru msk ikut pintu blik aku..sial tol..aku pon spray guna baygon..kiok dua2..then tutup pintu aku rapat2..ltak kain..bg xde lubang..mlm ni lpas takleh msk lagi...hahahahah

ahaha punya lama topic nih sampai ari nih baru tuan rumah nak bersihkan umah hahaha...

apa kes...bersihkan rumah anda slalu gerenti ok punya...

Abis lipas2 tu kuar keje,overtime lak tu...susah la skit TS nak bersihkan bilik dia....la ni baru dapat menamatkan riwayat lipas2 tu bersama2 zuriat mereka sekali....ahahahahaha..