Jump to content
Sign in to follow this  
ADAM78

Siapa Kata?

Recommended Posts

Tahniah buat Pasukan Malaysia yang menang ke atas pasukan Myanmar 3-1,90 minit perlawanan ini dijalankan debarannya hanya tuhan yang tahu......seram sejuk beb,apa tidaknya tunggu dari jam 5 lagi,tapi berbaloi.Syabas Malaysia.Malaysia Boleh.Semangat juang yang tinggi membuktikan pasukan kita masih ada nafas,cuma perlu dihandle dengan baik.Insyaallah.

siapa kata? aku x kata... kau ada kata ker?

but taniah malaysia, selamat hari merdeka

Assalamualaikum...

Alhamdulillah, Malaysia menang gak akhirnya... Cuma harap darah muda diorang ni bleh control... cuak gak tadi takut apa2 jadi.. maklumlah, Malaysia lawan Myanmar mesti tegang jer perlawanan...

Assalamualaikum...

perlawanan mlm td,memg mengerunkan..mule2 tu nmpak ok..pas2 bile dah msuk 2nd half..kasar gile..tolak2...bape org kne kad kunig...kad merah ade gak..wah memg best..mlm tadi malaysia dah buktikan....

hm,memg bersemangat habis la dorang lawan.lawan habis-habisan...penyokong bersemngat pon bersemangat bile tgk dorang....mungkin kemengan malaysia ke atas mynmar.(3-1) adalah hadiah yang bermakna buat malaysia sempena kemerdekaan yang ke 50.TERIMA KASIH PLAYER MALAYSIA.....

aku kesian tgk si Zaquan tuh...asik kena jerk dgn pemain Myanmar..

si Zafuan lak..aku pikir dia dgn Zamani Misbah mmg bagus dlm mengemudi bhgian pertahanan..cume ade seketika leka sikit...

cuak aku tgk masa gol keeper M'sia terlepas bola pastu Mynmar sepak kasi masuk...nasib la pengadil kata BATAL...hehehe..

Act aku tgk pemain Myanmar mmg agresif GILERZ..pastu dorg nih mcm angin jer bile Pasukan M'sia da lead..

pijak kaki la,tolak pemain la,siku kepala la..cuak nyer aku tgk game tuh semlm..

Overall,M'sia dpt bermain dgn baik walaupun ade sedikit kontroversi..Tahniah M"sia.. Tahniah Sathianathan...

P/S : aku pikir ketua pengadil dari Thailand tuh silap org masa kasi kad merah kot..tak silap aku pemain jersi NO 14 yang patut kuar kan??tul tak?? :huh:

Edited by fai_wawa

AKu xpandai sangat pasal bola...

player malaysia yang menang semalam tu, orang yang sama ke yang lawan dalam piala asia?

Tahniah2...

AKu xpandai sangat pasal bola...

player malaysia yang menang semalam tu, orang yang sama ke yang lawan dalam piala asia?

Tahniah2...

xla.yang lawan utk pesta merdeka under 23..yang hr tu piala asia tu skuad senior...

Panggil Manchester datang...

nak buat ape panggil man u dtg?buat abis duit aje,kalau panggil manchester city tu ok jugak,manelah tau thaksin nak amik lg ramai org asia tenggara main kat kelab dia terutama pemain malaysia,keeper malaysia bwh 23 tahun syed adney tu dah abis kontrak kat liverpool eh?dgr kate bulan lepas pg audition untuk kelab middlesborough dgn fulham kalau x silap aku...

lor... aku yeye nak msuk forum nmi sbb

ingatkan pasal kebangkitan malaysia

or anything psal patriotisme...

tp ngupenye psal bola...

hehe....

bola? ada ape dgn bola....

aku tau bola berbentuk bulat....

tu je... hehe... kaki bangku gile aku ni...

Zaquan posisi penyerang..Zafuan posisi pertahanan..

aku ngat lagi tahun lepas masa cousin aku kawin...jemput la si kembar nih dtg...

ok jer,dtg jer tp sorg je lah(aku tak sure si Zaquan ke Zafuan)...sbb salah sorg tuh ade game,yg dtg kenduri kawin tuh sbb injured so dibenarkan berehat...

bile dtg,ade la awek awek yg minat pergi 'menyerang' minta amik gambar..terus 'tenggelam' pasangan yg diraikan ari tuh...

P/S: teringat masa muka dorg kecik kecik g skolah..beg skolah besar giler..comel jerk muka..tak sangka skrg da jd top...

Zaquan posisi penyerang..Zafuan posisi pertahanan..

aku ngat lagi tahun lepas masa cousin aku kawin...jemput la si kembar nih dtg...

ok jer,dtg jer tp sorg je lah(aku tak sure si Zaquan ke Zafuan)...sbb salah sorg tuh ade game,yg dtg kenduri kawin tuh sbb injured so dibenarkan berehat...

bile dtg,ade la awek awek yg minat pergi 'menyerang' minta amik gambar..terus 'tenggelam' pasangan yg diraikan ari tuh...

P/S: teringat masa muka dorg kecik kecik g skolah..beg skolah besar giler..comel jerk muka..tak sangka skrg da jd top...

oo.ye ke thnks fai_wawa.tapi aku xcam r muke dorang nk sme.. :rolleyes:

oo.ye ke thnks fai_wawa.tapi aku xcam r muke dorang nk sme.. :rolleyes:

aku sendiri pun tak cam tgk muka dorg berdua nih...gaya rambut pun sama..yg beza kan ialah bila atas padang..no jersi n posisi...

a'ah sorang jersi num 7 sorang lagi 8 or 6.(conpius)..hehe

rambut sme..

satu lagi perbezaan..

sorg pakai satria,sorg pakai honda jazz..

tp 2-2 pakai kete kaler putih..adeh....

myanmar main kasar!!!

malaysia bole pegi jauh kalo kene cara handle~

jgn jd cam pasukan senior~

nak jadikkan teladan pun susah~

pasukkan old skool lagi besh~

Edited by diamondclow

xla.yang lawan utk pesta merdeka under 23..yang hr tu piala asia tu skuad senior...

Kalau skuad senior yang main smalam dah tentu Myanmar berpesta gol.

Tahniah kepada skuad 23. Anda semua memang hebat. Walau bagaimanapun, perjalanan anda masih jauh. Teruskan kecemerlangan. Kalau dalam perlawanan ditakdirkan anda kalah tak mengapa asalkan secara bermaruah.

MALAYSIA BOLEH

SELAMAT MENYAMBUT KEMERDEKAAN KE 50