Jump to content
Balthazor

Sesapa Pakar Motivasi.help Meeee

Recommended Posts

2. ko tu bodo. gaji kecik ade hati nak pakai myvi. loan 9 tahun ke? gile bangang.

4. ko tu budak kecik lagi. lelaki melayu lambat matang, kalo nak mengikut experience ako. lagi2 yang keje salesman, keje waiter, keje belakang kaunter.

5. dulu ako cakap jangan layan minah cina tu, tapi ko tanak dengar. ako cakap ko bodo skarnag, ko takkan dengar nye. so kesimpulannye, ko bukan mencarik nasihat. mencari nasihat hanya akan jalan kalo orang tu ade hati untuk DENGAR.

simple question je ako tanya. adakah arah tuju hidup ko untuk kawen ngan budak cina gemok? atau, adakah arah tuju hidup ko tu beli myvi? jangan kate mengarut lak, pasal myvi akan jadi tanggungjawab ngko untuk 7, 10 atau 15 tahun akan datang. kalo myvi 500, gaji ko 1000, maka separuh hidup ko adalah untuk sebuah kereta. berbaloi?

sila jawab.

another simple question, rentetan daripada soalan di atas. jika ko takde arah tuju, apa yang menghalang ko untuk mencuba professional cub racing? atau bukak kedai pc?

aku jawab

2)eh eh apsal plak x boleh.......walaupun gaji aku RM 850....but aku duduk rumah family.....pastu makan minum keluarga aku tanggung...jarak rumah ngan kedai aku pun x sampai 1 kilometer..............by the way CFu ko pernah rangkat VACUUM CLEANER NAIK MOTO?........... :D ..susah kan?........

4)habis tu sepatutnya matang budak lelaki macam aku ni bila ?............

5)pasal aku x layan dia lagi la aku jadik macam ni..........sebelum ni OK je ......bila stop layan dia terus la macam ni.....

P:S ada masalah ke budak macam aku xde lesen gajik kecik RM 850 pakai MYVI?..........kalo macam amoi aku tu ye la :blink: gaji RM 1250 pastu pi bayar kereta waja dia je dah perabis RM 700 pastu dia amik 5 tahun.......la ni pun ada tertunggak 2 bulan..........WAJA 1.6 tahun 2006....aku x nak jadik macam dia...........

Kau salah makan :blink:

pasal kebelkangan ni pagi2 aku makan Nasi Lemak.........bapak aku beli la.......nak masak x reti.....kebelkangan ni hari2 makan nasik lemak pastu kekadang roti canai..........tu pasal aku tanya ada kena mengena ngan roti canai ke?

pasal kebelkangan ni pagi2 aku makan Nasi Lemak.........bapak aku beli la.......nak masak x reti.....kebelkangan ni hari2 makan nasik lemak pastu kekadang roti canai..........tu pasal aku tanya ada kena mengena ngan roti canai ke?

aku baca dalam paper bila ntah... nasi lemak dan roti canai kementerian kesihatan kelaskan sebagai makanan segera

sekarang aku makan roti je, jarang sentuhnasi lemak ngan roti canai