Jump to content
Sign in to follow this  
Taro Takashi

Wwe

Recommended Posts

Sekali lagi tuan-tuan dan puan-puan, saya mahu bertanyakan mana-mana di antara tuan-tuan dan puan-puan dapat membuat logo Friday Night Smackdown yang seperti di bawah:-

DAN JUGA logo DX pada penggunaan mereka buat kali terakhir:-

TIDAK KURANG JUGA

(cuma mahukan logo D-GENERATION X sahaja)

Harap maaf sekiranya pemintaan saya agak melulu atau sebagainya. Saya juga peminat utama WWE.

Terima kasih

kalau crop pics tu pk potoshop aci x?

Tuan-tuan dan puan-puan yang dihormati,

Kepada sesiapa yang minat dalam rekaan logo WWE, logo Wrestlemania 24 adalah cabaran baru untuk kalian semua. Sekiranya sesiapa dapat mereka logo tersebut, silalah kirimkan satu salinan kepada saya.

Terima kasih,

...adalah cabaran baru untuk kalian semua. Sekiranya sesiapa dapat mereka logo tersebut, silalah kirimkan satu salinan kepada saya...
chehh ingat kan ada reward ker aper :blush: buleh buat dlm format .ai tp masalahnyer tadak time laa bro

Sekali lagi tuan-tuan dan puan-puan, saya mahu bertanyakan mana-mana di antara tuan-tuan dan puan-puan dapat membuat logo Friday Night Smackdown yang seperti di bawah:-

DAN JUGA logo DX pada penggunaan mereka buat kali terakhir:-

TIDAK KURANG JUGA

(cuma mahukan logo D-GENERATION X sahaja)

Harap maaf sekiranya pemintaan saya agak melulu atau sebagainya. Saya juga peminat utama WWE.

Terima kasih

chehh ingat kan ada reward ker aper :blush: buleh buat dlm format .ai tp masalahnyer tadak time laa bro

Lol!!! Mestilah untuk kegunaan sendiri dan juga peminat-peminat vektor logo WWE terutamanya kawan-kawan saya yang juga minat WWE.

Harap Maklum,

Print dekat t-shirt jual kat pasar malam pun cara juga

* Maaf sekiranya kata-kata saya mempunyai unsur tuduhan yang agak melulu :blink:

arituh mintak logo ntv7, ni mintak logo wwe plak.. memang peminat logo ek..

Ya, tuan-tuan dan puan-puan sekalian. Saya memang seorang peminat logo. Tak kiralah logo apa pun sekiranya saya nampak logo itu adalah cantik, saya akan merekanya. Kebanyakkan logo saya dibuat dalam Microsoft Office PowerPoint dan semakkan pada Macromedia Fireworks and disimpan dalam format PNG. Tetapi selepas kerosakkan komputer riba saya, saya sudah tidak dapat membuat logo seperti dulu. Sekarang saya hanya membuat rekaan logo pada komputer kawan dan semakkan pada komputer riba adik angkat saya. Saya ada meletakkan logo-logo yang saya reka pada BLOG saya (semak pada laman web: The New Legend of Taro Takashi). Sekiranya tuan-tuan dan puan-puan nak tahu, saya juga mengendalikan WWE Fans Club di kawasan saya. Oleh itu, logo-logo WWE diperlukan untuk kegunaan cetakkan dan yang terbaru, kami bercadang untuk membuat T-Shirt DX sebagai tanda sokongan kami terhadap DX walaupun mereka telah bersurai. Pihak pengurusan juga berpendapat bahawa ramai di antara kami tidak dapat membeli T-Shirt DX di WWE Shop. Oleh itu, kami bercadang membuat sendiri.

Harap maklum.