Jump to content
Balthazor

Aku Cadang Nak Declare

Recommended Posts

tu tandanye die bagi kotak rokok sugardaddy die kat ko. tunjuk yang die minat kat orang besa. bukan budak kecik.

salam Bro..

Nasihat aku, BAIK ko berterus terang, jangan tangguh2. nanti menyesal... dia nk terima ke tak, 2 hak dia..

jangan jadi cam aku, lambat nk cakap, main tangguh2...last2 bunga diambil orang..

si dia siap tanya lagi, napa xnk kat dia..dah lama dia tunggu aku dan mengharap aku dapat bersamanya..

barulah aku tersedar bila dia cakap camtu, rupanya kitaorang sama2 nk... tapi (isk3) dia dah berpunya, baru je 3 hari dari tarikh dia tanya (yang kat atas 2)

Ingat, peluang keemasan datang sekali, mana tahu..dia pun ada perasaan gak, orang perempuan ni xkan cakap dia nk kat kita, kita yang perlu cakap first..

dengar la lagu 25 minit, (mikel learn 2 rock)

---------------------------

apapun...ni la cita aku 5 tahun yang lepas untuk jadikan pedoman... 3 tahun aku frust isk3

----------------------------

biar aku sorang yang sedih... isk3, jangan jd mcm aku ek...

Edited by malayNUX

ko ckp dkt amoi tu "amoi hujung bulan nih gua mau kawin la.. bleh awk dtg?"

ko tengok reaksi amoi tu. kalau selamber je.. pejam mate la ko..

ko ckp dkt amoi tu "amoi hujung bulan nih gua mau kawin la.. bleh awk dtg?"

ko tengok reaksi amoi tu. kalau selamber je.. pejam mate la ko..

pergh... bleh buat modal nih..

aku punya kisah pun macam malaynux... dan aku tak nak ia berulang... dgn cara, canpinguspy ajar... yeah! jgn tunggu... kalo tak dapat sedih sikit.. tapi kalo kena kisah macam malaynux, berganda2 sedih, sesal, dan sewaktu dengannya... :lol:

pergh... bleh buat modal nih..

aku punya kisah pun macam malaynux... dan aku tak nak ia berulang... dgn cara, canpinguspy ajar... yeah! jgn tunggu... kalo tak dapat sedih sikit.. tapi kalo kena kisah macam malaynux, berganda2 sedih, sesal, dan sewaktu dengannya... :lol:

abis kesimpulanya korang nak aku pi try dululah ni?.........tu lagi baik sebelum jatuh ketangan org lain? hati aku berdebar2 tunggu Isnin ni :ph34r: ..........kalo bab format PC org ngan menhanguskan mobo aku pandai tapi tang ni aku mmg fail dan perlu diajar...habis ni kira sepakat la nak aku pi bagitau amoi aku tu?

sebenarnya kes ini mudah saja...buatlah solat istikharah. dan mungkin kena buat solat istikharah ni beberapa kali untuk mendapatkan keputusan yang jelas.

AKU SOKONG CARA ninjamerah

takyah la bagitau. because ko tau memang takkan dapat nye, ko hanya nak mencari alasan2 daripada orang lain untuk menyedapkan hati ko sendiri.

ape yang ko tengah buat hanyalah seperti tanye "sape best?" kepada cermin, pastu jawab sendiri then sengih sensorang.

dengar elok2 nasihat realiti yang budak2 kat sini takkan bagi nye.

kalo ko rase ko akan dapat, kenapa ko rasa sangsi sangat kan? ko rasa sangsi sampai camni hanya kerana ko sedar feelings ko tu adalah pada sebelah pihak sahaja.

pikir sendiri kalo tak caya. kalo ko yakin, atau separa yakin yang die pon ade perasaan kat ko, yang ko leh nampak die ade hint2 kat ko, takkan ko rasa takut untuk cakap kan? ko hanya akan rasa MALU untuk tanya. MALU dan TAKUT walaupon serupa, tapi 100% berbeza.

sekarang ko ade 2 pilihan. ko boleh tanya, dan rasa camner hati retak bile kene rejek dan anggap sebagai experience, atau ko boleh just cakap kat die yang ko takleh teruskan, ni kerja sia2 untuk ko, dan minah tu akan datang sendiri kat ko kalo die rase ko tu best. kalo tak rasa, then ko akan jadi matang gile.

because frankly, kalo ko cuba tanya diri ko sendiri, ko memang sedar kalo la berkapel pon, memang takkan tahan lama kan. ko blah dari tempat keje tu je esok2, atau die blah dari situ, terus akan gagal kerana foundation perhubungan ko tu memang rapuh in the first place. ko sedar, tapi ko sengaja tanak pikir bende ni...... pasal depressing kan?

kalo ko pandai baca omputeh, ako suggest ko baca ni sebelum ko buat apa2, dan reflek pada diri ko sendiri.

pegi google, search de clerambault syndrome. atau erotomania. ko sedang menuju ke sindrom ini sekarang.

Edited by C-Fu

kalau takut nk bersemuka, Ko SMS je lah bro, baru leh kontrol ayat..leh pk..

orang ppuan ni suka kat lelaki yang berani :D

kalau takut nk bersemuka, Ko SMS je lah bro, baru leh kontrol ayat..leh pk..

orang ppuan ni suka kat lelaki yang berani :D

SMS tak macho. :angry:

kalau takut nk bersemuka,

insyallah aku esok aku pi tanya dia...........direct face 2 face........

P:S sapa pernah dengar lagu ni Jay~QianLiZhiWai.mp3..........? :D

pnah kot

nape?

gey chou btolla

ko tau apa maskud lagu tu?

P:S patut amoi aku tu hari2 datang pi PC aku carik lagu ni.....rupa-rupanya........maskud lagu tu snirik

kalo ko rase ko akan dapat, kenapa ko rasa sangsi sangat kan? ko rasa sangsi sampai camni hanya kerana ko sedar feelings ko tu adalah pada sebelah pihak sahaja.apa maksud ko aku rasa sangsi? Sangsi macam mana?.......

pikir sendiri kalo tak caya. kalo ko yakin, atau separa yakin yang die pon ade perasaan kat ko, yang ko leh nampak die ade hint2 kat ko, takkan ko rasa takut untuk cakap kan? apa kata ko bagi aku contoh hint yg ko tahu... aku check 1 by 1

Edited by I am The Angel Of Dead

relex la..dia tengah kija kot, xpon ada hal lain

aku pun xsabar nk dengar kabar ni

:D

harap2 impian dia tercapai.. AMIN

Apakah kesudahannya cerita cinta I am The Angel Of Dead ni ?

Saksikan kisah selanjutnya di bawah ini ...

Edited by hairulfadly

Previously on Smallville "I am The Angel Of Dead"'s episodes..

mari kita imbas dulu episod-episod lepas siri ini..

Nov 20 2006

Ep 1: Aku Ni Sedang Angau Ke?

Sinopsis: Jatuh cinta pada seorang Amoi CUTE:)

Download

Apr 27 2007

Ep 2: Amoi Aku Nak Belajar

Sinopsis: Nak belajar perlukan RM 7000++!

Download

Jun 11 2007

Ep 3: Patut Aku Amik Alih Atau Idak?

Sinopsis: Kedai yg aku kerja sekarang ni.....kedai komputer

Download

Jun 22 2007

Ep 4 (season FINALE! Ye kot..): Korang Rasa Amoi Aku Nak Terima Atau Idak?

Sinopsis: Aku Nak Terima Atau Idak?, Pasal aku rancang nak declare hubungan aku ngan dia......

Download

:lol:

:excl: ....cerita selanjutnya dah tau...amoi tu mesti x layan nye Encik 'I am The Angel Of Dead '...hahaha :lol:

pastu...

..nantikanlah episod terbaru pulakk..

Edited by wbr_4044

Wahhh... nie final season ler nie kan.. mesti kena ikut perkembangan cerita nie. Harap2 season depan ada lagi.. hahahaha.

Jangan bagi spoiler la wbr_4044.

So, Angel macam mana ? Dah beritahu ke kat amoi ko tu tentang hal tu ??

salam Bro..

Nasihat aku, BAIK ko berterus terang, jangan tangguh2. nanti menyesal... dia nk terima ke tak, 2 hak dia..

jangan jadi cam aku, lambat nk cakap, main tangguh2...last2 bunga diambil orang..

si dia siap tanya lagi, napa xnk kat dia..dah lama dia tunggu aku dan mengharap aku dapat bersamanya..

barulah aku tersedar bila dia cakap camtu, rupanya kitaorang sama2 nk... tapi (isk3) dia dah berpunya, baru je 3 hari dari tarikh dia tanya (yang kat atas 2)

Ingat, peluang keemasan datang sekali, mana tahu..dia pun ada perasaan gak, orang perempuan ni xkan cakap dia nk kat kita, kita yang perlu cakap first..

dengar la lagu 25 minit, (mikel learn 2 rock)

---------------------------

apapun...ni la cita aku 5 tahun yang lepas untuk jadikan pedoman... 3 tahun aku frust isk3

----------------------------

biar aku sorang yang sedih... isk3, jangan jd mcm aku ek...

btl...

aku sbg kaum wanita..

kami perlukan lelaki yg gentelman..

yg berterus terang dgn aper yg ada dlm atinya..

tak kn la kami nk tggu benda yg tak pasti..

dan tak kn kami nk ckp dulu..

akn jd something wrong somewhere lak..

pd aku luah kn dulu..

dpt tak dpt lain kira..

lgpn bila dah luah rasa beban dah kurang..

mcm aku nyer citer...

dulu ada mamat ni minat kat aku..(time sek)

tp dia tak nk terus terang..

aku mana la nk tau..

kira2 7 thn lps tu dia dtg cr aku blk..

br dia bgtau hal sbnar..

so aku p'puan aper yg aku leh buat..

kalau dia bgtau awal2..

i'Allah aku leh pertimbangkan..

kesnya dia malu nk bgtau kat aku..

dia terlalu merindah diri sgt.. :o

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...