Jump to content
nak tahu

Cite Hantu.....

Recommended Posts

alopp kengkawan..korang jgn la post byk sgt gambar antu...especially yg background hitam..

seram je ak raser..haha..

Carik kat Google banyak la Slupee..

ooo..banyak gak..saya cari kat bahagian images jerr..tapi saya ada tengok kat youtube..macam-macam ada..

apa-apa pun thanks supersirap.. ^_^

Ni pun salah satu citer antu yang aku suka,Pengabdi Setan..citer indon tahun 1984

Citer ni ada 2 version,Jepun dengan English.

Ni video kat youtube

Pengabdi Setan

tak abis2 ngan pengabdi setan dia tu.... huhuhu

Citer ni best la,melibatkan kubur - kuburan..

semoga bila tgk menyedarkan kita betapa semakin dekat masa kematian kita.....

p/s: ko tgk la cite tu slalu sirap.. kang dia ikut ko baru tau... hahaha cabulnye mulut aku

semoga bila tgk menyedarkan kita betapa semakin dekat masa kematian kita.....

p/s: ko tgk la cite tu slalu sirap.. kang dia ikut ko baru tau... hahaha cabulnye mulut aku

Aku selalu tengok ok aje,yang penting citer ni best hehehe.. ^_^

Edited by Supersirap

Hehe..nak jerr kumpul citer2 hantu nie..buat koleksi..mak aku minat sangat citer hantu seram nie.. :P

Hehe..nak jerr kumpul citer2 hantu nie..buat koleksi..mak aku minat sangat citer hantu seram nie.. :P

ko minta je kat supersirap.. pengumpul siri hantu sebab tu dia pun menyeramkan

hahahah jgn marah sirap.. tersepam plak..

Nak tanyer laa..selain download citer hantu kat youtube, kat mane leh cari yang direct download nyer?

Nak tanyer laa..selain download citer hantu kat youtube, kat mane leh cari yang direct download nyer?

Cari gune bitorrent ah mesti ade :lol:

citer hantu melayu tahun 80 an pun best jugak.. citer yang allahyarham ibrahim pendek berlakon tu.. hantu jepun.. ibrahaim pendek tertido bawah pokok pisang.. radio keta dia tetiba bebunyik tengah malam..aku tak ingat ape tajuk cite tu.. tapi citer tu citer seram lawak.. aku tengok cite tu mase kecik2 dulu.. korang ingat x?

Beli aje,bukan mahal sangat pun yang ori.Aku banyak buat koleksi citer hantu dari Malaysia,Indon atau Thailand.Lain2 pun ada gak.Especially Indon la aku suka sebab kebanyakkan yang best tu datang dari tahun 1980 - 1990.Teknologi tak canggih masa tu,tapi solekan tu yang buat seram bulu roma,hehehehe.... :ph34r:

Beli aje,bukan mahal sangat pun yang ori.Aku banyak buat koleksi citer hantu dari Malaysia,Indon atau Thailand.Lain2 pun ada gak.Especially Indon la aku suka sebab kebanyakkan yang best tu datang dari tahun 1980 - 1990.Teknologi tak canggih masa tu,tapi solekan tu yang buat seram bulu roma,hehehehe.... :ph34r:

Citer hantu yang lama la best..tambah-tambah lagi citer seram versi Indon nyer..walaupun teknologi tak canggih lagi masa tu tapi solekan menjadi..betul gakss cakap ko tu sirap..seram sampai telangkup kepala guna baldi..takut sangat...hehe..^_^

Citer hantu yang lama la best..tambah-tambah lagi citer seram versi Indon nyer..walaupun teknologi tak canggih lagi masa tu tapi solekan menjadi..betul gakss cakap ko tu sirap..seram sampai telangkup kepala guna baldi..takut sangat...hehe..^_^

Off Topic

Kalau ko nak,PM aku je.Aku leh carikkan yang ori pada harga yang murah. Just bagitau title je...

cita yang aku rasa seram & terhibur ialah Hery Poter.. masa dia msuk hutan nk cari kuda putih tu..hehehe.. pas tu supernatural la..

citer hantu melayu tahun 80 an pun best jugak.. citer yang allahyarham ibrahim pendek berlakon tu.. hantu jepun.. ibrahaim pendek tertido bawah pokok pisang.. radio keta dia tetiba bebunyik tengah malam..aku tak ingat ape tajuk cite tu.. tapi citer tu citer seram lawak.. aku tengok cite tu mase kecik2 dulu.. korang ingat x?

haku ingat citer nih..

aku ader tgk mase kecik2 dulu..

yang hantu banyak2 kuar tuh kan.?

ibrahim pendek tuh kene angkat ngan hantu..

sedar2 bawah pokok pisang..

hahaha

assalamualaikum...

haku ingat citer nih..

aku ader tgk mase kecik2 dulu..

yang hantu banyak2 kuar tuh kan.?

ibrahim pendek tuh kene angkat ngan hantu..

sedar2 bawah pokok pisang..

hahaha

tajuk cita tu Setinggan :D pengarah dia Pak Aziz Sattar..

citer antu yg saya tgk baru2 nih adalah 'the shutter', citer siam.... well maybe tak baru sgt..... 3 bln lepas...... storyline... ok

tapi saya suke ending citer nih ...... tak typical citer antu ......pueh ati la jugak, tp tak berenti la gak saya terkejut (and menjerit :P ) sbb antu nih

kuar tak kira siang mlm....ces.

citer antu yg saya tgk baru2 nih adalah 'the shutter', citer siam.... well maybe tak baru sgt..... 3 bln lepas...... storyline... ok

tapi saya suke ending citer nih ...... tak typical citer antu ......pueh ati la jugak, tp tak berenti la gak saya terkejut (and menjerit :P ) sbb antu nih

kuar tak kira siang mlm....ces.

Aku kurang suka citer baru2 ni sebab lebih banyak elemen terkejut dari seramnya,jadi jerit je tak abis2 hehehe...

Aku lagi suka cerita yang ada ritual pasal hantu syaitan dan sebagainya.Selain tu aku suka tengok macam mana sesorang tu menjalankan upacara ilmu hitam dalam filem,contoh Dukun AS yang bunuh 44 orang pasal nak kuatkan ilmu hitam dia.

Aku tak tau bila cerita Dukun lakonan Umie Aida nak kluar,tak sabar nak tengok huhuhu... ^_^

Edited by Supersirap